manitou black paltinum 04 nebo scareb comp

18 nepřečtených
  • oggy

    manitou black paltinum 04 sundana z noheho kola nebo scareb comp lock out z koloshopu za stejnou cenu pro kterou byste se rozhodli dik za radu

    0 0
    • Daf  

      Asi toho Blacka bude to investice na delsi dobu nez ten Skareb. Taky zalezi jestli obe vidlice maji stejny zdvih. 10cm Blacka bych nechtel, to bych pak bych bral radeji Skareba.

      0 0
    • jonti  

      ak ti staci skareb, myslim pevnostou a zdvihom, a nechces kotucovku, tak nie je dovod na pridavanie vahy.

      0 0
    • wbiker  

      A jak to máš se zárukou? Pokud je záruka jen na ten Skareb, tak bych to přidal taky jako jedno plus při rozhodování.

      0 0
    • yuvaa  

      toto presne riesim aj ja, chcem vymenit rst za nieco normalne, nemyslel som ze medzi typmi skareb a black je az taky velky rozdiel, skor som myslel ze skareb by mal stacit, hmotnost moc neriesim, ide mi skor o funkcnost, ale ked vravite ze black je o tolko lepsi, dam si poradit tak prosim napiste ak mate s tym este ine skusenosti, pripadne aj s inymi znackami v tejto kategorii, zatial som sa stihol zorientovat len v manitou, pouzitie bezne xc, mozno miestami tvrdsie, ked dokoncim prestavbu biku, buduci rok mozno aj sem tam zavod, a este jedna vec – mam 18-ku ram, nalezie tam v pohode zdvih viac ako 80?

      0 0
      • Volf  

        Tam bude spíš důležitý jak jeta vidlice dlouhá od misky hlavovýho složení po úchyt kola. Já toho Blacka model 03 koupil novýho v jednom zapadlým krámku za 5 800,– Kč a při nastaveným zdvihu 100 mm je stejně dlouhej jako Suntour XCP-D s 80 mm zdvihem, kterej byl tím Blackem nahrazenej. Jinak bych věděl o jednom novým Blackovi za cca stejný prachy, ale bez navářek na véčka.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Na tvrdsi radeji ne. http://dolekop.com/photos/5045.jpg Velikost ramu nema vubec nic spolecneho se zdvihem vidlice. Snad jen, ze bych nechtel sjezdaka s 200mm zdvihu a velikosti 22".

        0 0
        • oggy  

          sakra to je black s alu sloupkem co s tim delal?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.