• Myska

    Čau lidi, nevíte někdo jak je to s povinnou výbavou cyklistů v Rakousku? Chci se tam mrknout na kole i s ženou, ale nemá přilbu, nerad bych platil tučnej flastr. Díky

    0 0
    • cabbage  

      kup ji helmu a tvrd ji ze je povinna, aspon si na ni zvykne a bude ji vozit i v ČR.:o)

      0 0
      • Myska  

        no jo, ale ona se těžko shání helma podle gusta ženy ke kolu…

        0 0
    • mosquito  

      ja myslim ze je povinna pac uz dosti davno jsem ji shanel a nevim jestli jen kvuli pocitu bezpeci, spis me napada jestli muze jet cyklista v noci bez reflexni vesty – kdyz to musi i ridic ve dne ?! ale to bude asi jen ma plana myslenka

      0 0
      • rejow  

        reflexni vesta – to vubec neni blbost, tady (v anglii) je maji v kazdym bikeshopu a spousta lidi taky v nich jezdi. Ja taky nad tim premejslim, aspon do prahy…

        0 0
        • mosquito  

          no ja bych si ji koupil taky – hlavne na cyklocundry ale zrovna ted proadavji vsude jen ty cely sustakovy a ja cekam na takovou tu co je ze sitoviny :) prece se nebudu parit jak dobytek

          0 0
          • rejow  

            zajdi si do kramu s pracovnimi odevy, tam je maji, nebo somruj po stavbach. me se v ty anglii libil takovy reflexni pruh co si das pres rameno a kolem bricha, bylo to vyrobeny z kombinace 3M a oranzovy barvy

            0 0
            • mosquito  

              ten mam ale furt to neni ono, prece jen v noci jde o krk, ale rok pryc tak obejdu vsechny ksefty a nekde to snad bude

              0 0
          • Santus  

            Tu sitovanou s velkyma okama mam, koupil jsem ji vietnamca za 95kc, je to dobra vec.

            0 0
        • wbiker  

          No, když ji někdo chce nosit, tak proč ne, ale jako povinná na kolo mi to přijde jako úplná blbost.

          0 0
          • rejow  

            povinne urcite nee, ale predstav si ze jezdis na kole do prace, na podzim, za sera…

            0 0
    • Honza-HK  

      Bacha, investuj do bezpečnosti, například do lanovky tě tam s kolem bez helmy nevezmou. Jo a navíc tam bez ní bude dost out.

      0 0
    • martt  

      Helma v Rakusku povinna nie je. Vo vlastnom zaujme ju ale vacsinou nosim. Zato je ale povinna kopa odraziek na biku a za kazdu chybajucu je 7,–EUR pokuta. Moj MTB nema ani jedinu odrazku a zatial som kvoli tomu nemal problemy (jazdim na nom skoro denne ale len mimo mesta). Obcas ale robia policajti zatahy na odrazky, aspon v novinach to tak pisu.

      0 0
    • Enttee  

      Ted sem tam byl na biku a je tam povina helma vsechny ty skurveny odrazky a světlo dopředu do zadu a musej se ty světla zapnout po 5hodině, kamošum napařili pokutu že nesvítily…heh

      0 0
      • martt  

        helma nie je povinna. Zijem tu tak to viem. Odrazky povinne su. Svietit musis az pri zhorsenej viditelnosti.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.