Prosim hned o radu ohledne Mavic Cosmos a orechu

17 nepřečtených
  • PT

    Tak prave objednavam tyhle kola,tady za 250dolaru,no nic,levneji to nejde.Jen nedavaji na vyber,jestli orech na Shimano nebo Campagnolo,tak to moc nechapu.Bude mi to na me osmikolecko Shimano sedet?

    0 0
    • PT  

      Jo,tak mi psali,ze maji jen na Shimano,coz je ok.Taky psali,ze mozna budu potrebovat koupit nejaky spacer na to me osmikolecko.Co to je a kde se to a za kolik da koupit?Asi to taky nebude sranda,co?

      0 0
    • PT  

      Dobry,tak bych rek,ze jsem to mirne receno pokazil.Objednal jsem ta kola,ale ted fakt nevim,jestli jsou kompatibilni s 8mickovou Shimano kazetou.Popri­pade,jestli se to da nejak udelat.Tak doufam,ze jsem nevyhodil ty prachy do vzduchu.Kdyztak budu jezdit po prednim.Ach jo,nepockam a ve spechu se udelaji chyby.Dik za info.

      0 0
      • Banjo  

        Nejdriv bych tam kazetu zkusil dat normalne, kdyby nesedela, tak bych ji ze zadu vypodlozil podlozkou ze stary kazety.

        0 0
        • Banjo  

          A vubec bych se nabal…

          0 0
          • PT  

            na ja ted procital net a asi me to predtim zmatlo,kdyz popisovali jen redukci na 9ti kolecko.A vsude 10speed compatibility.Taky myslim a doufam,ze to bude v pohode.Ja tomu fakt vubec nerozumim a tem podlozkam(spa­cerum?)uz vubec ne.V obchode mi to doufam slozi dokupy.Dik.

            0 0
            • Gatier  

              Pasuje a ta podlozka nebude draha.

              0 0
            • Orbis  

              http://www.mirasport.cz

              tam ti je sežene majitel za 6 990 Kč

              no a ještě ho můžeš ukecat tak na 10% slevu.

              ořech není problém objedná se bud na kampu nebo na shimano:-)

              0 0
              • PT  

                Ahoj.Diky,ale ja jsem venku,takze jsem to objednaval pres net tady v USA,orech mam objednany na Shimano a jak jsem pochopil,az mi to prijde,tak si zajdu do obchodu,aby mi tam namontovali mou kazetu a pokud budou potrebovat podlozky,tak je bez problemu nekde vezmou:)

                0 0
                • Vrci  

                  Osmička, devítka a asi i desítka ořechy od Shimana jsou stejný. Takže pokud máš stahovák a bič tak si to přehoď sám.

                  0 0
                  • PT  

                    nemam stahovak ani bic,to zni uchylne:)Jetsli to nebude problem prehodit,tak jsem rad,mne slo hlavne o to,aby to fungovalo,protoze jsem z toho nebyl dvakrat chytry.

                    0 0
    • Bohus  

      A máte niekto skúsenosti s týmito kolesami? Ste s nimi spokojní? Sú tam obyčajné špice alebo nejaké špeciálne, ktoré sa ?ažko zháňajú? Ďakujem.

      0 0
      • Orbis  

        skušenosti s Cosmosi nemam, jen s CrossRidy na bajku (mely by být stejné, akorát MTB/silnice)

        špice jsou spešl – nemaj zahnutí u náby, ale jsou rovné.)

        ohledně shánění drátů nevím někdo řiká, že se sháněj blbě, někdo že dobře…

        0 0
      • PT  

        Ahoj.Na bike24.net je maji za cca 130Euro.Sem by bylo drahe postovne a trvalo to dlouho,ale do CR se to myslim i vyplati.

        0 0
        • Siddha  

          230Euro, ses spletl, za 130 maji 550 shitmana…

          0 0
          • PT  

            No jo,uz blbnu,jak se na ne tesim:)Ty jsem chtel puvodne a pak se mi to popletlo.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.