• Dumbo

    neviete ci budu davat reportaze z Č.Pohara v DH minuly rok davali tak neviem…

    0 0
    • Dumbo  

      zucastnuje sa stab ČT pravidelne na tychto zavodoch ? mam v umysle nahravat kazdy jeden pretek tak nechcem aby mi nejaky usiel

      0 0
      • Radek Broz  

        Myslis, ze tohle stoji za nahrani? "epsi nez dratem do oka, ale panove z CT, kteri 40 let toci fotbal, by se meli podivat treba na X-games na eurosportu.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          JJ. Takovy ty „Matrix“ zabery na skoku uprostred lesa. To by bylo pokoukanicko, ale to je na ne moc. Mimo jine i financne. Z ceho by si pak reziseri kupovali jachty? :)

          0 0
          • Radek Broz  

            To uz by bylo trosku drazsi, ale myslim, ze by to mohli natocit podstatne lepe i za stejny penize. Stacilo by prizvat nekoho, kdo tomu rozumi (nic proti panu Mejtskemu), vyhnat paprdu s kamerou taky jinam, nez kam se dostane autem (napr. na Bozaku pravidelne tocej, jak lidi hamtaj na asfaltce pred cilem, maximalne drop z paseracky. Pak si trosku pohrat s grafikou a hlavne: UPLNE JINAK TO SESTRIHAT. Myslim, ze sledovat 15 minut, jak se s tim perou vsechny 4 zeny, ktere se odhodlali to sjet, je az az. Chce to kratky sestrihy z nejzajimavejsich mist, zastavovat a zpomalovat zabery, naklicovat do zaberu, jak to treba skocil nekdo jinej… Proste to netocit jako reportaz z 5. fotbalovy ligy (ktera stejne ve zpravach dostane prednost). Privazat stab na zidli a celou noc jim poustet minuly downhill BMX z X-games a pak jim pustit to jejich, at se nad tim zamysli.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              ja sezenu zidli a ty je privazes :)

              0 0
              • Radek Broz  

                Souhlasim, jeste nekoho, kdo je chyti (50 letej kameraman s tezkou kamerou na Klinovci daleko neutece;-)

                0 0
                • Manas  

                  Jasne a pak je budeme bicovat hadickama od brzd a palit rozpalenejma kotoucema :-) Ono by i stacilo to komentovat o chloupek lip … i kdyz kdysi nekdo rikal ze muzeme bejt radi za to co je … coz je dost smutny.

                  0 0
                  • blue  

                    budte radi, ze se do komentovani DH jeste neprimotal Robertek Bakalar :-)))) to by pak teprve byla zabava :-)))

                    0 0
                    • Pebe  

                      Akorát by se musel naučit i spojení Mavic DeeMax :-))

                      0 0
    • X-biker  

      Este ze na freeride.cz to kluci s tema videama rozjeli jinak bych ani nevedel jak vypadaj jiny trate nez bystrice a sumperk :-( Skoda ze ti zmrdi tmavi lohli tu kamerku.......

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak co? Bylo neco? Bude neco? Videl jsem dědky, jak se vysplhali dobrejch 50m od dodavky (z udajnych 4500m) a zespoda objektivem v hustem lese hledali jezdce. Odfrceli na veceri jeste pred vyhlasenim vitezu. Jestli muzu soudit z toho, tak to asi dopadlo jako obvykle :(

      0 0
      • gilby  

        no nevim jestli to byl ten zavod o kterym mluvite, ale myslim ze v nedeli ve zpravach byla nejktratoulin­katejsi:) zprava z nakyho sjezdu. vic prostoru dostal zapas o udrzeni ve druhe fotbalove lize:(

        0 0
        • Radek Broz  

          jj, ja to videl – tak vterinka zaber ruzovyho Stinkiho a pak tak 3 sekundy hamtal joch v cili (do cile se da vzdy dostat autem;-)

          0 0
      • Mox  

        Něco blilo v Neděli ve sportu (ale neviděl jsem a sport není v internetovém vysílání), včera byl Maxtreme a tam bylo něco ze soboty ze Štvanice, ale DH nic (ani se nedivím). Podle internetových stránek Czech TV budou dávat sestřih z Krupky 18.6 v 19:15.

        0 0
        • Mox  

          Sorry za mystifikaci, ale ten ZÁZNAM NENÍ v uvedený den (přehlídl jsem rok je tam 2003 :)

          0 0
    • blue  

      Dalším pořadem bude záznam z Motorola DH Cupu na Krupce, 20 min sjezdování bude vysílat ČT2 v pátek 3.6. od 19:20 hod.

      0 0
    • vinca  

      koukam na to, je to sr… ?!

