• BB

    Takze si vyjedem v sobotu i nedeli. Dam si par peknech sjezdiku k Vltave okolo Drahanske rokle, Klecan a Vetrusic, pak se vydam k Odolene Vode a tam v lese je par technickych pasazi, docela se mistama bojim, ale o to vic me to laka. Jsou tam taky paradni schody, dlouho jsem se na ne bal a kdyz jsem to zkusil, tak jsem zjistil, ze schody jsou dost jednoduchy. Taky radi jezdite hranu ?

    0 0
    • Vojtíšek  

      …zrovna jsem oprášil silničku a zítra vyrazím.

      0 0
      • BB  

        tak jsem prohnal bika a perfekt, sucho, dalo se pres koreny, pres kameny, neklouzalo to

        0 0
        • enjoy  

          taky jsem se byl nedavno v takovymhle pocasi trosku projet.bylo to super.nedrzelo to na nicem,hazel jsem drzky i na rovnym asfaltu(teda byl pod tou vrstvou ledu),no jak rikam,proste super!:-)

          0 0
      • Hanz_Zlin_CB  

        myslim ze na ty vysse zminovane schodyj e silnicka jako delana :D

        0 0
    •  

      Uz sem se dneska projel a super :)

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Nejsem si jistej esli nebude sněžit.

      0 0
    • gobike  

      Tak tento vikend bude brutalne hnusnej, prej ze ma mocne snezit a dooost se ochladit:-( Jako kdyby to uz nestacilo.

      0 0
      • enjoy  

        SUPER!

        0 0
      • Radek Broz  

        Zkouskovy finisuje, mam toho moc, takze jsem jedine rad;-)

        0 0
        • Hanz_Zlin_CB  

          musis si uvedomit co je pro tebe dulezite rozepsat si plan a drzet se ho me treba chybi dve zkousky ze 4taku ale co uz time management je time management

          0 0
    • McBlacky  

      a tak já bych se v sobotu přidal, ale podmínkou je oběd na trase :) a vůbec tímto vyzývám naši sekci – pojedte taky! sraz bych viděl něco kolem 9,30 u výstaviště nebo 10,00 před zoo…

      0 0
      • Darkson  

        jsi si jistej, že to stihneš? :-)))

        0 0
        • McBlacky  

          tyhle starosti :) neboj to stíhám… napohodu. Jedeš taky?

          0 0
          • Darkson  

            ale snad jooo..jen ještě musim odstranit ty nepěkný zvuky z mýho biku a pár dalších drobností, ale to snad v pátek

            0 0
          • Jenca  

            nevim nevim jak budete stihat akci z pred 3 let :)))

            0 0
            • McBlacky  

              aha… kua trak to jsem nestihnul :( tak nic, uděláme si vlastní…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.