• dieegoo

    je nutny si k vidli tu pumbicku kupovat, nebo mi to nafoukaji v servise? Nebo staci obycejna pumpicka a tlakomer?

    0 0
    • Lister  

      3 roky jsem prudil v servisu, až jsem si připadal tak trapně, že jsem si ji radši koupil. Pokud máš Manitou tak bacha na některé pumpy, které s nima bez drobné úpravy nejdou dohromady – myslím že BBB, Merida, ale pokud si vzpomínám tak jich bylo víc – stejná pumpa, jen jiná nálepka.

      0 0
    • dieegoo  

      no tak konkretne Marzzochi MX comp

      0 0
      • CZiko  

        no tak na tu mám nějakou Merida s tlakoměrem za 750 a v pohodě… jen je mi divné, že úplně stejná – akorát s jiným nápisem, nevím co to bylo za značku mi nabízeli v jednom shopu dvakrát dražší, tak bacha na to, viděl jsem to i u jiných pumpiček.

        0 0
        • MARIN  

          a ja mam Meridu za 450,– :)

          0 0
          • ada  

            Zaujímavé, ja som ju kúpila za 550,–Kč.

            0 0
            • MARIN  

              Hmmm tak jsem kecal mam ji taky za 550,– jeste jsem nasel paragon

              0 0
              • CZiko  

                s tlakoměrem nebo bez? protože to by mě fakt dojebalo:-) ps.:lež z milosti nikdy nikomu neublížila :-)))

                0 0
      • Fisi  

        ja mám marzocchi mx com eta

        0 0
      • Martinson  

        Manitou SPV – je na nižší tlaky dá se líp štelovat. U vysokotlakých se motáš na začátku stupnice.

        0 0
    • elis  

      U Rock Shox Reby je pumpa v cene – součást balení

      0 0
      • Frankie  

        To je pravda, u nekterych je to soucasti, kamos ji myslim dostal k SIDu, ale ke kolum ji nedavaji…

        Mel jsem RS Pilot, ventilek byl auto stejne jako ted u Manitou. Podle mne to maji vsechni vidle stejny nebo ne?

        Nekde tu najdes link, kde jsou popisovany technicky finty, jak zabranit unikani vzduchu po odsroubovani slahounku atd…

        FV

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.