• Blackhawk1

    Ahoj, potreboval bych poradit jake si mam podle vas koupit naslapy+boty na MTB. Jestli pripisete par rad nebylo by spatne. Znami mi jinak rikali, ze to je celkem nebezpecne, tak co si o tom myslite?

    0 0
    • Santus  

      Pouzij prosim vyhledavani, nic noveho snad jiz nelze napsat.

      0 0
      • wlk  

        poslední dobou se tady opakují pořád stejný témata,protože lidi holt ignorujou to, že tu ja jakási historie threadů..pořád dokola-jaký pláště,jaký nášlapy atd atd..Lidi, prosím vás, používejte historii,jen po shlídnutí aktuální stránky fóra tam jsou aspoň teď už 2 podobný dotazy,stačí se dívat.

        0 0
    • CZiko  

      Pokud já vím, tak je to nebezpečné pouze na začátku… to se vyklopí na stranu většina lidí:)

      0 0
    • Pinocio  

      Když to bereš takhle, tak ono je nebezpečný i vylézání z postele:))

      0 0
    • Kuky  

      Pokud jsi jezdil s klipsnama, tak je to bezpečnější a lepší. Pokud ne, tak holt párkrát spadneš, no, ale většinou při rychlosti < 10 km/h. Když si usteleš při vyšší rychlosti, tak se ti většinou nohy vypnou, ani nevíš jak. PS: Author Sport 01 nekupuj!!!

      0 0
    • Fisi  

      Hlavně si to chce boty pořadně vyzkoušet…

      0 0
    • vlk  

      ale houby.Jezdil jsem dřív klipsny a nášlapy jsou neporovnatelně lepší.Při pádu se vycvaknou ani člověk neví jak.Výstupy, hned jsem si zvykl.V postatě jsem nikdy nespad kvůli nášlapům.Jednou se mi stalo če jsem letěl přes přední kolo a neodcvakl jsem se a jak jsem dopad s kolem na zem povolilo to stejně jako vázání na lyžích.Rozdíl v nášlapech a bez nich je asi takový jako u lyží klasické vázání a prvoprepublikové lyže s řemínky.Není se čeho bát.Ještě tak aby se mi podařilo přesvědčit přítelkyni, furt jezdí s klipsnama.Musím vymyslet nějakou lepší strategii

      0 0
      • orca  

        Ukázal jsem mamině krásné stříbrne DMT tretry a bylo rozhodnuto , má nášlapy :-)

        0 0
        • lubos  

          tak, tak. Je potreba rozvinout tuhle strategii :)

          0 0
        • Komi  

          Nechceš mi taky ukázat nějaký slušivý tretry? A třeba půjčit na ozkoušení? :-)))

          0 0
      • Smazaný účet  

        To u nás kdysi přesvědčovala přítelkyně mě!Šel sem do nich a už bych neměnil,ale několikrát sem taky spadl.

        0 0
      • Kuky  

        Vzdy? tak jsem to myslel

        0 0
    • Komi  

      Já osobně jezdím s SPD jednu sezónu, nikdy sem nespad a JE TO TO NEJLEPŠÍ, CO SI MŮŽEŠ K POJÍZDNÝMU KOLU KOUPIT. (To ti klidně podepíšu :-))

      Jinak slušný Shimano SPD seženeš za 1k z loňské sérky a boty si musíš zkusit jak ti sednou a kolik seš do nich ochotnej vrazit … a taky na co je budeš mít.

      A nebezpečný to není, známí ti kecaj ,)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.