• dieegoo

    Kterou z techto brz bysyte volili? Prijde dopredu

    0 0
    • wroum  

      525 bez debat

      0 0
    • Pá-dlista1  

      A ty asi brzo prijdes dospod a hodne hluboko. Tuny odpovedi v historii ti nestaci?

      0 0
      • dieegoo  

        Nestaci, ja sem hrozne narocnej ;) a nemyslis ze nez rejpat do nekoho at si to najde, ze by nebylo lepsi treba odpovedet?

        0 0
        • Ice-goofy  

          525

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Ne. Ja bych si z tehlech dvou nekoupil ani jednu ;) ale to asi slyset nechces, ale vim, kde uz jsou na tuhle otazku odpovedi od lidi co si vybrali.

          0 0
        • Fidoo  

          Souhlas s pádlistou. Některý otázky a odpovědi jsou tu snad milionkrát položené a zodpovězené a je slušností se nejdřív probrat historií ..... než se na něco ptá. …Je to takhle pohodlný, co?

          0 0
          • Lister  

            doporučuju jednou zkusti něco vyhledat a on tě to rychle přejde. Není těžké najít thread s podobnou otázkou, ale už je sakra těžké tam najít odpověd mezi tunou marastu.

            Samotný tenhle příspěvek může být ukázkou. Až bude příště nědko hledat tak jako první my vylítne tohle. tak půjde na další tam se dozví že má jít do historie a jestli včera pršelo nebo bylo hezky a jestli je to lepší zazadu nebo zepředu a jestli enjoy konečně začal vozit přilbu a že Milan je magor(ne můj názor).......apod tak půjde dál do historie a bude hledat a až ho to přestana bavit tak skočí úplně na konec, ale tam se doví že to jsou ještě novinky a nidko s tím nemá zkušenost :o(

            0 0
            • Pá-dlista1  

              A kdo za to muze? Kdo muze za to, ze nam zase zalozil stejnej thread?… ha? :)

              0 0
              • Lister  

                Kdyby se tu diskutovali jenom nový věci tak je tady tak 5 témat za týden. A kdo by to chtěl. Já ne.

                A když vyzkoušíš hledaní a zadáš do něj bb5 a proti němu 525 tak zjistíš že je tento thread první pokud jde o název a když dáš hledat v textu, tak se v tom nevyznáš, protože ti vyletí půlka fora

                0 0
            • Fidoo  

              Myslíš že tenhle thread bude o pár příspěvků dál skutečně o tom na co se ten maník ptal? Já víc než 50% toho co potřebuju najdu v historii a tak na 20% se ještě doptám – 30% spadne z nebe. Celý to je v tom, že si musíš dát práci to hledat – vopruz co, lepší je se do zblbnutí ptát? Tydle lidi bych toužil zaměstnat – pořád by se mě ptali dokola na ty samý věci…

              0 0
      • Lister  

        a tím bych to tady uzavřel a? se pořád jenom nehádáme. Jen ten rozdíl mezi BB5 a BB7 to je fakt oříšek, když jsem to hledal tak jse měl pocit, že to je jak 11 milionů v malých bankovkách – všichni o tom mluví ale nidko to na b-f neviděl :o)

        0 0
    • Luka  

      :) doma mame BB7 (no proste ty starsi) a 525… avidy jsou srdcova zalezitost, 525 zase brzdej :) Vyhlizim vhodny okamzik k upgrade z Avidu na 525… asi tak .)

      0 0
    • TomK  

      Měl jsem BB7 (a chvíli i s SD7 pákama). Přešel jsem na 525 a zpět ni krok :-). BB7 je slušná brzda, ale 525 je prostě hydra a je to znát.

      0 0
    • bigcyklista  

      Určitě Deore, ale co kdybys zkusil tu novou 2006? Je totožná s LX 2005 a stojí cca. 2400Kč! Tady ji maj, kdybych vybíraj já, tak vůbec neváhám… http://www.koloshop.cz/koloshop.php?…

      0 0
      • dieegoo  

        jo ty vypadaji zajimave :) no kazdopadne kdyz nebude ten scareb, tak brzdy budou muset jeste nejakej ten cas pockat nez zas budou penize

        0 0
      • Lister  

        no ale když člověk nemá center lock tak se mu to ještě prodraží o nákup nových kotoučů, nebo sehnat redukci.

        Ale moc hezká je hláška že balení obsahuje výnikající poměr ceny a kvality :o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.