• MichaelSimek

    Po novym meste dalsi pekny zavodeni

    Sice v zenskych to Jolanda trosku vzala do svojich, tak vzadu se byli boje pekny

    V chlapech je hezky videt ze vsichni top akteri jsou dost vyrovnani a bude sezona snad oc pekna

    vysledky albstadtu – http://mtbcrosscountry.com/…bstadt-2015/

    0 0
    • Kysky  

      „Byli boje“ :D ty i/y přesně opačně :D

      Jinak závod pěknej, škoda že nikde není záběr jak to Nino položil. Ale asi mu ustřelil předek a bylo což?

      0 0
      • richard_majer  

        jen skoda ze v TV byly blbosti na vyplneni casu a zavod svetoveho poharu v primem prenosu nam nenabidnou :-(

        0 0
        • Lenka.05  

          CT to davala zive aspon na netu. Divala jsem se chvili na zensky a pak sla radsi na kolo :)

          0 0
        • Kysky  

          Jo, v tv dávají věčně nějaký blbosti.

          Na netu občas to dává ČT, ale pecka když se dneska v půlce sekl záběr a asi 2min se to nehnulo (zkoušel jsem i na jiným zařízení to pustit). Ale mně to nijak neomezilo, já stejně radši koukám na redbull.tv jelikož tam mluví k tématu a nemelou takový sra*ky jako v český televizi :D

          0 0
    • marco  

      Kde je chyba u naší bývalé hvězdy Terezy H.? Ostatní holky nezklamali a na druhou stranu neměli ani čím překvapit. Jaké jsou nominační kritéria pro OH?

      0 0
    • MichaelSimek  

      3. kolo světového poháru dopadlo pro nás pěkně. Kulhavý 1. Cink 3.. A Kulhavy vede poradi svetoveho poharu.

      Vysledky atp – http://mtbcrosscountry.com/…rheide-2015/

      0 0
    • Tina  

      Ninovi ukradli bajk?

      0 0
    • MichaelSimek  

      Kaca Nash paradni vysledek v Mont Saint Anne a Karla Stepanova taky pekne, na to odkud startovaly

      http://mtbcrosscountry.com/…t-anne-2015/

      0 0
    • Yura  

      Nino je fakt frajer. Jarda s tim dneska bojoval, asi mu to vůbec nesedlo heh. Btw Nino nemel 29 kola ne?

      0 0
    • Lister  

      19 příspěvků za celou sezónu. To je myslím docela vypovídající, kolik lidí tahle podivnost zajímá.

      Jako fakt jsem se letos snažil a zkoušel jsem si pustit jeden závod ale nedodíval jsem.

      0 0
      • Esi  

        já dneska viděl celej, teda s přestávkama jako vykoupat synka a podobně, je pravda že je tam spousta „hluchých“ míst ale taková nuda jako F1 to zase není, nicméně sestřih na 40 minut by asi stačil. Ten esíčkovej výjezd ani nevypadal jako moc kopec ale vzhledem k tomu co tam měli zařazeno tak by se tam asi šlo blbě pěšky i bez kola :-)

        0 0
      • MichaelSimek  

        A me to bavi narozdil of takovych jako fotbal,hokej,tennis atd atd. Pokud the to nezajima, talk ma's aspon vic casu na jezdeni ci bf.

        0 0
      • siskin  

        Podivnost? Top světoví bikeři na krásné trati v Kanadě?? Většina hold raději sleduje Synot ligu..

        0 0
        • Mr.Duck  

          A s brankarem v ruce pres televizi hracum jiste dobre poradi :D

          Brosnan kde vzal vterinu a ctvt?! (Ja vim, ze je rec o necem jinym, ale neda mi to!)

