• Jenda

    Nemate nekdo zkusenosti s klikama deoreM540 (05). Mel jsem objednany LX M572 (04) za 2100 a maji je bohuzel vyprodany. Nabizi mi misto toho prave ty deorovy. Ne ze by vypadaly spatne (navic jsou za 1800), ale mam strach jestli stredni prevodnik netrpi drivejsimi deorovskymi neduhami (ohybani se atd.) Navic ty LX jsem pak jinde nasel nejlevnejsi za 2300 a preci jenom je ten rozdil 500 kc adekvatni? Diky za vase nazory a jestli to je v historii tak sorry, ale nenasel jsem:-(

    0 0
    • Lada1  

      mi bylo receno, ze Deore05 = LX 04.

      0 0
    • architekt  

      nejsem odbornik, ale kdyz jsem pred nedavnem resil kliky, tak mi byly doporucovany LX hollowtech II 05. Ty jsem taky koupil. Sice je jeste nemam doma, ale asi takhle – cena i s osou je 2950Kc (koloshop.cz – ja je jeste objednaval za 3095 asi pred tydnem a neco). Takze pokud k tem klikam kupujes i octalinkovou osu, tak te ty LX 05 nevyjdou moc draz nez ty deore. Ale spis to vypada, ze je kupujes bez osy co?

      0 0
      • Jenda  

        no prave ze bez osy – resp. je vybiram otci. Ono asi takhle – na jeho LX mu odesel stredni prevodnik a kdyz jsem videl ceny nahradnich tak jsme se dohodli ze radsi rovnou novy kliky (preci jenom ostatni prevodniky taky uz nebudou to co za mlada:-). Otazka je, jestli stred uz taky neodchazi a nevymenit to rovnou cely.

        0 0
        • architekt  

          taky fakt :-) kazdopadne myslim, ze 3k za LX s osou neni spatna cena. uz se tesim, az s nima zatocim… snad v sobotu :-)

          0 0
        • Peewit  

          Mě taky odešel u LX střední převodník a tak sem raději vzal deore. Uvidíme co vydrží déle, jestli ocel nebo AL.

          0 0
          • Jenda  

            no a neohyba se ti ten prevodnik? si vzpominam prave ze to byla jejich nejvetsi slabina ale jak se situace za posledni roky zmenila nevim

            0 0
            • Peewit  

              Ničeho takového jsem si nevšiml, a to jezdim spíše těžší převody. Kupoval jsem si proto verzi 48/36/26 zubů.

              0 0
    • black.horse  

      Hele, tak mě napadá, kolik bys za Ty LX04 + osa dal? já mám doma jedny a maj najeto tak 200km max… a budu je asi střílet…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.