Idete niekto cez weekend OKOLO TATIER

7 nepřečtených
  • Matts.

    Počasie vyzerá blede, asi budeme mokrí aj zvonku :-) V piatok cez Poľsko, v sobotu Jarná klasika, bàààà…

    Anketa: Zmokneme?

    nie
    2x
    100%
    0x
    0%
    0 0
    • djano  

      Tento rok mi to nevyslo. Snad to s pocasim nebude take zle. Hnusne bolo pred asi 10–11 rokmi, to sa islo cez Novy Targ a mrholilo az po Cerveny Klastor. Hlavne ze som ukecal byvaleho kolegu a ja tam nepojdem…

      0 0
    • Myska  

      čau, loni jsem jel a bylo sqěle, tak doufám, že letos to nebude jinak!

      0 0
    • reset  

      jasne uz sa tesim. uz idem 4 rok po sebe a vzdy bolo super. :))

      0 0
      • ehvie  

        Minuly tyzden som bol v Tatrach a okrem Oravy a trosku Polska som presiel celu trat Okolo Tatier, pocas troch dni. Krasne som si potrenoval kopce :-) Obdivujem maratoncov co si daju celu trat v jednom dni.

        0 0
        • djano  

          To nie je maraton, ale klasicka cykloturisticka akcia. Dnes sa ide z Niznej do Lomnice cez Zakopane, zajtra volno (je aj Jarna klasika, kto by chcel pretekat, ja chodievam na Sliezsky dom a Hrebienok) a v nedelu sa ide nazad. Ja som chodieval az do Niznej, lebo jediny kopec (ak neratam pozvolne stupanie na Strbske) je na Huty a tam sa da celkom dobre zadychat.

          0 0
    • Myska  

      Tak jak jste dopadli? Docela slušná koupací akce, nebylo dne, abych nejel v dešti 30 a víc km, nebo pěšky nezmokl ve výšinách… a ta zima!!! Ale bylo super, příště zas, nadšení mám dost!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.