• Kol.ista

    Jelikoz jsem jeste Toru neobjednal a moje finance se zvedli na 10k, tak jsem zacal uvazovat o Manitou Black Platinum za necelych 10k. Mate nekdo zkusenosti?? Mam 180 kotouc, snese se to?? A jakej je ten IT? Kdyztak mi muzete poradit i jinou vidlu za 10k. Moooc vam dik

    0 0
    • Kol.ista  

      Jeste sem zapomel dodat, chci po ni pevnost, vaha neni dulezita, ale zase ne nejakou kovadlinu. A jezdim hlavne teren. Tak les a skokum neodolam, takze skacu every day.

      0 0
    • Meesha  

      Priblizne za tyhle penize uz by si moh sehnat nejakou Rebu…

      0 0
    • JMT  

      primlouvam se za rebu

      0 0
      • Kol.ista  

        V cem je Reba tak dobra?? Videl sem ji za 12, ale to uz je moc

        0 0
        • Meesha  

          32mm nohy, takze tuha, neni problem s kotoucema (vlastne je jenom na kotouce) a vazi cca 1600g. Jo a taky docela hezky chodi :-)

          0 0
          • Kol.ista  

            Aha. Nikde nemuzu najit jakej zdvih ma ta Black Platinum s IT. Vsude je psany 120, ale kolik je rozsah??

            0 0
            • JMT  

              zdvih je cokoli mezi 0 a 120 ale v praxi to moc nefacha

              0 0
              • Kol.ista  

                Takze tam klidne mozu hodit treba 50?? A jak ze to v praxi nefacha?? Co s tim je?

                0 0
                • Kol.ista  

                  Co na tom IT nefacha?

                  0 0
                • JMT  

                  muzes tam treba dat i 49 (kdyz se ti to povede trefit) za jizdy zdvih v podstate nejde menit nebudu ti to vymlouvat, proste mi to pride k prdu-kdyz si koupim odpruzenou vidli tak doufam ze bude pruzit na plno a cim vic ptakovin, tim veci moznost ****** se… to it je v ty vidli dost dulezity a kdyz se odporouci tak je vidle asi nefunkcni…

                  0 0
                  • Meesha  

                    za jizdy nejde menit? Dyt k tomu to tam je,ne?! :-)

                    0 0
                    • Kol.ista  

                      No, tak co by ste poradili za jinou vidlu za 10k?? Rebu asi ne, protoze ji maj vsude za 12k. A z bazu nechci, neverim tomu.

                      0 0
                      • prodi  

                        Vem si toho Blacka

                        0 0
                      • Meesha  

                        ja bych se po ty Rebe poptal… Na bikestore ji maj asi za 11 a nekde ti ji daj treba nejakou 05 levnejs… Jinak asi Black.

                        0 0
                        • Lister  

                          Na X-bikes je Reba Sl ročník 06 za 9apůl takže mu ještě zbyde :o)

                          0 0
                      • JMT  

                        poohledl bych se po blackovi bez it, nebo este lip po nejake marzocchi…

                        0 0
        • kurýr na bajku  

          Kup TORU, je nejtěžší.

          0 0
        • cabbage  

          na odkazu co sme dal o neco niz je reba 06 pod 10kkc..

          0 0
    • cabbage  

      http://x-bikes.cz/?…

      jestli ti jde hlavne o pevnost tak bych blacka nepovazoval za hlavniho kandidata…

      0 0
      • Kol.ista  

        Myslis ze je to lepsi nez Black?? A v cem je to lepsi nez Tora? Me to pripada stejny

        0 0
        • cabbage  

          ma to oproti tore floodgate. a oproti blacku to ma o 2mm sirsi nohy, masivnejsi korunku a monoblok, psal si ze ti jde predevsim o pevnost, ne o vahu.

          0 0
          • Kol.ista  

            Takze, ja se nevyznam v pojmech: 1. Co to je floodgate? 2. Co to je monoblok?? Dal chapu. To sou ty 2mm tolik v pevnosti?

            0 0
            • cabbage  

              jo sou. monoblok- vnejsi(spodni) mohy z jednoho kusu. floodgate- nestaveni odtrzeni vidlice z klidu, tora ho ma pevne dany( pri zavreni lockoutu)

              0 0
      • JMT  

        vypada to na hodne dobrou volbu

        0 0
    • CZiko  

      a co Marzocchi? Dirtjumper II 2005 na koloshop.cz za 10500 Kč. A Dirtjumper III 2006 za 10600 Kč. Tuhost by to mělo, kotouč udrží jako nic ale váha tomu odpovídá. Spíš by byl problém, zda bys byl ochoten investovat navíc do náboje na pevnou osu,který nejspíš nemáš… jsem ale názoru, že by se to vyplatilo.

      0 0
      • CZiko  

        a sorry za to přihazování… tohle se fakt nabízí:-)

        0 0
      • Kol.ista  

        No jo,ale co treba jizdni vlastnosti?? Kolik stoji pevna osa a jaky ma vyhody??

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Osa je v cene. Vetsi tuhost treba.

          0 0
        • CZiko  

          jjj osu k tomu dostaneš… výhody? beze sporu vyšší tuhost > což má za příčinu celkovou lepší ovladatelnost a odolnost

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.