• honya87

    Nemáte někdo nahraný ČP z Velkých Losin na disku??? Někdo tu už měl na FTP pohár z Plzně,tak se ptám,jestli by byla možnost si to zase stáhnout. Zítra je ještě záznam z Teplic a ten bych bral taky všemi deseti. Pokud to někdo máte možnost dát na net,předem děkuji. Velikost není překážka,mám rychlý připojení. Díky

    0 0
    • pos3k  

      hactar.ujep.cz/~y­ossarian/CP_MTB_XC­_Losiny.avi

      0 0
    • Meesha  

      nebudete nekdo zitra (ctvrtek) od 19:20 na CT2 streamnovat Teplice? Dik

      0 0
      • grafik  

        jo, na vhs :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        streamovat nemůžu, ale… http://hactar.ujep.cz/…_Teplice.avi

        0 0
        • error  

          děkuju už to jede :-)

          0 0
        • Meesha  

          vyborní, dik!!!

          0 0
          • grafik  

            ja vas nechapu, to si to fakt nemuzete nahrat aspon na to blby video a skemrat tady kazdej tejden? Ze vas to bavi koukat na avi v pc …

            0 0
            • pegal  

              To mas tezky kdyz zapomenes i na to blby video… :)

              0 0
            • Pá-dlista1  

              No ja treba video doma nemam a nemyslim, ze je rozumne do neceho takoveho dneska investovat.

              0 0
            • Smazaný účet  

              já nechápu že se na to někdo chce koukat ;o) kdyby dali záznam z losin a řekli že je to z teplic tak bych to asi ani nepoznal… furt stejný lidi, stejný záběry… nicméně mohl bys mít pochopení… někteří lidi nemají ani tv ani video (a já je jen chválím).

              0 0
            • grafik  

              to pegal: no to je pak tezky

              to Pá-dlista: taky jsem dlouho video nemel, pred 3 roky sem si poridil 2 hlavou ‚masinu‘ thomson za cca 2l a bohate staci a postaci jeste na hodne dlouho :)

              to midlander: někteří lidi nemají ani tv ani video (a já je jen chválím). … za co a proc?

              0 0
              • Pá-dlista1  

                A cernobilou televizi uz mas? ;) Neprijde mi to jako rozumne investovany penize. Obzvlast pro me. Jsem se v klidu nepodival na film ani nepamatuju.

                0 0
              • Smazaný účet  

                Za to že trávěj čas nějak hodnotnějc. Třeba tvorbou hodnot. :o)

                0 0
        • pos3k  

          joukal jsem na to vcera, ale byl jsem linej to nahrat :-(

          ..dostali me tim jak si asi na cca 15 metru zamykali vsici vidlu, vsichni smatrali po korunce, to je takove ehm ehm

          0 0
      • SELMIRA  

        Jsem se včéra nestíhala divit. Nejprv biků plnej Maxtreme a pak ještq záznam z Teplic. Na stránkách czech tv se dá o pořadech hlasovat, tož jsem jim to hned pochválila. Ne, že by se mi to zdálo uplně přímo výborný, ale výborný je, že ty biky do bedny aspoň pouštěj. Jsou tam ale jen 3 hlasy, nechcete jim do toho hlasování uvědoměle taky něco naklikat? http://www.czech-tv.cz/…m/detail.php?…

        a

        http://www.czech-tv.cz/…19:00-2.html

        0 0
        • Smazaný účet  

          maxtreme sem prošvihnul. jsem přepnul a lek sem se, že s tim xc začli dřív. :o)

          0 0
        • Smazaný účet  

          už 4. :o) aj s připomínkou redakci.

          0 0
        • error  

          včera vůbec byla nějaká zvláštní konstelace hvězd dokonce i ve sportovních novinách byla reportáž o maníkovi co pojede na kostitřesu Tour a na konci potom záber ze silnice, úplně jsem se divil jak moc toho dávali to asi máme na půl roku vybráno

          0 0
    • pegal  

      Trochu to sem nepatri, ale neda mi to.

      Uz je to driv co jsem otevrel jeden nejmenovany cesky denik. V priloze sport bylo na pul stranky jak Lance Armstrong opet chodi se Sheril Craw (nebo jak se pise) a ze chcou mit deti.

      No a vysledky z ted nevim kolikaty etapy Gira da Italia tam byla jenom miniaturni zminka ve vysledcich, prvni tri mista a cesi, nic vic…

      Omlouvam se MF Dnes jestli se dotknu jejich uz takhle hodne pokleslou kesajici uroven…

      0 0
      • SELMIRA  

        mně by zase zajímalo, jestli mistrovství ČR v časovce jely taky ženy. Ponivač ve zprávách řekli jenom muže a juniory. :o(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.