• Marcinka

    Jaké tretry vozíte? By mě zajímalo, která značka je nejpoužívanější. Nebo co si kdo o jakých botech myslíte, jaké máte zkušenosti.

    0 0
    • Meesha  

      Sidi Eagle 5

      • skvely odvetrani, skvely zapinani, hodne tuhy
      • i po roce barvi jazyk, dlouhu schnou, chuze treba po kamenech je peklo…
      0 0
      • Marcinka  

        Jo, to že barví jazyk jsem slyšel od více bajkrů…taky jsem Eagly zvažoval.

        0 0
        • Meesha  

          to je jen takovej detail. :-) stejne ponozky putujou rovnou do pracky, takze je to fuk. pousti to bez problemu. Spis me prekvapilo, ze to pousti porad a to je mam rok a pul :-) At projedu brodem, nebo se jen zapotim, vzdycky mam na ponozce modrej lem jazyku :-)

          0 0
      • ddd - andy  

        Hodne tuhy? Backory to jsou! Eagly jsem vozil a je to fakt mekota..

        0 0
      • rasto  

        Sidi eagle nevimkolik (zlute) + Sidi challenge (r. 1996?)

        0 0
        • djano  

          Sidi MTB Action, Spec.Comp (este v krabici), Sidi Tecno (r.1994) – tie uz iba do prace. Pozn. : zaradil som to spravne, nechcel som to pisat, ale rasto ma tym rokom vyprovokoval…

          0 0
    • mawerick  

      Spešly Comp…

      0 0
      • error  

        taky compy jak silniční tak bajkový

        0 0
      • Marcinka  

        Spešly Comp 05. Jak se vůbec liší 05 a 06? Prý o nějaký M-lock. Nejsou to náhodou nějaké háčky v suchých zipech?

        0 0
    • petebike  

      Shimano – nevim cislo, ale jsou carbonovy – ty nej, mam dvoje, na praci pak Diadory…

      0 0
    • Daf  

      Specialized Comp 06

      0 0
    • Phoebe  

      Axon Wizard

      0 0
    • Blade  

      Northwave Action. Prvni boty co mi sedly(asi 12ka noha) a za rozumnou cenu :)

      0 0
    • McBlacky  

      spešly comp 06 – spokojenost, uvidím co vydrží. na dorasení diadora globettroter – pohodová turistická tretra, super se v ní dá chodit terénem.

      0 0
    • borda  

      adidas pingora, adidas el moro. přítelkyne turistický luis garneau + specialized motodiva (dámský comp).

      0 0
    • Vrci  

      Nike Pogio II – zatim bez probémů NorthWave Team – vytahaly se do všech stran, málo tuhá potrážka

      0 0
    • Jarda  

      Nevybiras nejak moc dlouho? ;)

      0 0
      • Marcinka  

        Jo, máš pravdu. Vybíral jsem hodně dlouho. Ale od 29.března jsem šťastný majitel spešlů Comp 2005. Jestli si dobře vzpomínám, Ty jsi mi radil při výběru, nebo se pletu. Zvažoval jsem ty SiDi Eagle 5, Lake MX 225… No, s tretrama, PD-M540, klikama XT Hollowtech 2 se mi jezdí, jako nikdy předtím. Kdybych neměl před posranou maturou, jezdím každý den (naposled jsem si vyjel před týdnem ve středu I;-(). Co mám ty botičky…80 kilometrové (i více) vyjížďky nejsou výjimkou. Když to teď počítám…se spešlama a s nášlapy…první vyjížďka 2.dubna…a poslední 17. května…celkem teda 21 vyjížděk…kdybych na každou počítal průměrně 40 km (ale to vždycky, když vyjedu ujedu víc, většinou ta těch 60…takže to by bylo tak 850…ne, bude to fakt okolo té tisícovečky. A po maturitě? Každý den budu jezdit, každý.

        0 0
        • Jarda  

          Uz nevim, jestli jsem radil, ale Spesly dobry. Ja mam silnicni Pro 04 a jsou super.

          0 0
    • Q  

      Lake MX165. Zatím sem na žádnou chybu nepřišel.

      0 0
    • yoggi  

      specialized SPT MTB 06 cervene

      0 0
      • Marcinka  

        Taky jsem si je zkoušel, při kupování Comp MTB 05. Chcu od spešlu ještě rukavičky Enduro Long.

        0 0
        • McBlacky  

          já taky i jsem si je chtěl koupit ale compy mi sedly mnohem líp v těch sportech jsem měl trochu divnej pocit

          0 0
        • Rolei  

          Ty rukavice mám a musím říct, že mají hodně divně umístněný ten gel, je moc na straně, rozhodně bych do nich znovu nešel, než je koupíš pořádně si je vyzkoušej…

          0 0
          • Marcinka  

            Fakt? Jé, tak to si ještě rozmyslím, díky za informaci. Možná koupím raději POLEDNIKy. Nejen, že stojí mnohem míň-hodně dobré jdou sehnat i za 6, 7 stovek-taky se mi líbí, že mají dlaň z pravé kůže.

