• darthrevan

    Hoy, mám možnost koupit za stejné peníze M* comp a Manitou Black super TPC. Více se mi zamlouvá ten black, protože je v pružině a navíc nastavitelný zdvih 90–120. Ovšem můj hlavní požadavek je pevnost v kroucení (kotouče), myslíte si, že Blackby toto mohl splnit? Nebo je lepší ta M*? Díkes

    0 0
    • nakata  

      Co konkretne myslis tym M* Comp? Je to MX Comp? Co sa tyka toho blacka, myslim ze pokial tam nedas zrovna 200mm kotuc, tak by to nemal byt problem.

      0 0
    • Andrzej  

      kdyz srovnam mojeho blacka(120mm) a mx comp(105mm) od kamose, se stejnou brzdou a 8" kotoucem, tak mi ta marzocchi prijde trochu tuzsi

      0 0
    • darthrevan  

      Omlouvám se všem za nevhodně položený dotaz. Měl jsem namysli Manitou Black Elite 2005 (příp. 2004) vs. Marzocchi MX comp 2006.

      0 0
      • Otto  

        Mě to příjde stejné. Kamarád má skákačku s blackem comp 100mm (na Ravu)na které jsem měl možnost jezdit, když jsem se rozhodoval já mám MX comp 105.(Black byl nesehnatelný) Chod velmi podobný, Mx se pěkně rozchodila. Ale co mě trošku překvapilo , tak ve srovnání s mou starou Suntour MG 90 je v krutu významě měkčí. Myslel jsem , jestli to nebude mít vliv např na vyjíždění z kolejí, ale nějak mi to nepříjde. Celkově spokojenost oba dva. MX je těžší.

        0 0
    • Toams  

      Ked uz sa tu o Bleku pise, kde by sa dali zohnat pruzinky do stareho Bleka 2002, normal sa mi zdaju hrozne tvrde (mam 70 kg), mozno je to vazelinou … a kde robia nejaky dobry servis Manituciek (dobry+lacny:-) … taka mensia GO by jej vcelku padla vhod. Dik

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.