• Gatier

    Tak by ma zaujimalo, aky by ste mi poradili ocelovy ram s uchytmi na kotuce. Ak by mal niekto napredaj mozte ponuknut. A da sa privarit na starsi ram uchyt? Asi to nie je moc dobry napad? Dikes za vase nazory!

    0 0
    • zubus  

      Jamis Dragon!

      0 0
    • Tomcat  

      No zakolik?

      Uvědomujež si že ocel je dnes totální lowend nebo highend pro konzervativce. Že se průměrným vírobcům vyplatí dural.

      Rozhodně pokud není rám na to dělanej nevydrží předělání na kotouče dlouho. Myslím že ti tu předělávku taky nikdo nebu de chtít udělat, protože si za to nevezme odpovědnost.

      0 0
    • Daf  

      Marin Pine Mountain, ale nevim jestli se dovazi i samostatne ramy.

      0 0
    • Mamut  

      Navarka na kotuc aj s materialom bez opravy laku 400–500 u Sfinxa. Robia to vraj tak, ze urezu patku (mozno obe) a nahradia ju novou aj s navarkou.

      0 0
    • wroum  

      Franta Mrazek, jedina a prava kultovni ocel. Mas jistotu, ze nikdo nebude mit naprosto stejnej ram.

      0 0
    • náčelník  

      Kona Explosif. Občas se někde najde zapomenutý KHS TEAM. Já bych volil Sfinx.

      0 0
      • cabbage  

        sfinx? radsi ne…

        0 0
        • boulder  

          proč ne?

          0 0
          • cabbage  

            treba takovy Lempl: doba dodani 4mesice misto 2, a jeste „zapomeli“ navarit navarku na kotoucovky. jinak proc ne.....:-P

            0 0
            • Gatier  

              Tak to je dobre, ked mi ju tam zabudnu dat. Videl som jeden ram Da Bomb na jednu z tych disciplin, co neviem ako sa vola (FR,DH,HD..) a nevyzeral zle. Ked tak skusim bazar. Inak trochu off toppic: Podarilo sa mi po dlhom zhanani zohnat lavu kluku Dura- Ace 175mm Octalink za necelych 5000sk. Novu…

              0 0
              • Jarda  

                Mas toho silnicniho Kovarika?

                0 0
                • boulder  

                  já mám silničního Kovaříka a nemá chybu.Bika mám Sfinxe a taky si nemůžu stěžovat a bylo to i docela rychle

                  0 0
                • Gatier  

                  Ale hej, len nez som ho stihol odfotit, musel ist po nehode znovu naspet. Ale urcite sem dam foto az bude cas.

                  0 0
        • sfinga  

          Já sem rozhodně pro Sfinx. Super matroš a rám je vynikající

          0 0
    • zirecek  

      Mám Sectora, počátkem srpna bych měl mít Sfinxe. Jinak lze nechat udělat ocel přímo u Cykloservis Jiří Bareš, ale domluva nutná přímo telefonicky/o­sobně/mailem, na www.cyklobares.cz/ nabídka není. Udělají taky co chceš. Já spěchal, proto jsem zvolil dražšího Sfinxe.

      0 0
      • jecnak  

        To je zajimavy. Ze by dodavatel/vyrobce byl pomalejsi nez prekupnik?

        0 0
        • zirecek  

          Presne tak. Dodaci lhuta Barese je mnohem delsi. Vypada to, ze p. Pavlik si kupuje trubky sam a da jim primo co a jak chce svarit. Kdezto Bares si to musi objednat sam a ocividne mu to trva dele… .

          0 0
    • Pekáček  

      Když ocelový bajk, tak jedině Kovařík. A kotouč bych konzultoval s ním. A navíc, nikdo by takovej bajk neměl. Jenže malosériová výroba je dost drahá.

      0 0
      • Gatier  

        Zatial chcem nieco, co by som jazdil aj v zime. A neskor dokupil nieco lepsie. Vojtisek: Si robis srandu? To snad zvaral predajca sam.

        0 0
        • Vojtíšek  

          je vidět, že tomu houby rozumíš. Kup si raději nějakej taiwanskej hliníkovej shit.

          0 0
          • Gatier  

            Tak som to pozeral este raz ale stale mi to pripada nehotove. Ma sa to este nalakovat? Fakt mi to nic nehovori.

            0 0
            • Vojtíšek  

              Jasně, že je to bez laku. Každý si na to může udělat vlastní custom paint. Myslel jsem, že si to tam přečteš.

              0 0
              • Lišák  

                A to má bez laku 5 liber? To je nějak kolem 2,3kg+lak tak 20deka a seš na 2,5 kilu :-(

                0 0
                • Gatier  

                  Ze ty tomu houby rozumis! Nejakej Taiwanskej srot…

                  0 0
                  • Vojtíšek  

                    Je to ručně dělaný v Rocky Mountain. Úplně stejně těžký jako jiný high end ocele z R853. Třeba Blizzard

                    0 0
                    • Gatier  

                      Nemyslim ze by mal trebars Sector cez 2 kila. Ale mozno sa mylim.

