• PT

    Ahoj.Tak příští neděli pojedu svůj první závod vůbec.U Zlína 106km na silnici.Jelikož nemám žádné zkušenosti,tak mi zkuste někdo poradit,jak bych to asi měl jet,jak jedou ostatní,kolik tam bývá lidí a jaká bývá rychlost a profil trati?Dík

    0 0
    • Siddha  

      Aha, jako prvni zavod vubec na MP – to bude zajimavy, ale uvidis, pojede se asi v baliku, pac myslim, ze to je celkem rovina, ale nevim, je to nova trat. Mame uzavrenej okruh (!!!) a tak. No hlavne jed tak abys dojel. Po vlastni ose, ne v sanite. Zdar!

      0 0
      • PT  

        No já jsem si četl,že pokud dojedu,dostanu bod a to se vyplatí:)Tak snad se udržím v balíku a neutrhnu si ostudu,i když vím,že docela dřu,tak chyba může být jenom v tréninku.Od ledna mám najeto 3500km,ale to není asi tak důležité.Tak já se třeba pak ozvu,jak jsem dopadl,nebo mě několikrát uvidíš při předjíždění:)

        0 0
        • aku  

          3500 km? A na kole v Ceske Republice na silnici nebo v lese? Od Ledna? Teda jestli nekecas tak jsi ode dneska muj vzor nejvetsi ;-). Kruci kdo ma takove deficity dohanet. Pred chvilkou jsem dovecerel tak to necham na zitra.

          0 0
          • biker007  

            3500 km, proc ne? jam mam cca 3000km (od ledna,min. 1/2 na biku po silnici) i pres 14 denni nemoc. akorat dneska sem si vzrknul pri fotbale kotnik.. zlomenyho tam nemam nic, ale bila mafie mi to chtela dat do sadry.. to sem rezolutne odmitnul, do tejdne musim sedet na kole.. ach jo, proc zrovna ted..

            0 0
          • PT  

            Já se teď dlouho nedostal na net,promiň.Mám to najeto na silničce na silnici,od ledna v okolí Brna.Teď je to 3700:)Jako velký cíl mám najet letos 10,tak se snažím.Ale myslím,že to není tak moc,asi hodně lidí najíždí víc.Nedokážu si ale představit,že to může najet někdo normálně zaměstnaný,a ne student,i když toho času taky není moc.No a já ještě nevečeřel,tak to budu muset dohnat,dneska přes Moravský kras nádherná cesta:))Ahoj.PS­.:Vzory hledej jinde.

            0 0
        • Siddha  

          no kilometru je to dost, ja nevim kolik mam najeto, lae jak pises, neni to o tom, s tim predjizdenim to nebude tak horky… mozna spis ty me. zdar

          0 0
    • Siddha  

      !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!! Zlínské okruhy 2004

      1. závod Moravského poháru – SÝKORA SPORTSWEAR 2004 Pořadatel: Cykloteam Zlín, ve spolupráci s KCK Cyklosport-Mode s.r.o. hlavním sponzorem závodu

      Datum: Neděle 2. května 2004

      Místo: Machová u Zlína, areál koupaliště (od Otrokovic směr na Holešov)

      Prezentace: v kanceláři závodu od 9.00 do 10.30 hod. kategorie A + B do 12.30 hod.

      Startují: Všechny kategorie MP a příchozí do 18 a nad 18 let.

      Startovné: 80,– Kč pro účastníky MP 90,– Kč pro příchozí od 18 let a členy SAC ČR 100,– Kč pro příchozí nad 18 let

      Tra?: start závodu v obci Machová u koupaliště, poté nájezd na okruhy: Miškovice, Kurovice, Ludslavice, Zahnašovice, Miškovice

      Cíl: na kopci- zpět ve směru proti nájezdu, na kopci před obcí Machová Délka okruhu cca 11 km, délka nájezdu cca 2 km

      Start: 11.00 hod. příchozí nad 18 let 7 kol 80 km

      11.02–05 hod kategorie C 6 kol 69 km

      11.04–10 hod. kategorie D+Ž 5 kol 58 km

      11.02–10 hod. kategorie příchozí do 18 let 4 kola 47 km

      13.00 hod. kategorie A 8 kol 91 km

      13.02 hod. kategorie B 7 kol 80 km

      kategorie M od 5 do 7 kol – upřesníme při prezentaci

      Při dojetí o jeden okruh je závodník povinen ze závodu odstoupit.

