• rajtyš

    Nazdar, nejde někdo o víkendu jezdit? nějaký DH/FR. Sem z tábora a moc to tady neznám. Zatim sem navštívil tra? v netroufalkách a pohoda, tak se dyžtak někdo ozvěte. zdar

    0 0
    • Keli  

      zajezd do zamilce a urcite tam nekoho najdes, Netrofalky sux

      0 0
    • Siddha  

      10.00 kasarna Slatina – smer jizni morava pohoda, najizdeni… muzes se pridat, chce to ale spis neco s hladsima plastema.

      0 0
      • PT  

        Tak ty pláště budou u jeho downhill biku asi jediný problém:)

        0 0
        • Siddha  

          Alespon, Petre, poradne potrenuje :o)

          0 0
          • PT  

            Nechejte ho jet na špici,bude za ním bezva bezvětří.Ahoj.měj se a moc netrénuj,abych se pak tak nestyděl:)

            0 0
    • rajtyš  

      hmm, jezdím pláště WTB motoraptor 2,4 a ktomu ještě 14ku rám a navíc každej kopec tlačim. no nic. asi zajedu na ten zamilec. snad to najdu.

      0 0
      • JohnLee  

        hele a co prespristi tyden? Aspon bys me na Netroufalkach mohl naucit skakat…:)) tento vikend to nezvladam,pra­cuji…kdyztak se ozvi na mejla

        0 0
      • JohnLee  

        Anebo me jeste napadlo,jet se mrknout na bikrosku v Liskovci,ale nevim jak je otevrena,ale to bych pres tyden omrkl…prece jen bych si nerad rozbil hubu hned na Netroufalkach…

        0 0
        • Keli  

          jestli se chces ucit skakat, tak to bikroska neni to pravy v Liskovci toho moc nedas

          0 0
          • JohnLee  

            a kde bys navrhoval? Radsi se naucim na necem mensim…bojiii­iiiim se…:)

            0 0
            • Keli  

              no to radeji ty netroufalky, tam nic neni, skocky stoji za prd, pokud se ti chudacci daji tak nazvat

              0 0
              • JohnLee  

                Ufff,tak to ja mam opacny pocit…na Netroufalkach jsou docela ostry skoky a hlavne malo mista…je tam skok,pak dva metry rovinka a zase skok…

                0 0
                • SODOVKA  

                  Zdar, jeď si zatrénovat do Zámu. Je tam pár lavic na kterých můžeš trénovat :o) Jinak pokud budete podnikat nějakou akcičku příští weekend, tak bych se přidal. Normálně jezdím do zamilca sám s tím že tam vždy někdo bude, ale teď v zimě nenvím nevím.

                  0 0
                  • JohnLee  

                    Tak ok…kdyztak ti dam vedet…ja ted skladam kolo dohromady,dosal mi vidle s novym krkem tak jeste musim trochu polaborovat s vyskou predstavce…sam se bojim,potrebuju videt nekoho jak to skace a par rad…:)

                    0 0
                    • SODOVKA  

                      :o) no, tak teda nevim jestli já jsem ten pravej od koho by ses měl něco učit. Ale klí ďo se ti ozvu až tam pojedu :o))

                      0 0
                      • rajtyš  

                        tak sem byl tenhle víkend v zamilci a docela sem čumněl. je to tam prostě paráda, akorát trochu punk. parkrát sem se tam rosekal, ale jinak pohoda. příští víkend už tady zase nebudu a navíc beru na vánoce kolo domu do tábora, protože budu přehazovat rám. tak snad po vánocích. zdar

                        0 0
                        • Keli  

                          co znamena punk ?

                          0 0
                          • SODOVKA  

                            no asi něco jako „rokenrol“ :o)

                            0 0
                            • Keli  

                              no asi budu muset zrusit zimni prestavku a o vikendu vyrazim do zamilce, podivat se co ze je tam punkovyho, to bude tragedie, vic jak mesic sem nesedel na kole ;-))

                              0 0
                              • SODOVKA  

                                jo jo, taky jsem si nebyl poradne zajezdit ani nepamatuju :o( uz aby se nam zacalo prodluzovat svetlo :o)

                                0 0
                                • rajtyš  

                                  nasaďte kulichy, palčáky a teplý šál a jezděte i přez zimu!

                                  0 0
                                  • SODOVKA  

                                    jo to jo, tima mě nějak nevadí. Mě sere ta tma v 16 hodin (v práci končím mezi 16-tou a 17-tou). To si pak zablbneš jenom po městě, ale na trjlech v lese těžko :o(

                                    0 0
                                    • rajtyš  

                                      jo jo. také jsem z toho smutný. to město je pak jediný východisko. už aby bylo zase léto!

                                      0 0
    • SODOVKA  

      tak co ta sobota. jedet teda někdo. Ja tam budu někdy kolem poledne´.....­.......

      0 0
      • Keli  

        ja bych dojel, kde budes ? ale zadny velky jezdeni ode me necekej ;)

        0 0
        • SODOVKA  

          No, prostě v Zamilcu. A kde tam?? Asi komárek, Lišky a to je tak vše :o)

          0 0
      • JohnLee  

        Kurnik,rad bych dojel,ale o5 pracuju…takze se projedu jen v nedeli k veceru kolem Cervenaku…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.