• dirtbiker

    Mam nove kotouce Shimano 525 na ramu Merida a zadni srasne rve a vibruje celym kolem. Vymenil jsem cely trmen-nepomohlo. Nove desky,kotouc-nepomohlo. Zkusil jsem i cele zadni kolo-nic. Tak jsem to hodil na novy karbonovy ram a rve to porad stejne. Nevim si rady.Zkousel jsem to odmastovat, prebrousit desky,cim to muze byt?Vazne nevim. Serizene to je v servisu ale ani tam si nevi rady.PORADTEEEE!

    0 0
    • chupas  

      este me napada to nechat vic zajet a taky na poradnym sjezdu nechat trochu zavarit (zapect). ale to vybrovani obecne asi neni moc dobry. co s tim ale mas teda netusim.

      0 0
    • Fisi  

      zkus si nechat zkalibrovat navařku na kotouč měli by to dělat vkaždém většim servise je otazka asi dvaceti minut..

      0 0
    • Meesha  

      nech si ofrezovat ty navarky na zadni stavbe.

      0 0
    • Tomcat  

      Špatný uchycení(křivý) třmene , nebo prasklej rám

      0 0
      • Fidoo  

        Nechci do toho zbytěčně kecat, ale tam úplně nahoře je napsáno, že zkoušel i jinej rám, takže to těžko bude navářkou na kotouč nebo prasklým rámem.

        0 0
    • BUBU  

      No já měl podobný problém když jsem namontoval XSIV DBH8 na Introverta. Pomohlo až když jsem dal desky BBB.Všiml jsem si že ten podkladový plech je mnohem silnější,než originál.Desky jsou ale zase o málo menší po obvodě,takže při zabrždění dají ránu,když se natlačí dopředu a při následném zabrání obráceně. Toto ale vnímám jen při pomalé jízdě tak to nechávám být,rozhodně je to menší zlo než ten příšerný zvuk před tím.

      0 0
    • sil  

      Mam stejny problem uz skoro rok (taky 525, taky Merida) a nepomohl ani novej kotouc ani desky ani trmen ani servis. Jediny co spolehlive zabira je vjet s bikem do totalniho humusu – bahno, prach, voda, pisek, pak to dukladne proklepat na nejakym korenovym sjezdiku, aby se ten bordel hezky dostal dovnitr a je to. Hlavne nic necistit a nelestit! Cim sou ty brzdy nablejskanejsi tim hur brzdi :-)

      0 0
      • Manas  

        Jo, obzvlast kdyz je blejskas Silichromem :-) Hlavne treba na kotouci …

        0 0
    • bagio  

      Měl sem stejnej problem,prekopal sem Meridu na kotouče nový kola delalo to taky .Rezonoval celej ram a na netu sem zjistil ze to bylo vyrobní vadou ramu:rok v. 2003 a zdarma mě ho vymenily a byla tam už navařená výztuha.Ale jestli maš ram novější tak to potom nevím.

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.