• biker01

    Ahoj, uvažuju si pořídit novy kolo. Celkem se mi líbí Superior RX630, vypadá dobře a je dobře vybaveny. Tak jaké máte s krosovými koly Superior zkušenosti? Dík všem:)

    0 0
    • kurýr na bajku  

      Rozhodně doporučuju ! Příjemný lehký rychlý cross s aeroprofilem rámu, který se obejde bez sedlové objímky a s vidlicí olej-pružina (i když suntour teda není můj favorit). Cena je odpovídající, ale bude třeba si pospíšit, protože pokud vim, tak jeho bratříčci (610 a 620) už nejsou skladem. SUPERIOR se letos prodal opravdu rychle.

      0 0
    • Lada1  

      manzelka ma 650ku a jevi se mi dost dobre. taky cross za 30tis uz musi byt asi dobry. nevim jak jine modely, ale prekvapila mne sedlovka a riditka z karbonu. vidlice je dle mne taky dost slusna

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Pravdu díš.

        0 0
      • Lada1  

        ale pridelat na tu ovalnou trubku zamek na detskou sedacku neni vubec snadne.

        0 0
        • Ekscel  

          A povedlo se ti to? Já jsem Superior rovnou vyřadil z výběru právě pro ten aerodynamický tvar sedlové trubky, nebo? se domnívám, že tam držák sedačky připevnit nejde.

          0 0
          • Lada1  

            jo ten zamek tam je. stalo to 400Kc – nechal jsem si to delat v autodilne z duvodu tepelneho vytvarovani tech ocelovych objimek (nechtel jsem to udelat pouze za studena kvuli pevnosti porp. moznemu prasknuti). Taky musely pouzit nove objimky (nerez ocelove pasky), protoze ty origos byly kratke.

            0 0
    • 7LK  

      Pořídil jsem cross http://www.galaxy-bike.cz/galaxy.php?… Jsme s ním dost hodně spokojen – geometrie se mi jeví skvělá i na prudkém stoupáku se nezvedá a jezdím i těžší terény (tam jen často lepím :-( ) Vidle se mi zdá taky ucházející – zatím 960 Km a vše v pohodě. Co si myslíte o kolech Galaxy?

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Nikdy sem to nejel, ale nezdá se mi to jako příliš sympatickej bajk. Je dost těžkej, vidlice Suntour elastomer, geometrie a design nejsou příliš zajímavý. Jukni na Twister Icon.

        Každopádně: PROTI GUSTU…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.