• jakub

    Chtel bych se zeptat, jak se vi vyrovnáváte s tímto problémem. Mám totiž ten problém, že někdy ujedu 100km a jsem úplne v pohodě a někdy ujedu 2 km a už vim ze sem v prdeli, naposledy to bylo při XC závodech gdy jsem proste nebyl schopnej vůbec jet… dostávám to především do lýtek, neustále ladím bajka, jako že posed, SPD a tak ale spíš budu mít problém s nedostatkem minerálů. Jsem HK kraje neznáte zde nějakého odborníka na kterého bych se mohl s tímto problémem obráti a prokonzultovat to? už si s tím vážně nevím rady a hrozně mě to sere až tak že mě v poslední době už nebaví jezdit, dycky přijedu do cíle naprosto odpočatej, ale prostě nemůžu jet protože mám křeče jak sviňa… dík za každou odpověď

    0 0
    • Jogador  

      Mě pomáhá žrát hořčík, než jdu spát, nohy nahoru, a mám mastičku proti křečovým žilám: Heparoid.

      0 0
    • grafik  

      taky pojidam pred vykonem horcik a pred zavodem: vecer, rano a tesne pred startem po jedne tobolce.Krece muze zpusobovat i uzivani antibiotik, ale v tvem pripade to asi neplati …

      zkus ten horcik a uvidis; pokud to nepomuze, nebo ti nikdo na BF odborne neporadi zajdi za praktickym doktorem; to je asi stejne nejlepsi reseni :)

      0 0
    • jecnak  

      Misto „odbornych“ rad od mistnich doporucuji spise http://kpo.cz/…ziologie.htm

      0 0
    • RomanH  

      Ja jsem na krece pri zavodech taky trpel docela dost. Bylo to pravdepodobne zpusobeno presvihnutim tempa na pocatku. Minuly rok jsem si vzal pred Drasalem nekolikrat preventivne magnezko a snazil jsem se jet pomaleji, letos pred Sudetama jsem si vzal nejake dve protikrecove talbety (tusim od Nutrendu) a jel jsem podle tepaku. Ani v jednom z pripadu jsem pak krece nedostal.

      0 0
    • Daf  

      Rozjizdis se pred zavodem? Cim vyssi intenzitou se zavod jede, tim lip se musis rozjet. Pred XC neni vubec na skodu si dat 20km na rozjeti.

      0 0
    • TNT  

      koupila sem si tablety rozpustnyho horciku do vody za 50 a vse je ok..... pred pul rokem sem este nevedela co to krece sou, a je to divny jezdim min nez loni.....ale nastesti je mam jen v noci, ne pri jizde......

      0 0
    • TNT  

      koupila sem si tablety rozpustnyho horciku do vody za 50 a vse je ok..... pred pul rokem sem este nevedela co to krece sou, a je to divny jezdim min nez loni.....ale nastesti je mam jen v noci, ne pri jizde......

      0 0
    • Novak27  

      prubni www.kpo.cz – fyziologická poradna. dole vlevo máš spešl odkazy na téma křeče

      0 0
    • JancA  

      obnovuji..ma krece nekdo z vas, kdo dojizdi bajkovy zavody ve vysledcich a) hodne vzadu b) nekde uprostred c )v prvni tretine, dvoustovce atd… d) do 50. mista??? Moc moc dekuju

      0 0
      • Beeda  

        temer ne, jen pri vykasenim na tezkym pres 4h zavode a to jeste spis z jara a nebo po pauze. Loni jen v Mostu a posledni 2 km v Upici… Nastesti priznaky umim odhadnout a zmena posedu mi prodlouzi. Pamatujes loni v Plzni toho manika, co se svijel v kreci cely, husty.. B

        0 0
      • jecnak  
        1. d) – letos musim zatukat, ze ne, ale je to spis tim, ze se tenhle rok nejak nejsem z ruznych duvodu schopnej poradne zmacknout a jet na krev.
        0 0
      • Luka  

        a/ .. na konci uz ta krec skoro byla..... ale cil a pivko to zahnalo

        0 0
      • Daf  

        Krecema nastesti temer netrpim. Ale precijen loni 2×. Jednou na Sudetech, kdyz jsem v poslednich 5-ti kilometrech snazil sjet jednu dvojici. No a na Beskydtouru, to jsem byl dost hotovej a prislo to z niceho nic kdyz se jelo prudke stoupani po louce.

        0 0
      • McBlacky  

        mívám problémy jen s lítkem levý nohy, nevim jak je to možný. Jendou jsem do něj dostal fakt mega křeč a od tý doby to občas cítím, když je náběh tak lehce zvolním jednou nohou a když je čas tak lítko pěstí proklepu, zatím kromě jednoho případu jsem křeč nedostal. před dlouhým závodem beru magnesium /promagsan/ celý týden. a samozřejmě dost pít, před závodem i při …

        0 0
        • PjSky  

          vetsinou chytim krec kdyz prezenu tlak na sval. kupodivu poznam kdy to „pustit“ a krec se nedostavi. pak samozrejme sval chvili setrim [tempo je v haji ale co se da delat] jestli plavete tak to asi znate: doporucuju zajit na bazen a dat jich tak 20 s durazem na nohy a pak to cvicit – vcas a dobre uvolnit sval ktery „tikne“ ;)

          0 0
          • Stancek  

            Taky tak nejak citim, ze by mohla krecova vila prijit, zvolnim, vic piju a nedostanu ji… Uz par let…

            0 0
    • tomek  

      Otestuj přípravek Magnosol. Je to pro těhotné ženy aby při křečích nepotratily apod… Účinkuje to do 5-ti sekund.

      0 0
      • jakub  

        jj magnusolf nebo jak se to pise pouzivam a je v tom velky rozdil…

        0 0
    • elbi  

      Od operace ploténky s tím mám problémy, hlavně v levém lýtku. Žeru hořčík a teď už poznám kdy to přichází, naučil jsem se s tím vegetovat. Ale nejzákeřnější to je v noci, nesmím propnout nohu, to ji mám okamžitě.

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.