• Jenca

    zdravim moje stary avidy se jiz odporouceli a na novou sezonu bych chtel skusit neco noveho.

    zajimali by mne zkusenosti s jagwire cyclone xtreme – hlavne co se tyce odolnosti trvanlivosti spalku a systemu ktery ma zabezpecovat neprotoceni se botek pri utahovani ? Pripadne doporucte neco s cim mate nejlepsi zkusenosti

    diky

    0 0
    • McBlacky  

      jestli jsi byl spokojenej s avidama, tak ti budou stačit jakýkoli. já radím koostopy od Turečka z bikestore…

      0 0
    • jecnak  

      Cerny Coolstopy. Nebo taky nejsou spatny 3 barevne Baradine MTB-955VCR. K dostani treba tady: http://cykloprofi.cz/…_spalky.html Za tu cenu…

      0 0
    • mn  

      avidy mi naprosto nevyhovovaly. strašně dřely ráfek. teď mám trojbarevný baradiny 955 VC a jsem s nima spokojenej.

      0 0
    • JSt  

      ja jezdil 3barevny BBB – vydrzi a docela i brzdi. ted sem poridil jen tak na zkousku 3barevny baradiny a sou uplne stejny, a vo 20kc na par levnejsi :)

      0 0
      • yakub  

        Určitě doporučuju trojbarevný BBB – brzděj skvěle, nevydávaj žádný strašný zvuky a dlouho vydržej!

        0 0
        • rb  

          Zvuky nevydavaly prvni 2 tydny,teď kviči jak prase,budu jim muset domluvit…

          0 0
    • Lister  

      mě se teď dobře brzdí s trojbarevnýma BBB. Sice maximální výkon není nejvyšší, ale jsou naprosto skvěle dávkovatelný a v dlouhých sjezdech mě teď tak nebolí prsty, jako dříve u tvrdých Jagewireů.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.