                      0 0
                    • Lišák  

                      Kdyby se mě chtělo (jako, že se mi nechce),tak rozmontuju svýho 9 let starýho Mongoose a zvážím ho. Ty 2,5kg se mě nezdají.

                      0 0
                    • scret  

                      Blizard ze by mel 2,5kg???Tomu se mi nejak nechce verit,muj KHS Team softail 02 ma cca 2kg,a to tam ma jeste tlumic:)

                      0 0
          • Pá-dlista1  

            Jako promin, ale uz jsem nejakej ten CrMo ram videl, at uz bez laku nebo pod cirym lakem a vypadaly lip. Jako na vlastni praci bych na to byl hrdej, to zase jo :) Ale od ciziho bych si to asi nekoupil :)

            0 0
            • Vojtíšek  

              Já to nevychvaluju, že by to bylo bůhví co. Ale řekni mi kolik nových rámů, ručně svařovaných v Kanadě koupíš za 100 babek? Tady jde o poměr cena/užitná hodnota. Osobně jsem od stejné firmy koupil ocelový rám bez návarek (teda na v-braky jo), s lakem a váží 2,19 kg. Udělal jsem si z něj pěknýho old schoola s XTR MD-900, starou Judynou vytuněnou na pružinovku a jezdím na něm téměř každý den do kolbenky. Rozdíl mezi Blizzardem je pouze v tom laku.

              0 0
      • 0v0ce  

        krasna prace…bejt takhle dobrej v konstrukci tak si ram nekupuju ani nahodou:-)

        0 0
    • steel is real  

      štěrba – jedině štěrba :-) perfektni přístup, dodaní 4 týdny – lak na přání, materiál ny výběr – columbus, dedacciai, ritchey wcs, zpracování dokonalý, lak prvotřídní :-) takže opravdu štěrba jo cena u ritchey trubek je to 13.000,–

      0 0
      • Gatier  

        To je cena len tych trubiek, alebo ramu? Kedysi som o nom rozmyslal, ze by mi urobil repliku Ritchey. Lebo original stoji celkom dost.

        0 0
      • Fugas  

        No nevim nevim, mam trochu jiný zkušenosti…

        0 0
        • steel is real  

          a jeje vojtiskuv kamarad … uz jsem s nim vedl diskusi na toto tema – co vam ten sterba udelal konkretniho hosi ?

          0 0
          • Fugas  

            Moc sem nechodim, tak nevim co jste tu s Vojtíšjem řešili. Já mám osobní zkušenost(chtěl jsem návarku na kotouč+lak) a ta dobrá fakt nebyla. Proti Štěrbovi osobně nic nemám a vážím si ho. Proto jsem se na něj tehdá taky obrátil. Nechci to tu ale rozvádět aby to nevypadalo, že chci někoho veřejně poškodit.Už jsem na to zapoměl a na kole už dávno jezdim. Možná jsem měl jen smůlu… Jestli tě to fakt zajímá, tak mailem.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              ale nas to taky zajima. Cloveka potesi, kdyz slysi o nestesti druheho :)

              0 0
            • steel is real  

              moje zkusenost s ramarem je vyborna – naprosto korektni a prijemna – co se dohodlo to platilo, naprosto individualni pristup – navic ram na miru je HODNE znat:-); obsluha na krame to je z jinyho soudku, ale jak to je „neni na svete clovek ten…“

              0 0
        • Gatier  

          Nie, nic neprislo…

          0 0
    • Homer  

      A proc koneckoncu ne „taiwanskej smejd“? A ze se delaj! http://bicycle-frame.bicyclenet.com.tw/…me/97M16.htm

      No ja bych ti klidne prodal postarsi ram od TREKU (930?) z truetemper oceli ve vel. 19" :)

      0 0
      • Gatier  

        Predal? Ved ocel dnes uz nikto nechce jazdit! Ak chces, zaplatil by som postovne :-)

        0 0
        • steel is real  

          proc ja ti posilam odkaz na ram za 13000, kdyz tady somrujes o ram zadarmo

          0 0
        • náčelník  

          Jak „nikdo nechce“ ??? Mám dva oceláky a neměnil bych.

          0 0
        • Homer  

          Vsak ja na nem taky nejezdim! A tobe bych to taky nedoporucoval! :) To je prece jen okrasna dekorace do dilny, kde clovek servisuje svyho fulla a obcas se na toho pevnaka zahledi a zanarika: jooo to byly casy :))

          0 0
      • Siddha  

        HOMER: mas ten ram fakt na prodej? kdyztak napis na jbrychta zavinac seznam.cz dik.

        0 0
      • Vojtíšek  

        Kolik bys za nej chtel?

        0 0
        • Homer  

          Poslal jsem vam obema mail. Zadny zavratny tisice to nebudou :)

          0 0
    • Tomcat  

      docela by mě zajímalo jestli jde koupit vůbec v Čr nějaký kvalitní CR-Mo ocelák vyšší třídy.

      Co sem před chvílí hledal tak mi připadá že nikdo nic nedováží.

      výše uvedený Jamis a RM jsou jen tak na LXko

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.