          0 0
        • Radek Broz  

          Většina jde na kolo;)

          0 0
      • Motyll  

        Jsem to sledoval na ČT sport. Pokud od toho chtějí lidí odradit, tak zvolili perfektního komentátora. Mlel nesmysly, neznal jezdce…

        0 0
      • Muf_Bike  

        Proc podivnost? ja kdyz závod trefím v bedně tak koukám pokaždé :) Problém je, že často jsem sám někde na bajku :) Ale kouká se na to hezky jak to umí a jak to rvou na hranu. Je to pecka škola.

        Jinak včera jsem měl chvíli pocit že závod sleduju ze záznamu z loňska. přišlo mi to jako přez kopírák :) Nino a Absolom se rvali o první místo, Jarda měl technické problémy. Ondra jel hodně slušně :) No a Nino jezdil technickou pasáž ve vracečce kolem stromu svou jedinečnou vnitřní stopu jako loni… jen letos sebou neflákl. Btw jak urval Absoloma… nohy mě bolely za něj.

        0 0
        • Tina  

          Tú stopu jazdila aj Jolanda :) Škoda, že tam hore nebola kamera. Muselo to tam byť naozaj veľmi ťažké.

          0 0
          • Muf_Bike  

            Holky jsem nestihl. Počasí bylo ideální tak jsem mladé zahnul na biku… zase :X Zacina ji to mirne ***** :D

            0 0
      • ememem1  

        docela suhlas, nech sa snazia jak sa snazia (tazsie technicke trate, kratsie zavody atd.) furt je to nuda, da sa na to pozerat 5 min., viac sa to vydrzat neda. uz tomu moze konkurovat len prenos z lezenia na umelej stene. prisam zemi este ja curling sa da pozerat dlhsie, aspon su tie baby povacisne pekne

        fakt tazko povedat cim to je ze to ma taku blbu karmu. sa ani necudujem ze maju s udrzanim celeho podniku stale nejake probelmy.

        0 0
        • MichaelSimek  

          jak uz jsem psal hodnekrat, je to subjektivni, me to bavi a hromada lidi co znam taky, tak to asi tak spatny nebude

          0 0
          • ememem1  

            ale objektivne tych ludi je malo na to aby to pokryvalo naklady.

            0 0
            • MichaelSimek  

              no zjevne ne jelikoz to funguje, UCI neni statni organizace aby mohla jet dlouhodbe v minusu

              0 0
              • ememem1  

                ale asi xc to netaha.....

                0 0
                • MichaelSimek  

                  myslis jako v albstadtu a nmnm ze to netaha xc jo?

                  0 0
                  • karliner  

                    Nebyla řeč o TV a přenosech? NMNM se nedostalo ani do TOP 50 nejsledova­nějších pořadů ČT Sport v květnu. A to jsou data z peoplemetrů, to nevokecáš tím, že se to líbí tobě a tvým kámošům.

                    0 0
                    • MichaelSimek  

                      ja myslim ze diskuze je trosku o necem jinem, nikdy jsem netvrdil ze je to nejak hodne sledovana zalezitost

                      0 0
              • Smazaný účet  

                koukal jsem na poslední závod a celkem nuda. Hned na začátku se to slušně zasekalo (nuda), předjíždět se na trati extra nedalo (nuda), na dost místech chyběly kamery (velká škoda) a tak nebýt Nina, co aspoň trochu bavil tak bych se asi ani nedodíval.. Možná to bylo jen pořadatelem (jinej závod jsem neviděl) ale ani nevím jestli další vidět chci.

                0 0
                • MichaelSimek  

                  ja chlapy nestihal, takze nevim…u zenskych se predjizdelo furt, zavod byl zajimavy, poradi se menilo furt, vykony pekny do kopca i z kopca, takovych doufam uvidim zavodu vic

                  0 0
                • siskin  

                  taloši to měli špatně pokrytý kamerama ,ani trať není tak atraktivní ,s NMnM se to nedá srovnat..

                  0 0
            • Medunka  

              Trošku mi to přijde jako „podle sebe soudím tebe“, když to nezajímá mne, nebude hodně těch, které to bude zajímat.

              Bych to neviděla tak černě.