            0 0
            • Komi  

              Podle fotky je to z pravé kůže celý a jestli je to za 600 tak mi to taky kup a dám ti za to dvakrát tolik :-D

              0 0
            • Fuzzy666  

              Tak takový rukavice bych si taky nechal líbit :)

              0 0
          • pos3k  

            no prave ze ten gel je na tom spravnem miste (dle specialized), clovek ktery je zvyklej na normalni, tak vita gely tam kde chnapa rodla, co jsem zkousel spesly tak mi vyhovovaly, protoze mam malikovou stranu netesno u rohu (holt klasika 58 cm)

            0 0
      • Toams  

        Spešl Sport 04 … tiež červené:-) … nabuduce zase spešl, možno o nejakú tú triedu vyššie, ale voči tímto nemám výhrady …

        0 0
    • orca  

      GAERNE 05 , super tvrdá podrážka , prostě na doporučení a kvalita. Jen ta cena v normálním obchodě je jinde žel.

      Nejpoužívanější a nejrozšířenější značka nemusí nutně znamenat nejlepší . Podívej jaká kola či auta jsou nejprodávanější a nejrozšířenejší .

      Dle mého si vprvé řadě řekni co od nich očekáváš a kolik % chceš strávit v nášlapech a a kolik chozením a to ti mnohé napoví – jo a pak taky cena kolik do toho chceš dát.

      0 0
    • pos3k  

      Adidas Gradient (2002), spokojenost (i kdyz barva byl silnej kompromis :-)

      0 0
    • mara53  

      člověče, jezdím už 8 roků stejný držáky Spešly – ani už nevím, co je to za model, ale letos už v nich asi jezdit nebudu celou sezonu, půjdu asi do Axonů, nebo LAKE taky nevypadaj špatně, nebo … ?

      0 0
    • petryk  

      Specialized Comp 06 – skvely Adidas Gradient asi 2001 – uz jen jako nouzovka, ale vydrzely moc Pearl Izumi Sprint – na spinning, venku jsem v nich jeste nebyl

      0 0
    • Komi  

      Diadora Geko 2004 (myslím) .. zatím jen 1k km ale v poho

      0 0
    • Sabbath  

      Sidi Bullet v modre barve. Nemenil bych.

      0 0
      • Marcinka  

        Na tři pásky, že jo. Jo Sidi jsou dobré.

        0 0
        • Sabbath  

          Jo jo, na tri pasky. S preskou bych mel strach, ze ji rozflakam.

          0 0
          • rasto  

            neboj nic, s prezkacema najeto asi 25k km, prevazne v terenu. bez problemu. spis mam problem se suchacem, ktery se ojizdi. (challenger ma 1 prezkac, 1 suchac).

            0 0
            • kafac  

              Sidi Bullet, velka spokojenost, mam je 3 roky, ale uz ty suchy zipy drzi jaksi min. priste asi Specialized Comp nebo Sidi Eagle

              0 0
    • pa3k  

      mám jedny tretry SPORTFULL už asi 7 rokov,trochu prasknutá podrážka,na začiatku sa prispôsobili tvaru nohy a odvtedy sú stále rovnaké.Takže super.A ešte jedny SCOTT MTB TEAM,zatiaľ spokojnosť,mám ich len pár dní,takže ešte v zábehu.

      0 0
    • DX3,5  

      Northwave Hydrogen…a absolutní spokojenost…za­tím…mám s nima najeto 400km…

      0 0
    • Bully  

      Sidi Dragon SRS, jsou cerny, takze minimalne u cernych ponozek nepoznam, jestli pousti nebo ne :). O prezky strach nemam, pry jsou u Sidu ty nejtrvanlivejsi. Podrazka jak z ocele, ale na noze drzi skvele a pritom jsou mekkoucky a dost pohodlny. Chuze v nich rekneme ujde, snazim se vic slapat do pedalu nez po zemi, i kdyz se ochodi, maji vymenitelny vzorek na podrazce.

      0 0
    • prodi  

      Shimano M221

      0 0
    • yetti  

      Luis Garneau Ergo Grip race, uz asi ctvrtou sezonu a furt drzi :-)

      0 0
    • ehvie  

      Sidi Genius 5, 2× Sidi Eagle, Northwawe.

      0 0
    • black.horse  

      MTB: Spešly Comp MTB 05 s přezkou… max spokojenost Silnice: Spešly Comp Carb Road 05 na 3sucháče… max-max-max spokojenost

      věci od téhle firmy se mi líběj stále víc, teďka uvažuju o nějakých rukavicích od nich…

      0 0
    • foxhound  

      Specialized COMP MTB

      • jsou super, hlavně jsou pevné ale někomu může vadit body geometry, protože je vnitřní strana nohy trochu výše než vnější, aspoň mi se to tak zdá :)
      0 0
    • Lone1  

      Vittoria s karbonovou podrážkou.Mám jich více,lepší boty jsem na noze neměl.

      0 0
    • cabbage  

      Lake MX 165, narozdíl od ostatních maj i podrážku:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.