      :-)

      0 0
    • Meesha  

      Zabery ze 4 kamer furt dokola… Ty dedkove sou fakt hrozne liny!!!

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jako jo. Jeste, ze jim Hynca svez jednou kameru dolu :) Ale celkem to byl rozhodne nejlepsi zaznam ze sjezdu za posledni leta. Prvni, jediny a tudiz automaticky nejlepsi. Jak Velo :)

        0 0
        • blue  

          az na ten komentar… jediny pozitivum je, ze full je na rozdil od HT povazovanej za klasicky kolo :-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Nahodou jsem docela zasnul co toho vedeli. Jsem to cekal daleko, daleko horsi. Jen mi prisla ta vyslovnost takova zvlastni… asi spravna :)

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Kdyz to porovnam s tim clankem o Haru na 4men… :) Zlaty to bylo :)

            0 0
          • enjoy  

            tobe se ten komentar fakt tolik nelibil?ja jsem po reakcich cekal nejakou hruzu,ale bylo to uplne v pohode.nakecal bys to urcite mnohem lip.ikdyz ta holka to jenom cetla,nic vic s tim udelat nemohla.ani nebylo potreba,myslim si.

            0 0
            • Radek Broz  

              Ja bych rekl, ze to bylo mnohem slabsi, nez od Mejtskeho. Strasne strohy, navic s chybama.

              0 0
              • enjoy  

                je pravda ze ani nevim,kdo to je:-) a nemuzu srovnavat komentare.

                0 0
    • cabbage  

      sem si radsi vypnul zvuk…

      0 0
      • Radek Broz  

        Nerikej, ze toho o DH vis vic nez komentatorka;-)

        0 0
        • cabbage  

          to urcite ne(a nejenom o dh, prakticky v zadne discipline neznam zavodniky a teamy),ale nejak sem to nemoh poslouchat.....

          0 0
    • TinkTink  

      Kuva…Tatarkovic je fakt dobrej, ze si na trati dava i dirt jump :o)))))))))))))

      0 0
    • Smazaný účet  

      Dá někdo k dispozici 150 MB místa na ftp? :o) Nebo už valašský kucí byli rychlejší?

      0 0
    • Darkson  

      mně jako laikovi přes DH se to líbilo, zastrašen vašimi předpověďmi jsem čekal úroveň zpracování daleko horší

      0 0
    • zac  

      zdalo se mi to nebo rikali, ze vloni bylo 8 zavodu CP?

      0 0
      • cabbage  

        neres, hlavne ze vedeli ze je to dh:)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Jsem asi nejaky nestich, bo sem o nich nevedel :) Ale letos si dam pozor a pujdu se ptat primo do televize.

        0 0
    • zac  

      Jo a jeste ze Prokop jezdi za zahranicni staj, taky nevim, ale Author jako staj je ceska, ne?

      0 0
      • Meesha  

        Treba mysleli B-One, kde jezdil asi pred trema dvema rokama.

        0 0
    •  

      A náhodou na Óčko ste dneska nikdo nekoukal ??? v pořadu Host óčka bylo o SNICKERS AUTHOR BIKE SESSION ,byl tam Spaceman a Matys tušim, no a ta moderátorka se teda moc nepředvedla, hruza děs,

      0 0
      •  

        teď koukam ze to byla repríza, tak že sem trochu brzda, ale nevidel ste to nekdo ???

        0 0
      • Meesha  

        na co se jich ma chudinka ptat?! :-) Spaceman ji stejne na vsechno odpovi „super Author“ a vsechno je hrozne kruty a macaty a vostry… :-))

        0 0
        •  

          tjn, to nasledovalo za kazdou vetou ;)dobry bylo jak furt vychvaloval author bmx a pak dodal ze kluci sou schopny ho za tejden rozbit, tak to moc reklamu neudelal

          0 0
          • enjoy  

            rozumnej clovek to prave vezme dobre,protoze aspon vidi ze nekeca a s jinou znackou by stejne nedopadl lip.

            0 0
    • Smazaný účet  

      thnx to kuba9: hactar.ujep.cz/~y­ossarian/CP_MTB_DH­1_Krupka.avi na konci se trochu zhoršil signál, tak to tam šumí, chytám tv na pokojovou anténu a někdo mi to tu začal rušit (asi vedle po pokoji někdo chodil :o)).

      0 0
    • Radek Broz  

      Když už to někdo vytáhl z historie – nemáte někdo ty záznamy nagrabovaný?

      0 0
      • Meesha  

        mozna tak na VHS :-)

        0 0
        • Radek Broz  

          Tam mám z loňska něco málo taky, ale chtěl bych to komplet a taky bez toho, aby mi po 2 minutách špindlu začínali Simpsni:o)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.