• pepino

    Nemáte náhodou někdo na prodej pravou brzdovou páku na mechaniky?Nejlépe LX,XT nebo Avid.Mam teď vepředu M525,tak chci dát BB7 dozadu.Pokud bych kupoval obě nový páky,tak můžu radši Avida prodat a koupit rovnou 525 i dozadu(tu­šim,že nic jinýho nezbyde),díky.

    0 0
    • MaPa  

      Mám doma jednu lichou Avid AD3, jen se ti musím podívat jaká to je :-). Cena symbolická, odkudpak jsi?

      0 0
      • pepino  

        Jsem z Plzně,když tak se můžem domluvit přes mail třeba zaslat na dobírku(že bys sečet cenu+dobírku).Páč dávat 6kilo za obě FR5 aby mi jedna páka ležela doma se mi nechce a mít vlevo LX řazení a vpravo integrovaný Deore už vůbec ne:-)Jen pro zajímavost.Akcebike nabízel pravou LX za asi 179,–,paráda.Tak ji objednam-první mě zarazilo,že se druhej den objevila v nejvíc prodávanejch položkach:-)Tretí den úplně zmizela z nabídky a po zavolání mi sdělili,že nejsou a neví,kdy budou:-(Tož tak.

        0 0
        • TinkTink  

          Kdyby jsi nic nemohl sehnat, tak tu mam SD7 paku od Avidu – 05…takova ta univerzalni na obe strany…staci si vybrat…

          0 0
          • pepino  

            Diky moc, ty uz jsou moc nobl(cenove):-)Myslim tim, ze spis asi BB7 prodam,prihodim a koupim 525.

            0 0
            • TinkTink  

              No…nevim…je jeta :)…chtel bych za ni 1/4PC + 0,25,– :)…plus postovny :o)))

              525 je taky fajn.

              0 0
    • Banjo  

      Ted jsem zahlid Avid AD3 za 100 Kc v bazaru na Velu, podle me gut kauf.

      http://ivelo.cz/…/inzerat.php

      0 0
    • pepino  

      Díky všem za tipy, ja šel nakonec do 525 i dozadu abych měl obě drzdy stejný,páč prej se 525 doprodávaj,na Koloshopu mi řekli,že zadní už nemaj a asi už nebudou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.