• Darius

    jde mi zejmena o pohodli na HT, ktera kombinace je lepsi: sedlovka s primym zamkem se sedlem posunutym vzad (tj. uchycenym v predni casti ly(i)zin) nebo klasicka hokejka a sedlo posunute spise pred (tj. uchyceno v zadni casti)… doted jsem jezdil hokejku. BTW sedlovka snad bude Woodman carbo, jezdite nekdo?

    0 0
    • enjoy  

      no snad bys nemel poznat rozdil kdyz budes mit na obou spravny posed,ne?

      0 0
    • BB  

      na pohodli nebude mit typ sedlovky vliv, nejvetsi pohodli na HT jsem zazil, kdys jsem dal bezdusove Pythony a nahustil na 35 PSI a vyrazil. Pripadal jsem si jak na odpruzenem kole.

      0 0
      • RomanH  

        Jojo, jen kdyby se jim netrhali boky – to je pak drahej spas a jeste kdyby trochu lepe vedli stopu, byly by to super plaste. Takhle uz nikdy vice (kvuli tomu trhani)

        0 0
        • BB  

          to mas pravdu, mel jsem radu padu na obycejne jemne sotoline, kdy jsem dostal smyk predniho kola, prtoze spatne vedou. S trhanim boku jsem se nesetkal, protoze bezdusova verze neni light. Ale strasne blbe se lepily, tak souhlas, Python nikdy vice.

          0 0
    • Daf  

      Idealni je sedlo upnute uprostred lizin. Jde hlavne o to ze pak je nejmin namahan sedlovkovy zamek i pera sedla. Hokejku bych volil v pripade ze mas sedlovku s primym zamkem upnutou moc vpredu a sedlovku s primym zase kdyz mas hokejku upnutou moc vzadu.

      0 0
    • MartinXC  

      Pokud máš u sedla Ti lyžiny, tak poznáš rozdíl:

      • hokejka pruží víc, je pohodlnější
      • rovná je znatelně tvrdší, znamená i sportovnější posed, řekl bych že u karbonu to bude stejně nepohodlné jako na duralu

      Mám zkušenost s oběma (vždy dural) – napřed jsem měl kratší kolo (17,5"), s hokejkou, pak jsem tam dal rovnou sedlovku (stejné vysunutí) a delší představec, teď mám delší bike (19") s rovnou sedlovkou, je to rozhodně tvrdší posed. U hokejky dej pozor i na délku vysunutí a délku zadní stavby. Pokud je stavba kratší než 425mm a vysunití naplno, a? nejsi moc nad zadním kolem. Bike by byl při jízdě v sedle neklidný.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.