• Gatier

    Zdravim! Tak riesim opat predne svetlo, pretoze staru EL-300 nemozem najst :-) Velmi ma zaujala 500stovka, tak by som rad pocul nazory. Hlavne od tych, co ju jazdia (li). Ake jazdite vy svetla a ake v tom vidite vyhody? Mam na mysli system, model svetla… Ja osobne som zastancom diod. Sigma je super, ale ta hmotnost a vydrz :(

    0 0
    • enjoy  

      mrkni na tohle. http://www.jensonusa.com/…+System.aspx kdyz jsem to poprvy uvidel,tak jsem si rekl,ze to je presne ono!a pak jsem uvidel cenu:-)).hodne mi to cely vyrazilo dech:-)

      0 0
    • chupas  

      cateye el400 vyhody:blika,sviti :D,maly,lehky,da se pridelat na prilbu-uchyt vyresen na jednicku,3 di­ody,3AAA baterky.vodevzdorna 50m. takze pouziti jako normalni kemp stanovka. nevyhody: mala=malej kuzel dobrej tak na jizdu po ceste. zadny sjezdy bych s tim neriskoval. upevneni neni jak sverak, kdyz s tim hodne seknu tak se to pohne. ale jinak vyhody tezce valcuji ty drobne nevyhody. aspon pro me.

      0 0
      • konfucius  

        Já si koupil Wawe 5 led diod, supr svítí a bliká modrám světlem vydrží to fakt dlouho a parádně to svítí a hodně do dálky!!! a za cenu kolem 400 Kč supr a ještě je supr že upnutý je fakt pevný

        0 0
    • pepino  

      No mně zaujalo tohle: http://www.akcebike.cz/DetailPage.asp?… Jinak je zajímavá tahle stránka: http://www.chainreactioncycles.com/Categories.aspx?…

      0 0
      • pepino  

        Píšou, že se dá přepínat výkon mezi 6,8 a 10W,docela se mi to líbí.Výdrž někde píšou 2hodiny,někde3.Je prej to lehký a cena jde(když to bude).

        0 0
    • Alex  

      Myslim, ze to svetlo mam. Teda ked to je Cateye, diodove s 1 W diodou.

      0 0
      • Gatier  

        :-) To ani nevies, ci je to ono? Tak napis aspon, ako svieti, prosim.

        0 0
      • Alex  

        Aha, tak je to ono, to svetlo pouzivam takmer kazdy den uz rok, s cerstvymi alkalickymi baterkami svieti jak svina (pekne biele svetlo), hlavne do dialky, dosvit trufnem si odhadnut cca 150m (?), ale do stran svieti slabo (ale nieje to az take strasne), vydrz moze byt fakt 30 hodin, svietim snim denne tak 12–15 min. a baterky menim raz za 3–4 mesiace (je aj dolezite ake baterky pouzijem, s GP vydrzalo asi len 4 hodiny.) Dalsi minus je vymena bateriek, uz mi praskla umela hmota na kraji tela, je to tam dost tenke, nestastne to vymysleli…ale inak som spokojny.

        0 0
        • Gatier  

          Kde si ho kupil a co stalo? Viem, ze to dovazal Author. Inak by som dal do toho aku.

          0 0
          • Alex  

            Myslim ze 2090,– Sk, kupil som ho unas v shope, s aku. skusenost nemam, prinajlepsom pocitaj s mensou svietivostou.

            0 0
            • Gatier  

              Dikes. No co som pocul, su dnesne aku lepsie nez klasicke baterie. Naposledy, co som daval do fotaku, tak po 10 fotkach s bleskom odisli. Kdezto aku o nieco viac.

              0 0
              • Alex  

                No jasne, vo fotaku je to ine, mne tiez s alkalickymi vo fotaku vydrzia na 50 fotiek a s 2100 mAh aku nejakych 200–250 fotiek.

                Ale ja som myslel skor na napatie, alkalicka bat. ma 1,5V a aku 1,2V, cize 4× je to 6V vs. 4,8V, neviem ci ta dioda nieje stavana na rovnych 6V a ci jej svit rovnomerne klesa s poklesom napatia (tak ako so ziarovkou), alebo prudko, zlomovo.

                0 0
    • 7LK  

      Hm… a nebylo by jednodušší pořídit od vojáků nějaký noktovizor? :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.