• RS

    Sháním je všude možně po Brně a nikde nejsou, nemáte někdo typ.

    0 0
    • mastihuba  

      zkus RK Cyklos na Jiráskové.

      0 0
    • Paja  

      Myslim, ze Koolstop mela i Leblochova v Husovicich u kostela.

      0 0
    • Daf  

      Zkus shanet spalky SRAM Jsou sice v pytliku SRAM ale jsou to Kool-Stopy! Hlavne usetris protoze stoji zhruba 350kc dva pary. Akorat si nebudes moct vybrat barvu, protoze se delaji jen cerne. Vse plati pouze pokud shanis klasicke nasouvaci spaliky do vecek.

      0 0
    • jecnak  

      Stejne tak se daj sehnat Avidy, coz jsou vlastne KoolStopy. Pak maj nejaky spalky na koloshop.cz – tvrdej, ze jsou z materialu jako KoolStopy, ale maj je asi za 175Kc.

      0 0
      • Daf  

        No nahodou jsem mel Avidy ale rek bych ze s Kool stopama toho moc spolecneho nemaj. Rychle se sjizdej a docela i brousej rafky.

        0 0
        • jecnak  

          Tak to mozna zavisi jaky – ja mam Aid Wrangler nebo tak nejak se to jmenuje a na spalcich je z boku vyslovene napsano KoolStop. Brzdej jako ty ktery jsem mel predtim.

          0 0
        • RS  

          ty Avidy tam mám teďka (Single Digit) a chci něco šetrnějšího k ráfkům. Koolstopy jsou prej rims friendly.

          0 0
          • TinkTink  

            Ja mel na Avidech original KoolStopy – a muzu potvrdit, ze z porovnani XT 2004 a KOOLStopy – cerveny naky :) – vychazi jako vytez jednoznacne KoolStop – po jednom!!! paru spalku citim v rafku ryhy…KoolStopy – o neco vetsi kilometraz a porad ok… a rafek je hladounky – navic mam ty koolstopy vzadu a XT vepredu…takze ja volim napriste uz jenom koolstopy!

            0 0
          • kovar  

            jo k rafku jsou koolstopy setrne a nezadiraji se do nich kaminky, ale brzdi dost nedostatecne (aspon ty cerne koolstopy ve Sram baleni). Trojbarevne Baradine jsou co se tyka brzdivosti mnohem lepsi.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To muzu jen potvrdit. Koolstopy brzdej mizerne a Baradiny vyborne. A ze by byli k rafku nejak drsny jsem si nevsim.

              0 0
              • kovar  

                jo, jo. ten muj prispevek mohl vyznit tak ze Baradiny jsou k rafku nesetrne, to nee, na Shimano nemaji :-) Trojbarevne baradiny jsou k rafku taky setrne.

                0 0
            • Daf  

              Ja jsem teda nepozoroval zadnej rozdil mezi spalkama ve Sram baleni a nebo modrejma original krome ceny teda. Kazdopadne je dobre zde rict ze Koolstopy jsou horsi za mokra nez vetsina jinejch spalku ale zase se i za mokra sjizdeji velice pomalu. Za sucha jsou naprosto super. Podle me je Koolstop asi nejlepsi co se da koupit.

              0 0
              • RomanH  

                Porovnej to, prosim, napriklad s cervenymi FIBRAXI nebo cervenymi AZTECHY, at si udelam predstavu – zatim jsem si nikdy Koolstopy (vzhledem k dvojnasobne cene) nekoupil (a diky kotoucum uz pro sebe ani nekoupim), ale jen tak pro porovnani… Diky moc.

                0 0
                • Daf  

                  Bohuzel neporovnam nemam zkusenost. Muzu ale porovnat s nejlevnejsimi BBB. Ty totiz brzdej prekvapive dobre za vsech podminek. Rychleji se ale sjizdeji a blativej zavod by ty spalky nezvladly. Kool Stopy mas na celou sezonu. Ted zrovna mam zelene na keramiku. Mam je tam asi 3/4 roku a mam pocit ze snad vubec neubivaj a to jezdim docela dost.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Tak to mne ty fibraxi vydrzeli i 6000 Km, takze v tom problem neni

                    0 0
                    • Daf  

                      Kool Stopy mi vydrzej urcite vic ted mam na nich najeto nejmin 7000km a jak jsem psal jsou jako nove. Takze pocitam ze nove budu kupovat mozna na podzim :) Zalezi ale jak kdo jezdi ja nerad jezdim do mokra a blata a skoro vsechny veci mi vydrzej 2× tolik nez vetsine bikeru co znam…

                      0 0
                      • RomanH  

                        podobne, akorat ja moc nejezdim po silnici (radeji jsem nekde schovanej v lese a tam se placam) a nenajedu 15tkm, ale jen 5. :o))

                        0 0
                        • Honzin  

                          mam cervene koolstopy a cerne fibraxy, fibraxy brzdi super, ale kdyz jsem koupil koolstopy tak jsem dal fibraxy putovaly na zadni kolo. Subjektivne jsou koolstopy mnohem lepsi a mnohem drazsi.

                          0 0
    • Honzin  

      Ja jsem je sehnal na www.trinnity.cz a jsou to fakt koolstopy. I s poštovným vyšlu levnějc než v jinde přímo na krámě.

      0 0
    • bikerGT  

      Barevný provedení koolstopů je designová záležitost nebo každá barva je určená pro jiný použití (mokro, bahno, sucho…)?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.