Vstup do KRNAPu bude zpolatňen?

21 nepřečtených
  • Tomcat

    Teďka ve správách bylo, že by se platilo za vstup do některých lokalit národních parků.

    Myslíte že vybrané peníze budou k něčemu dobré pro MTB? Nebo ty flákači z ochránců budou mít akorát na benzín a naftu do jejich k přírodě šetrných offroadů a endur

    0 0
    • chupas  

      B je ta odpoved :(

      0 0
    • kolombo  

      No, hlavně to povede k tomu, že nepřijdou Ti, kterým se nebude chtít platit :-)

      0 0
    • Jogador  

      Aby to nevedlo k tomu, že nás tam na kole nepustí pak vůbec. Ale jinak řikali, že to pujde vždy někudy obejít a že se to pak uvnitř nebude kontrolovat…

      0 0
    • blue  

      at si ty Krkonose nechaj, kdyz tam nechtej lidi, nastesti je tady spousta jinejch a taky peknejch lokalit, kde jsou radi, ze tam lidi jezdej a naopak se je snazej pritahnout

      0 0
      • Jogador  

        Já teda co jsem slyšel, tak to neni jen u krnapu ale že chtěj spoplatnin víc chráněních rezervací…

        0 0
    • Blackhawk1  

      Přijeďte si zajezdit sem do Jeseníků, vše je zadarmo, lidé tady mají cyklisty celkem rádi a mají k nim úctu. Jsou tady i pěkné trasy.

      0 0
      • RomanH  

        Jojo, Jeseniky povazuji za jedno z nej bikovych terenu v CR.

        Ad zpoplatneni Krnapu : nedelalo by mi vubec problem, kdybych si mel koupit permici a v ramci ni bych mel povoleny jizdu na biku po vsech cestach v Krnapu. Ty penize by samozrejme meli ji na jeho udrzbu. Jen se obavam, ze to bude uplne jinak.

        0 0
        • Darkson  

          naprostý souhlas!!! neměl bych nejmenší problém zaplatit nějaký poplatek za možnost jezdit v KRNAPu na značených MTB trasách, samozřejmě za dodržování určitého (ne)psaného kodexu chování jak ze strany bikerů, tak pěších

          0 0
      • Slavik  

        To je fakt. Najdou se ale světlé vyjímky… Pokud se vyškrábeš z Jeseníku nahoru na Rejvíz a zde je 2km zpevněná široká cesta k mechovýmu jezírku pro cyklisty zakázaná (k pokladnám), tak mi je z toho smutno. Oni čekaj na ty návštěvníky, co přijedou odpočatí autem a zbytek už dojdou…

        0 0
        • Char  

          No me spis stve, ze je zakazany jet hreben Skritek – Praded – Ramzova, je to sice hodne spatne sjizdny ale prece…

          0 0
    • Radek Broz  

      Ja si myslim, ze nemaji sanci moc toho vybrat. Pokud cely KRNAP neobezenou opravdu vysokym plotem, Cesi si vzdycky najdou nejakou pesinku, kde neni turniket.

      0 0
      • pitelboy  

        .. a ze tech cesticek je po krkonosich dost..

        0 0
        • kolombo  

          Pokud jsem si to správně přečetl v novinách, tak se jedná o lokalitu Sněžka a Obří důl. Tam je cestiček jen málo a asi se tam dá zajistit výběr minimálního vstupného, píše se o cca 1 euru. Koukejte na to pozitivně, třeba si časem půjde koupit vjezd cyklisty na asfaltky na hřebenech Krkonoš.

          0 0
      • RomanH  

        Zapominas na mozne kontroly uvnitr.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ale jinak řikali, že to pujde vždy někudy obejít a že se to pak uvnitř nebude kontrolovat…

          0 0
          • RomanH  

            O tom nevim. Pokud to nebudou uvnitr kontrolovat, pak to ztraci smysl. Na druhou stranu – v softwaru taky plati, ze pokud standartne pres system vyhodnotime 95% pripadu, je to dobry. Jeste ze nedelam soft pro jaderne elekrarny :)

            0 0
      • filipes  

        Cesi jeste jezdi do Krkonos? Krome mistnich tam potkas jen Rusaky, Nemecky duchodce a Holandany…

        0 0
        • Pijer  

          Já jsem tam letos byl, ale vypadal jsem spíš jako „bludnej Holanďan“ :-)

          0 0
          • Blackhawk1  

            Přesně, je zde mnoho Němců a pokud v restauracích nemluvíte německy, tak se k vám chovají pěkně hnusně. Nemluvně o turistech. I když jste na cykloturistické značce, tak si turisti stejně myslí, že oni jsou páni světa. Nedej bůh, když jedete sami a náhodou šmrncnete nějakého pěšáka ve velké rychlosti, to je pak někdy pěkně o hubu.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.