              Myslím, že třeba DH klidně sleduje ještě míň lidí než XC.

              0 0
              • ememem1  

                co obcas citam nejake tie cykloplatky tak maju vecne problem s tym, jak cele podniky terennej cyklistiky financne udrzat nad vodou. by som povedal ze hlavnou pricinou je mala sledovanost pricom napr. take DH je pre televiziu a sponzorov pomerne vdacne, prestavka medzi dvoma jazdami – lup tam daku reklamu…a jak sama vravis nefunguje to. a u xc neni ani tato moznost. ale hadat sa nejdem, len som suhlasil s listerovym nazorom ze sledovat xc ja aspon pre mna a zjavne som neni sam dost nuda.

                0 0
                • MichaelSimek  

                  nejake odkazy na ty clanky o tom jak tereni cyklistka se nemuze udrzet nad vodou?

                  0 0
                  • ememem1  

                    teraz ti to z hlavy nepoviem, ale obcas kupim bm alebo mb a v kazdom druhom to tam riesia.

                    0 0
        • Kysky  

          Náhodou včerejší závod byl snad nejvíc napínavej z celý sezóny :-)

          0 0
        • jonti  

          Hodně by tomu pomohla kvalitní info grafika, odstupy, mezičasy, změny rozestupů. Takhle jen vidíš jak jedou.

          0 0
        • kotew CZE JIHLAVA  

          tak se dívej na Wrestling:D ,nechápu jak tohle někdo může napsat na BF :DDD to mi hlava fakt nebere:DDD

          0 0
          • pitos  

            A proč ne? Neznamená, že když rád jezdím na kole, tak se na ně musím s oblibou dívat. Mě to třeba nudí a nikdy jsem se pořádně na žádný přenos nedodíval.

            0 0
            • kotew CZE JIHLAVA  

              Tak já to beru z pohledu člověka sportovně založeného,hlavně když bude nastávající situace: nejsem na kole,budu sedět u televize na výběr budu mít z TV programů CT4 jede se svět'ák, NOVA jde Ulice,Prima běží Prostřeno,ZOOM jde množení mlžů a plžů,tak je jasný že si to přepnu na svět'ák v horskejch kolech a rozhodně po 5.min. si neřeknu to je nuda a přepínám to na mlže a plže:D to fakt ne.Dneska jsem se vrátil z bajku a ještě sem stihl na netu krásnej závěr Sagiče naladil jsem to cca na posledních 500m. :) Škoda že Vueltu nedávaj na CT4 vendelíni:)

              0 0
          • Radek Broz  

            Proč ne? Jezdím skoro denně, ale koukat na xc mi přijde jako totální nuda. Mrknu třeba 5 minut, když jede Škárna a náhodou na to narazím. Neznat tam nikoho, nekouknu na to vůbec. Pro někoho, kdo na kole nejezdí, to bude si naprosto nezajímavý. Na sjezd kouknu tak 2 z 5 WC závodů za rok tak na první tři chlapy. Spíš teda ani to ne a jdu místo toho jezdit. A to jsem ty evropský tratě jel, takže je to pro mě zajímavý z toho pohledu, že chci vidět, jak se to dá jet rychle. Na silnici, kterou nejezdím, naopak kouknu rád.

            MTB je pro mě nejlepší věcí, jakou kdy lidstvo vymyslelo, ale stejně si myslím, že divácky je to nezajímavý.

            0 0
    • Tina  

      Inak pozrela som si v sobotu netradične aj finálové jazdy žien a mužov v DH. To je fakt neskutočné čo sa tam jazdí a v akých rýchlostiach! Ten kamenný drop by sa dal zlaňovať.

      0 0
    • MichaelSimek  

      kulhec 4. tentokrat, uvidime co ukaze v andore

      "vysledky ":http://mtbcrosscountry.com/…i-sole-2015/

      0 0
      • Tina  

        Krásny súboj Jolandy a Aniky. Jolanda v tých mokrých zjazdoch čarovala. Úžasné čo predvádzala dole kopcom.

