• JIRA

    Prechazim na vlastovky (WCS Rizer 660mm) z rovnych TITEC 560mm) a premyslim o kolik zkratit. Ma nekdo zkusenost tohoto typu? Pritelkyne ma WCS zkraceny na 600 ale jizdu na jejim minikole nevyzkousim…a prendat to nejde – nema OS. Ja nejsem zjazdaar ale „soft XC“. V tomhle pripade opravdu neresim jestli si zvyknu na absenci rohu ale na „vetve“ misto „klandru“. :) Taky by se to lip parkovalo v predsini. ;)

    0 0
    • -b-n-x-  

      osobne bych je nejakou dobu nechal tak, zkusil si jestli si nezvyknu a az v pripade, ze by mi vyhovovaly uzsi, tak bych to riznul. Rezat to lze vzdy.

      0 0
    • Daf  

      Pro zacatek jenom soupej gripy. Rezat az si budes jistej :)

      0 0
    • grafik  

      .. a proc prechazis na vlast. ?

      0 0
    • Ivann  

      S novym ramem jsem si poridil i nove vlastovky – delka 660 mm, predtim jsem mel rovne 620 mm. Zatim si myslim, ze si na ty 660-tky zvyknu. Doporucoval bych to chvili zkusit, SJ 120 se s nimi ovlada perfektne :-)) .

      0 0
      • JIRA  

        No snad uz pristi vikend. Kazdy den chodi nejaky kus postou. :)

        0 0
        • Ivann  

          Drzim palce, prvni pocit ze sjezdu je nezapomenutelny.

          0 0
        • K2  

          Paráda. Objednával sis ho přes net, nebo ti ho někdo bude posílat. Za kolik sji ho sehnal (hoď link)

          0 0
          • JIRA  

            Objednával jsem ho přes net a vyzvedával osobně.......­....v Bratisla­vě. Již připravené USD jsem nevyužil – Hanča nikam neletěla. V Čechách jsem ho mohl mít ještě levněji ale XL se tu nevyskytuje. Moc paráda to není jelikož mi ještě chybí dost věcí.........a trochu peněz. :) Odhadovaná celková cena je 86 ale asi to bude víc. V maloobchodních (doporučených) cenách by to bylo okolo 115. Za pochvalu díky… :)

            0 0
            • JIRA  

              Aha! Doma na NTB je ta fotka světlejší! Ono tém pádem asi není vidět, že tam nejsou kliky, kazeta, brzdy, bovdeny, gripy, HS, … :))

              0 0
    •  

      rohodne zadny kraceni, mam 670 a je to akorat

      0 0
      • pitelboy  

        ja presel z rovnych 58cm na vlajdy 71cm a sem spokojenej, sundal sem i rohy.. uz bych nemenil.

        0 0
      • enjoy  

        ja jsem te videl:-).ty me taky,asi si budes pamatovat:-),zrovna jsem pracoval na ohnuti blackyho patky:-).ale chtel jsem rict,ze ty mas ty vlastovky na ryze vyletnim kole:-)

        0 0
        •  

          hehe a ja si rikal kdo to ma tak pekny brzdy :D

          0 0
          • enjoy  

            to jsem si docela rikal jak je mozny ze blacky zastavil s tema veckama driv nez ja:-))

            0 0
    • RapMan  

      Moje mlada ma na kole vlastovky Kore 66cm, problem je v tom ze bysme je chteli zkratit ale razeni s brzdovyma pakama nejde kvuli pruhybu vice posunout ke stredu. Delaji se nejake kratke vlastovky? tak kolem tech 60cm, ne 62cm… Tusim ze by to muselo byt na ukor pruhybu ale aspon nejaky by byl dobry, aby sel lepe nastavovat posed.

      0 0
      • K2  

        BBB, Amoeba (60) Aricle (62)

        0 0
      • fousek  

        Hale ja mam na kole asi 58 jestly se nepletu a asi bych casem poridil delsi takze bych ti je nechal, sou sice kapku otluceny a rek bych ze i kapku tessi, ale asi nejspis zadarmo

        0 0
    • crom  

      mam vlastovky specialized enduro dlouhe jsou 620 a na xc je to akorat,na xc jsou podle me uz ty rizery moc prohnute a dlouhe,ovlada­telnost kola pri sjezdech a tech.pasazich nadhera,kdo nezkusi nevi oc prichazi

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Mi pripomnelo, jak jsem se ptal prodavace. „Jak siroky jsou ty Syncros vlastovky?“ „60cm, ale daji se zkratit“ To uz jsem mel obavu o svoje zapesti, kdyz je budu drzet v ohybu a radsi jsem kvapne odesel.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.