• slayer

    Zatím mám vyhlídnutý Avid Speed Dial 7, ale ta cena 1890,– v Progresscyklu je dost vysoká. Nevíte, kde by se daly sehnat levnějc, nebo máte nějakej jinej typ?

    0 0
    •  

      páky k brzdám Mrázek? a co třeba zkusit Mrázky :-)).

      0 0
    • Mlha  

      Na www.bikezone.cz paky SD7 za 1500.

      0 0
    • Tomcat  

      Tune, Paul Components, Syntace ale to je trochu drahý :o). Avidy ? Co takhle kontaktovat TinkTinka.

      0 0
      • slayer  

        To asi trochu drahý bude. :o( Ale když u TinkTinka jsem viděl jenom AD3.

        0 0
    • McBlacky  

      já je teď budu jezdit s LX04, myslím, že to bude ok. ale jestli ti jde o váhu…

      0 0
      • lubos  

        Pozor ale paky od Avidu nejsou co se tyce vahy nijak vynimocne. Jedine kdyz tak Ultimate. Nebo letosni model.

        0 0
    • Mamutt  

      Je to trochu od věci, ale kde na netu se dají sehnat ty čelisti?

      0 0
    • TinkTink  

      Ja vcera Mrazky uz nadobro ze svyho bajku vyhodil..zas se mi rozdrtil kus duralu, kterej je na dost podstatnym miste…takze uz na to kaslu…Avid RULEZZZ

      Paky Avid serie SD by tu snad mohly byt do tydne, ale jisty si tim nejsem (za standartni cenu me nezajimaji, takze jestli tu budou nebo ne, zavisi na cene…)

      0 0
      • McBlacky  

        ahoj můžeš mi napsat jakej kus duralu a co znamená to zase? Na co si u těch mrázků dávat pozor? dík o víkendu je budu montovat na kolo, tak abych se připravil, teoreticky…

        0 0
        • TinkTink  

          No tydle celisti se skladaji ze tri zakladnich kusu – a na jednom je takova „pruzina“…no tak ten dural myslim – jak doseda na cep, tak ho nesmis zas az tak prilis utahnout, jinak se ti muze, stejne jako mne zbortit ta stena uvnitr a bude to na vyhozeni…coz je blby, protoze kdyz to neutahnes dost, tak se ti povoli a kdyz to pretahnes, tak to rozdrtis…

          Zase = podruhe…poprvy jsem napsal do Mrazka, kolik by to stalo a poslal mi novy – parada…ted uz se mi tam ale psat nechce, protoze nepocitam, ze bych mel jeste nervy se s tim delat.

          0 0
          • McBlacky  

            Hmm… tak to jsem zvědav, jak to dopadne. Každopádně dík za radu, doufám, že to pomůže. Podle toho, že se ti to stalo už podruhé si myslím, že nějaký trik na to neexituje :-( BTW – jseš hustý ranní ptáče…

            0 0
            • TinkTink  

              No hele – ono by vcelku stacilo dat na tu dosedaci plochu nakou podlozku – ocelovou…ta by to vyresila a byl by pokoj, ale protoze tam seriova nevejde, tak si s tim budu hrat az nekdy casem (teda vejde, ale trosku jina nez je zcela bezna…)

              Ad BTW – nesmis tak moc spat… :o)))

              0 0
              • Siddha  

                rani ptace dal doskace, vic sezere a driv pojde

                0 0
                • TinkTink  

                  Do skoly chodim az 4× tydne…az 4× tydne chodim na sedm…nebo spim do deseti kdyz nikam nejdu :o)))

                  0 0
                  • McBlacky  

                    TAK TINKU JÁ BYL CEÅOU NOC NA NOČNÍ V PRÁCI A TEĎ JSEM PŘIJEL ZE ŠVIHU… dám oběd v menze a půjdu spát, a večer zase do práce – jo studentský život :-)

                    0 0
                  • Siddha  

                    Toz ja 5krat, ale ve ct a pa jen na jedno cviko, ale na net v 5 rano? Neeeeee

                    0 0
                    • TinkTink  

                      5:55…to je skoro o hodinu pozdej nez v 5 :)

                      0 0
                      • Siddha  

                        stejne je to nechutny, i kdyz dneska sem taky vstaval brzo, bych stihnul svih a pak jeste predes, ale brzo je tak 8h… zdar

                        0 0
              • McBlacky  

                myslíš podložku mezi vidli a brzdu, nebo mezi brzdu a hlavu šroubu, sorry, že se blbě ptám, ale chci aby mi ty brzdy vydržely nějakej čas, na nový už bych neměl, a musím teda sehnat nějakou hodně plochou podložku, nebo spešl tvar?

                0 0
                • TinkTink  

                  No hele – ozvi se mi na mail co mam v kontaktech a ja pokud budu mit vecer cas, bych ti udelal fotku i s popisem jak by to melo jit…+ pripadne zkusil najit v normach co by to tak mohlo byt…jo? – (podlozka plocha…spesl tvar bude ten, ze bude kulata :o))) )

                  Klidne ti prenecham jednu funkcni…treba za nakou symboliku…(tu druhou znicenou si urcite necham na zdi slavy…)

                  0 0
                  • Pazi  

                    A nespravilo by to citlive utiahnutie + taky ten biely sajrajt, ktory sa dava na zavity, aby sa nepovolovali spoje ? Ak sa nemylim, predavaju to v Baumaxe.

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Citlive utahnuti – urcite, ale nevim jak poznam citlivy utahnuti…

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Asi momentovym klicem, ne? Mas ho v dilne nebo ne? :)

                        0 0
                        • TinkTink  

                          tak mi jeste rekni, kde zjistim ten moment, na ktery to utahnout? – osobne si myslim, ze ten by mel byt zavisly i na typu konce cepu – jak je zabrouseny…

                          0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.