        Zaujímavé ako sa Gunn-Rite zlomil ten kus riaditiek. ľúto mi bolo Cathrin Pendrel. Mala to pekne rozbehnuté a pokiaľ by skončila druhá tak mohla poskočiť na celkové druhé miesto. Namiesto toho jej závere došlo a klesla až na štvrté miesto v celkovom hodnotení :/

        0 0
        • MichaelSimek  

          zenskej zavod byl celkove super, souboj o 1–2, souboj o 3–9 pak, hezky akcni…chlapskej jsem nestihal celej, tak jenom konec a tam to bylo jako vzdy julien vs nino, downhill vs uphill

          0 0
          • marco  

            Tak i chlapy byly vcelku zajímavý na koukání i boje o další pozice byly pěkné např. jízda Jose Hermidy a M.A. Fontany. Speciálně když si s nimi Jarda hrál v první části trati kdy se vždy jako Annika Langvad do kopce docvakl a zalepil tu díru kterou mu nadělili.

            0 0
      • marco  

        Na celém přenosu mi docela vadili ty kecy kolem Terezy Huříkové, která udělala pro letošek pod tlakem (není nominovaná na MS) ucházející výsledek, ale jejímu bývalému juniorskému trenérovi Lutovskému očividně po letech stále leží v žaludku. Trochu bych s ním souhlasil, že jí chybí treninková skupina a že takové to domácí plácání o samotě a kdy se jí chce jí prostě nesvědčí. Podle různých rozhovoru v časopisech je se jí už nechce k tomu plánování a celodenní dřině z juniorských let vracet a jde si svou cestou.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Nino letos zaslouženě vítěz celkového pořadí. Co on vždycky dokáže ve sjezdu získat za náskok je neuvěřitelné. A co víc – do kopce už mu Absalon taky přestává stačit.

      0 0
    • Haryk  

      Ne že bych chtěl být za bleska, ale nejel JK ve Val di Sol na 27,5?

      0 0
      • Rubi  

        kde by to vzal? :D

        0 0
        • Medunka  

          Třeba má Jaryn prototyp :-)

          Oficiálně je Epic jen 29" verze

          0 0
        • Haryk  

          Jenom se ptám. Na fotce jede vedle Naefa, kterej má kolo o dost větší…ale asi se mně to jen zdá.

          0 0
          • Haryk  

            no *****, to se mně povedlo…

            0 0
          • Medunka  

            Kolem myslíš přední kolo? Kola jsou v pohybu a nejsou na stejné úrovni (vzdálenosti a sklonu), tedy nemůžeš velikost posuzovat.

            0 0
      • Polka  

        Nejel.

        0 0
    • MichaelSimek  

      českám to bez nash na ms moc nevyslo http://mtbcrosscountry.com/…cr-dhi-2015/

      ale cink zatim na 3. za ninem a julienem tak uvidime

      0 0
    • Teapack33  

      Tak doufám, že Cink to dojede :)

      0 0
    • Medunka  

      .

      0 0
    • MichaelSimek  

      tak cink pekne bronz http://mtbcrosscountry.com/…5/men-elite/

      0 0
      • Tina  

        Pre ženy ten počet kôl pekne prepískli. Víťazka čas 1:52h :/

        0 0
        • zdenal8  

          jj. To se jim nějak nepovedlo.

          0 0
        • jonti  

          Ženy mají mít čas vítěze mezi 1:30 až 1:45, až takový zásek těch 7 minut není.

          0 0
          • Tina  

            Ani keď vezmeme do úvahy, že išli na viac rozmočenej a rozbahnenej trati rovnaký počet kôl ako muži?

            0 0
            • Peslezedirou  

              Aspoň je to zocelilo…

              0 0
            • jonti  

              Když to vezmu úplně do detailů, tak muži jeli měli jet o kolo víc. Nikdo nedokáže na 100% říct, jestli se trať během závodu zrychlí nebo zpomalí.

