• Univega

    V úterý jsem utrhl tretru , z podrážky se urval ten kus plechu co se do něj šroubuje kufr. Celé to zůstalo viset na pedálu. Doufám, že to bude neopravitelná závada a dostanu nový pár, protože jsou teprve rok staré. Uvidíme jak se distributor SCOTT v ČR zachová … Máte podobnou zkušenost?

    0 0
    • Lance  

      hodne stestiiiiii zdraviiiiii

      0 0
    • mastihuba  

      to se mi stalo u turistických treter s tenkou podrážkou po 6letech. Teď jsem koupil boty s tvrdou plastovou podrážkou, tak jsem zvědavej na čem skončí tydle. :))

      0 0
      • Univega  

        jsou to Scott boulder s vibram podrážkou … :-( najel jsme na nich 2k km

        0 0
    • kolombo  

      To jako že jsi vytrhl celou podrážku i s cím plechem, co je vevnitř? Co jsi dělal? A co noha, ta Ti zůstala?

      0 0
      • Univega  

        ano je tam takový díl přímo pro šroubování kufru, který je navařen (nalepen) na další plechový díl, který je podél celé boty… taky to nechápu. Musela to být vada materiálu, protože jsem slezl a zjistil to až když jsem chtěl zase zaklapnout …

        0 0
        • kajulka2  

          Takže se ti rozpadl ten spoj mezi částí pro našroubování kufru a plechem, co je v celý botě?

          0 0
          • Univega  

            ano … prostě v místě kde bývá kufr je jenom guma vnitřní části boty a kolem plech celé boty :-(

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.