      Hodnocení: areál koupaliště, vyhlášení kategorie C,D, Ž a O ve 14.00 Kategorie A, B a M vyhlášení v 16.30 hod a zároveň proběhne vyhlášení tomboly.

      Ředitel závodu: Dalibor Kmenta, Zlín, Krátká 4447, mob: 602 728 846, e-mail: kmenta@kckcyklosport.cz

      Hlavní rozhodčí: Milan Sládeček, Zlín

      Velitel trati: Kmenta Dalibor – pořadatel si vyhrazuje právo na změnu času startu

      Zdravotní služba: Ba?ova nemocnice Zlín – pan Švehlák 604/63 34 26 (sanitní vůz 728/87 22 86)

      Podmínky: Závodí se podle pravidel MP 2004 a ustanovení tohoto rozpisu. Závod bude probíhat za plného silničního provozu. Každý účastník je povinen dodržovat pravidla silničního provozu a dbát pokynů pořadatelů. Závodníci startující na vlastní nebezpečí. Pořadatel neručí za škody závodníkům vzniklé ani jimi způsobené. Ochranná cyklistická přilba je povinná. Zákaz časovkářských řidítek a nástavců!

      0 0
      • PT  

        Ahoj.Tak se musím pochlubit odpadnutím z balíku již na konci prvního kola.Nějak mě zaskočilo vysoké tempo a na konci balíku jsem se už dlouho neudržel i při tepech ke 190:)Na příště musím vymyslet nějakou novou strategii.Jako hlavní příčinu,jež logicky odvozuji,je neoholení mých nohou,které mě pravděpodobně rychlostně značně handicapovalo.Po dojetí v pátém kole,kdy jsem už od druhého vyhlížel vodící Subaru Impreza,jsem ke smutku diváků,kteří tak měli díky mně příležitost prohlídnout si vyšvihaného závodníka ve zpomaleném záběru,jsem byl nucen s již prázdnými bidony a vysátým carbosnackem odstoupit.Tak jestli někdo máte nějaký nápad,jak mě příště dotáhnout do cíle,tak poraďte.Docela mě to zklamalo a účast na dalších závodech vážně zvažuju.

        0 0
        • Staenly  

          To je docela rana na psychyku, to verim, ale nemyslim si, ze je to nejlepsi napad nechat dalsiho zavodeni, poprve to dycky boli…Ja se na svuj prvni zavod teprve chystam, necekam zadnej uspech, ale rozhodne to nechci vzdat…

          0 0
      • PT  

        Tak začínám v tobě tušit týmového kolegu.Chvíli jsme i jeli spolu:)Jestli jo,tak mi dej na sebe kontakt a jednou bych se s váma svezl a trochu vás zdržel.Petr P.605879088

        0 0
        • Siddha  

          Cau kluci, nic si z toho nedelejte, proste se tam jezdi rychle, trosku pojezdite a bude to lepsi. Mi rovinky vyhovujou, tak Zlin celkem pohoda. Ale muj teamovej kolega se smotal prede mnou tak nas tam ve ctvrtym kole par polehalo. Sem sel do oraniska a jen si trosku obrousil lytko. Pak uz se to nedalo dojet, pac sem zjistoval zdali je Michal – ten co se tam rozpleskl byl vpoho – nebyl ma nastiplou kycel a je celej podrenej, rozbity kolo… sikula. No tak sem se pak svezl pul kola s Bckem a ve spurtiku predjel ostatni odpadliky… Na kriterko nejedu tak zdar na dalsim zavode! Honza [XCR SIDI Team]

          0 0
          • PT  

            Tak snad bude Michal v pořádku,vypadal docela škaredě.Měj se OK.Petr [XCR SIDI Team:]