              0 0
              • Tina  

                A preto sa väčšinou počet kôl určuje až pri prejazde po prvom kole.

                0 0
                • Breakpain  

                  Když bude závod moc dlouhý – lidi budou nadávat, že to mělo být kratší. Když to udělají kratší … lidi budou nadávat, proč to nebylo delší …

                  Prostě tak bylo rozhodnuto … ach jo …

                  0 0
                • MichaelSimek  

                  pri svetaku/ms to co vim vzdy urcuji predem, tady se Simon Burney netrefil a taky se jim pak „omluvil“ na twitteru

                  0 0
            • dědek mohy  

              Ženský závod jsemm bohužel neviděl, ale nechápal jsem ty řeči u mužského závodu, že jedno kolo navíc zničilo ženám závod…to jako ženy nevydrží 2 hodiny na kole? Nebo se tam něco stalo, co to objasňuje? A chlapům bych klidně to kolo přidal, i když to pořadí bylo natolik ustálené, že na výsledku by to asi nic nezměnilo (asi bych se více bál o Ondru, takže nakonec díky za 6 kol =) )

              0 0
              • Tina  

                „to jako ženy nevydrží 2 hodiny na kole?“

                Ako ti to vysvetliť, aby si to pochopil. Si pripravený na závod zhruba 1,30h až 1:45h. Podľa toho si rozložíš sily, naješ sa, pripravíš gely a pitný režim. Už si niekedy skúsil jazdiť v ťažkom teréne hodinu a pol za hranicou ANP a pravidelnými nástupmi na maximálku? No a skús si to v týchto pásmach jazdiť cez 2 hodiny (do 2h sa zmestilo iba prvých 13 žien). Posledné, ktoré nedostali kolo boli Janka Števková a Karla Štěpánová a tie mali čas cca 2:10h.

                0 0
                • Chlebovnik  

                  Když už berou stejný prize money jako chlapi, tak by měly taky odjet stejný počet kol, nemyslíš? #equality

                  0 0
                • jonti  

                  Janka a Karla nejezdí závody 1:30 až 1:45, to má podle pravidel být čas vítěze. Když je okruh delší, tak to nejde úplně vyladit. Zkrátit to by už znamenalo dostat se na hranici regulárnosti z druhé strany – moc krátký závod.

                  0 0
                • dědek mohy  

                  Počet kol by se ale měly dozvědět hned na začátku závodu, ne? (nevím, ten závod jsem neviděl, tak nevím kdy jim to řekli, u chlapů to bylo hned po startu) Takže rozložení sil si určitě rozmyslet mohly. Gel a bidon navíc se určitě taky našel.

                  Mělo to jedno kolo navíc nějaký vliv na pořadí? Byla tam nějaká závodnice, která v tom posledním kole vytuhla? Chápu, že to měly těžší, než asi čekaly, ale nějak pořád nechápu to zničení závodu, jak pořád dokola omílal komentátor u mužského závodu…

                  0 0
                  • Medunka  

                    Myslím, že muži počet kol věděli před startem.

                    U žen kratší závod by znamenal, že se nemusí šetřit a mohou dát do toho vše. Jinak Tereza na svých stránkách píše, že to byl závod pro prvních 10. Pro ni a určitě i pro ostatní spíš boj o přežití.

                    Rozhodně bych ale neshazovala výkon holek. Ta trať jednoduše nevypadala, když se s ní na některých úsecích prali i mužský.

                    0 0
                    • dědek mohy  

                      Výkon rozhodně nesnižuju, všichni závodníci i závodnice mají můj obdiv, já bych těch 6 kol dal tak za 6 hodin, s tím že tak třetina by byla pěší turistika =) A s tím, že by se nemusely šetřit a mohly by do toho dát vše…takhle taky daly vše, dokonce ještě více =)

                      Jelikož jsem neviděl průběh závodu, tak nevím, zda byly nějaké indicie, že by to dopadlo jinak, kdyby se jelo o kolo méně…

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.