Tak to sem se opravdu pobavil...

51 nepřečtených
    • Pá-dlista1  

      :-))) Plky, plky, lzi a kecy :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jo, to je něco jen pro hustý rebely. (http://www.cosmoboy.cz)

      0 0
    • fousac  

      to neznas?? v zivote sem nejel na kole, takze kouknu do katalogovyho listu a udelam recenzi.. bezny postup.. ;)

      0 0
    • vili  

      „mocne slapani nahoru…“ to je fakt narez :-)))))

      0 0
    • Smazaný účet  

      tlumic uctyhodne delky 17.8 ;-))))))))))))))))) to nevim co by to jako melo uctyhodne evokovat ;-) kue :)

      0 0
    • Dinoxus  

      Autor bude expert. Spojení čytřsměrné tlumiče je vážně zajímavé. Docela by mě zajímalo co si pod tím představuje.

      0 0
      • blue  

        jak bys jinak prelozil 4way? :-)))

        0 0
        • fousac  

          4-cestný…

          0 0
          • cabbage  

            ..urcite ne..:)

            0 0
          • blue  

            no dobra… jako otrockej slovnikovej preklad by se to dalo taky uznat :-)

            0 0
            • fousac  

              do zadnyho slovniku sem nekoukal… proste terminus technikus.. teda aspon ja to tak mam zazity..

              0 0
              • blue  

                hele, muj dotaz byla jen ironicka narazka na ten clanek, nic vic v tom nehledej :-)

                ale kdyz uz teda ses do toho pustil, tak way ma fakt mnohem vic vyznamu, nez jen „cesta“

                0 0
                • fousac  

                  nic nehledam… ;))) proste sem to jako zakladni technicky pojmenovani vypalil od boku… (za predpokladu asociace s pistovitou veci uvnitr toho tlumice)

                  hm.. a jak tomu teda budeme rikat?? 4-metodový?? 4-zvykový?? :D

                  0 0
        • Dinoxus  

          No já bych to asi hlavně nepřekládal. A když už tak bych asi radši vysvětlil co to číslo 4 znamená. V českým katalogu Manitou máš taky 4-Way.

          0 0
      • Pá-dlista1  

        Me nejvic zaujalo, ze Marosak na tom jezdi… z tehle informace by asi u Specialized radost nemeli.

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Myslel jsem ze slapat na hlavaku je to nejhorsi remeslo, ale Vít Skála dela horsi :)

      0 0
    • Darkson  

      „V našich končinách ale na lepší horský speciál ztěží narazíte.“ :-)))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ted uz tu nebudem mit skoro co resit. Leda, ze by nekdo delal tlumic co se vydava peti smery a je delsi nez 17.8 :)

        0 0
    • vlk  

      mě se líbí „Haro Werks 7 patří k nemnoha vehiklům“

      • u nás říkáme vehikl- většinou šmejdům, střepům apod.
      0 0
    • TNT  

      asi vsechny lepsi kola nejsou specialy!!

      0 0
    • climber  

      Mě se nejvíc líbilo, že kostra je tvarována vysokotlakým proudem vody. Skočím k pumpě, pučím si wapku a natvaruju si „kanóna“ do nových a nečekaných tvarů. Jinak mimochodem můj job mě parkrát zavedl do redakce podobných časopisů jako je 4men. Všichni jsou tam „děsně in“

      0 0
      • TNT  

        ja byla dneska v redakci cosmopolitanu­......tam nebyli podle me in ale uplne blbi.......ale podle nich byli mozna in…a sexy.........­.(tyhle dve slova nenavidim!!)

        0 0
        • climber  

          Milá TNT, „děsně in“ jsou bohapytelně jenom podle nich. V reálu je to parta přiblblíků. Nebudu se šířit v jakých MAGAZÍNECH jsem se pohyboval, ale úrovní odpovídají cosmopolitanu.

          0 0
          • TNT  

            tak to te lituju.......snad z toho moc nezblbnes, ja sem tam byla dvakrat a stacilo mi to, ale fakt je ze za skoro prd prace dobre platej, tak drzim hubu a beru prachy.......:-)

            0 0
        • Gung-Ho  

          Normálně texty kapel až tak nesleduju, ale tenhle od Insanie se mi fakt hodně líbí a myslim, že bude i Tobě http://insania.freemusic.cz/out_c.html#02

          0 0
      • Seb  

        To je fakt maso,už smotné pojmenování rámu „kostra"a pak ta nová technologie "vodaform“,ale co je nejlepší "aby kolo mohlo překonávat značné vzdálenosti"proboha kam?on ten blábol snad po sobě ani nečetl.

        0 0
      • sraldo lattrinny  

        Je to mimo mísu, ale jednoho Pavla Š. jsem znal nebydlel jsi něksdy v Ronově nad Doubravou?

        0 0
    • TNT  

      divim se za tam nenapsali ze diky uchyceni tlumice nelze pripevnit do ramu kosik na flasku!!

      0 0
    • dalimil  

      to je prostě článek pro opravdové plnokrevníky…

      0 0
    • Dumbo  

      to Haro mi prijde ako verna kopia ramu Santacruz bullit. alebo sa mylim ? :) inac bajka by som kludne zobral… inac Marošak jazdi Haro :)

      0 0
    • BoB  

      Zdá se mi to jako standardní novinářský přístup k bikingu. Ovšem větší perlou bylo kdysi první číslo Stuffu, které mj. na rámu Azonic Recoil popisovalo „monstrózní 17cm řidítka rockshox boxxer“. Ovšem co je to proti pelotonu, který v tomhle čísle vypustil suše do světa, že Santacruz Juliana má VPP – tam bych čekal aspoň trochu odbornosti.

      0 0
    • fousek  

      „Pokud byste chtěli na něj přesedlat rovnou z Favorita, rychle s vámi zatočí“ vubec netusim jak to autor myslel, proc by melo se mnou kolo tocit, no leda ze myslel neco v tom smyslu ze kola se pri jizde toci?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.