            0 0
          • Alles  

            Covece, kdyz tady ctu o tom obrousenym lytku, tak me napada, jestli jsi nahodou nebyl na starobrnu. Byl tam v nasi skupine borec s obrousenym (docela dost) lytkem na ruzovym kole svorada. Je ta podobnost ciste nahodna? :)

            0 0
            • PT  

              Tak to byl on:)

              0 0
            • Siddha  

              Ha neni :o) a kterej ty ses ? nerikej mamincin, to vim taky :o)

              0 0
              • Alles  

                Mozna si vzpomenes, dres pells, cerno-cerveny kolo spyder, no, jak to vic priblizit… v prvnim kole jsem te tam videl kazdou chvili, pak v druhym po tom kopci za ostrovacicema uz ne. Premejslel jsem, ze uz jsem te nekde videl, ale zaboha si nemoh vzpomenout kde, ale pak mi to docvaklo, urcite chodis na spinning do internacionalu (v pondeli od 11-ti) a ja tam asi 2× byl misto kamose a jednou si sedel hned vedle me v prvni rade.

                0 0
                • Siddha  

                  Aj aj, to prisla jakasi krizicka a uz sem odvlal, skoda no, tak treba priste. Kolikatej si byl, ja nakonec asi 25. Mej se fajn! Honza

                  0 0
                  • Alles  

                    dojel jsem s druhou skupinou 17., v tom kopci se to trochu roztrhlo (nejdriv jsem si toho ani nevsim, mel jsem se sebou dost prace :), ale pak jsme tu prvni meli docela dlouho na dohled. Skoda, par lidi uz tam nechtelo moc stridat, tak jsme je nedojeli, a „kupodivu“ ty lidi co moc nejeli meli na konci nejvic sil… Jinac tu v brne nemam moc s kym jezdit, tak jsem se chtel zeptat, jestli se neucastnis nejakych hromadnych vyjizdek, docela rad bych se nekdy pridal. dik, kdyztak se mi ozvi treba na mail. ales

                    0 0
          • Žanek  

            Doufám, že nemyslíš Michala Chadima??

            0 0
            • PT  

              Tak to byl on:)

              0 0
              • Žanek  

                Tak to je mi ho líto. Ale, jak ho znám, tak bude doma tak max 3 dny a zase začne trénovat… Kdyby´s ho viděl tak ho please pozdravuj od Honzy z práce. Díky

                0 0
                • Siddha  

                  von to tak rikal, prej hned jak to pujde tak na to musi vlezt aby nedostal nejakou fobii :o))) je to cvok :) my ostatni ostatne taky :)

                  0 0
                  • Žanek  

                    Když měl zlomenou klíční kost tak taky jezdil po pár dnech, ačkoliv měl ležet doma a kurýrovat se :o))

                    0 0
    • seman  

      Zajímalo by mě jak ten Moravské pohár probíhá? občerstvení, startovny, náročnost tratí, rychlost závodníků..atd. Jestli máte nějaky dojmy, tak se podělte bo nemám představu, co od toho poprve očekávat. díky

      0 0
      • prvniodkonce  

        Občerstvení minimální, startovné nízké, náročnost vysoká a rychlost závodníků astronomická :)

        0 0
    • seman  

      astronomická :( když jsem viděl na fotkách ty borce s časovkářskyma speciálama, tak sem čubrněl :). Spiš by mě zajimalo jak může obstát hobík, které najede ročně asi 3000 v obyčej­nym tempu.

      0 0
      • prvniodkonce  

        Jel jsem vloni dva závody MP jako příchozí, protože jsem neměl licenci. Tam je nevýhoda, že pokud si přijede zazávodit třeba nějaký borec z Whirpoolu, tak nemůže jet A, ale jede s příchozími, takže špic se nedá pořádně jet ani v příchozích. Nejsem pravidelný účastník (to jezdím UAC), ale řekl bych, že áčko je taky hodně kvalitní. Ale myslím si, že se sveze každý, není přece třeba vyhrát :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.