• SID

    jakou ma zivotnost ocelovy ram svarovany nejspis nejak normalka hrube svary…a jakou ma zhruba zivotnost ram TITANOVY?dik

    0 0
    • Siddha  

      tak zhruba, jo, tak to velkou…

      0 0
    • Doktor  

      Dokud Ti je nekdo neukradne a neodnese do sberu:-))))

      0 0
      • Mamutt  

        Titan se prodává na váhu blbě, nic to neváží :-(

        0 0
        • pelt  

          No o to vic tech ramu musi ukrast, aby do te sberny vubec neco donesli:)

          0 0
        • TinkTink  

          Hustotu ma vetsi nez dural… :)…takze kdyz budes do sberu odnaset titanovy fully, tak by to slo… :)

          0 0
        • steel is real  

          to je hovadina vid? podivej se (napr. na stranky morati) kolik takovy ram vazi – prednosti ti ramu jsou nekde jinde nez ve vaze. ti ram vazi zhruba stejne jako chromo ram tedy nejaka 17" nejakych 1,8 kg

          0 0
    • moratii  

      No za titanovej ram dostanes cca 70kc ve sberne…takze je jich potreba hodne ukradnout…)

      0 0
      • pelt  

        ale míň než ocelovejch, za ten dostaneš tak korunu pade:)

        0 0
        • fousek  

          Bych rek ze tak kolem 6 korun a u hliniku to bude jeste o neco lepsi

          0 0
          • -b-n-x-  

            Skoda, ze nejsou medene ramy. Ty by byly tezke a pritom celkem drahe :-)

            0 0
          • pelt  

            6 korun za ocel, to by ten ram musel vazit jak cely kolo…

            0 0
    • Mnemonic  

      Tohle je snad jediný fórum na netu, kde člověk dostane 10 odpovědí a stejně se nic nedoví. To neni zrovna slušná vizitka, jen tady chce každej ukázat jak je vtipnej a ne že taky třeba něco ví :( Myslim že jestliže nejsi profík, tak ti slušnej rám vydrží hoodně dlouho. Podle mě rozdíl mezo cr-mo a ti nebude nijak zásadní. Řek bych že tu bude spíš problém marálního zastarání, než toho že pro rekreační ježdění ti rám po 5-ti letech odejde. V oblasti ve který se pohybuju (compy) je to to samý. 3200+ Barton ti bude pořád stačit, ale radši ho stejně vyměníš za A64.

      0 0
      • vlk  

        co mám zkušenost tak cr-mo do 10 let, co vydrží hliník- to jsem zvědav. tipuji 8 let.Titan jsem nejezdil a kamoš co ho má, tak už na něm moc nejezdí, tak mu vydrží asi dlouho.A je to chrt, takže max skok co na něm dá je tak 20–30 cm a to je dost málo, tak ho bude mít možná až do smrti.

        0 0
      • Smazaný účet  

        My se jen snažíme svým ostrovtipem přebít SIDa alias x dalších nicků… :o)

        0 0
        • Mnemonic  

          No jestliže jste si jistý že to je zase ten malej pekelník, tak OK, ale jste si tim jistý? Jestli jo, tak pokračujte a rejpejte dál, ale myslim že tohle neni jedinej thread, kde odpovědi začínaj samýma hovadinama, který sou člověku naprosto k ničemu.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Nejlepší odpověď na naprostou většinu těchto témat je totiž „hledej“. A myslím, že i v tomto případě.

            0 0
      • steel is real  

        celkem slusne je to vysvetleno zde http://www.sterba-kola.cz/…02/titan.php?…

        nekde je tam porovnani titan/ocel/horcik – nechce se mi to hledat

        0 0
    • Doktor  

      Normalne bych odpovidal slsne a k veci,taky mi vadi blbe vtipkyale tento cloek se pta neustele na hovadiny pod ruznymi nicky…

      0 0
    • skipXC  

      Podle mě životnost záleží na váze borce a na stylu užívání. Když někdo váží 65 a jezdí veget, tak jsou oceláky nesmrtelný. Když má někdo 90 a jezdí dost závodů a nebojí se z kopce, takže občas vymete nějakou pěknou jámu nebo skočí metrovej svah, tak může bejt za dva roky po rámu.

      tady je fotka prasklýho oceláku/chromo­lybden cube http://www.bikebase.cz/foto.php?…

      Tohle Cube dostávolo dobrej šrot, je to kolo co ho jezdili dva dvoumetrový týpci bez mozků a vydrželo cca 5 let hustýho ježdění – je to už podruhý svařovaný a ten první svár vydržel sezónu. I s touhle prasklinou se na tom odjelo ještě cca 250 km a stejně to ještě uplně neprasklo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.