kede koupit převodníky na LX kilky ?

28 nepřečtených
  • Vision

    kede koupit převodníky na LX kilky ? za kolik a vyplatí se to vubec ?

    0 0
    • scourge  

      zkus http://www.koloshop.cz

      0 0
    •  

      jj, origoš náhradní díl je drahej. Taková je politika např. Shimana. Bejt tebou tak jdu do neorigoš (např. Gebhard.)

      0 0
      • preacher  

        Jaký jsou s nima zkušenosti? (řazení, opotřebení) Zatím jsem jezdil jen Shimano.

        0 0
      • slayer  

        A už si ty zkur… Gebhardy zkoušel, že je doporučuješ? A 500,– za jeden taky není zrovna málo, vzhledem k jejich „kvalitě“.

        0 0
        •  

          Vozil jsem je pár let na silnici, a to jak 53 tak i 39 zubů. Tehdá měly ještě takovej jakoby pískovanej povrch. jediný co se jim dalo vytknout byl právě ten povrch, ze kterýho se špatně dostávala špínka z řetězu. Jinak totiž měly o 1/2 širší zuby z bočního pohledu než origoš Shimano. Logicky taky vydržely mnohem víc :-)

          0 0
        • pali  

          aky si mal problem s gebhardami ja som prave nasadil 32 este som nestihol jazdit menim toho viacej.

          0 0
          • slayer  

            Měl jsem ho prostřední 32z. na klikách LX společně s původníma od Shimana a skoro vůbec to neřadilo, takže sem nakonec musel stejně koupit originál Shimano a akorát jsem zbytečně vyhodil 500,– navíc.

            0 0
            • kovar  

              zajimave, gebhardta prostredniho mam na LX oktalink klikach s puvodnimi ostatnimi shinamo prevodniky a radi to beschybne, ale je to mekky tvaroh, ten gebhardt. A shimano vlastne take.

              0 0
            • Lišák  

              Úplně stejná zkušenost, jenom na klikách LX 92 (93)? Prostřední G-po zjištění, že neřadí ani omylem jsem zkoušel různě zpilovávat zuby, ale bez valného úspěchu. Pak sem sehnal orig S a řadilo to jako nový. Je fakt, že tenkrát asi G začínal, ale od té doby jsem neměl odvahu to zkoušet.

              0 0
            • pali  

              Dal som g za ojazdený race face, jasné že je cíti? rozdiel ale re?az nabieha bez problému za sh som nemienil da? tie peniaze a rf som nezohnal.

              0 0
        • Meesha  

          Mam komplet Gebhardty (22–32–44) zatim jen 1000km v terenu a zatim naprosto bez problemu.

          0 0
        • Vilém  

          Osobne taky spatna zkusenost.Vozil jsem prostredni a velkou pilu Gebhardt a je to fakt nouzovka.Ale Al. prevodniky od Shimana na tom nejsou o moc lip,diky nabehum ale lepe radi.Cena Shimano je des. Gebhardta snad jako velkou pilu, tam neni namahani tak velky.Osobne vozim na kole B prostredni a malej 2XM, jsou ocelove, neznicitele.Nemaji vsak nabehy jen semtam ubrousenej prevodnik, pro zavodniky, kteri potrebuji radit okamzite to asi nebude.Na male pile to stejne nevadi.Jezdil jsem jeden prostredni 36z asi 12000km, pak jsem to napral do panelu a zohnul rockring a prevodnik se zlomil,ted jsem ho porovnal s novym a nebylo na nem znat vetsi opotrebeni, stacilo by ho tak po dalsich 5000 km otocit:)Na kolo A mam ted nachystany prostredni prevodnik Race Face, jsem zvedav co vydrzi, nabehy ma naprosto dokonaly, radit bude urcite dobre.

          0 0
          • Vilém  

            Jeste drobny dodatek. Meril jsem tvrdost prevodniku a ty 2XM jsou 5×(!!) tvrdsi nez ocelove prevodniky Shimano.

            0 0
            • Vision  

              a kde kupit ty 2XM jsou někde na netu ?

              0 0
              • MARIN  

                Ceník 2-XM Components platný od 1.1.2003

                Položka MOC Převodník SS 20MD, 22MD, 22MDX a 24ST 329,00 Převodník SS 29MD, 32MD, 32MDX, 34ST a 36ST 399,00 Převodník TT 22MD 799,00 Převodník TT 32MD 1099,00

                Vysvětlivky: SS – stainless steel – černění nebo práškové barvy (červená, žlutá, modrá) TT – titan OT4 – leštěný AL-CC – Al 7570 T-6 profilované ozubení (cross) AL-DH – Al 7570 T-6 neprofilované ozubení (DH) MDX – roztečná kružnice 64/104 mm (čtyřpacka) MD – roztečná kružnice 58/94 mm (pětipacka) ST – roztečná kružnice 74/110 mm (pětipacka)

                Ceny jsou uvedeny s DPH!

                Adresa: CVS – ing.Vít Ševčík
                Komenského 934
                399 01 Milevsko
                tel.382522305
                mob.724039066
                e-mai: 2XM@iol.cz

                0 0
          • pali  

            ja som dojazdil 32 race face a novy som nezohnal preto som tam dal geb. rf mi vydržal 15 tis. a max. spokojnost.

            0 0
    • Pekáček  

      Já mám velkej 44z Schier, prostřední 30z Viavelo a malej 22 Sugino ocel. Příště koupím asi vše od Viavela, není předražené jako Gebhard nebo Schier. Věřím že originál Shimano řadí výborně, ale i na obyč. převodnících se dá jezdit, když potřebuju tak přehodím.

      0 0
    • Tommy  

      Já jsem je kupoval v Mladé Boleslavi, všechny tři stály dohromady 1490,– Jestli to byla výprodej nevím,ale cena je víc než dobrá – original Shimano

      0 0
      • pali  

        Tak na gbht 32 mám už 1600 km je to tá varianta s prelis. nábebom a prelis na zuboch zatiaľ je to OK.

        0 0
      • pali  

        Tak na gbht 32 mám už 1600 km je to tá varianta s prelis. nábebom a prelis na zuboch zatiaľ je to OK.

        0 0
    • pepek  

      Mám prostřední 32 zubů Schier, po vložení podložek 1 mm tlustých mezi převodník a unašeč (pětipacka)řadí docela dobře. Bez podlošky špatně řadil z malého na prostřední a někdy padl řetěz mezi převodníky.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.