• Maike_1

    Postavil sem náramnej dirt a hned mi ho sprasili druhej den smula

    0 0
    • McBlacky  

      a ?

      0 0
      • Maike_1  

        hned mi ho rozbagrovali uplne celej

        0 0
        • Tomcat  

          Upřímnou spustrast, tohle bohužel známe.

          0 0
          • Tomcat  

            Tý jo ja zase vedu chtěl sem říct soustrast. Jinak pokud si neuděláš nějakej „legál“ tak to bude takhle dopadat.

            0 0
            • Maike_1  

              tady u nás je to práve na hovno no třeba to časem vyde

              0 0
              • Tomcat  

                Nahovno? To je asi po celí ČR. :-/ :-( Jinak bacha na hřebíky střepi a dráty, tokud je přestane bavit likvidovat tra? začnou "jít " po jezdci.

                0 0
                • Maike_1  

                  už se ti to nekdy stalo že by takhle po tobe šli?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    nejsem FR ani dirtař, ale třeba na cestě podle kolejí Řež-Libčice nějaký dobráci pravidelně staví překážky ze šutrů a klacků :-( no a Jenča by mohl vyprávět jak ho v rychlosti přes 30km/h chytil „zahrádkář“ (Černošice-Radotín) za rodla a šel…

                    0 0
                    • Maike_1  

                      tak to ty zahrádkářisou asi pekne vymaštený bych řekl lidi sou vunec dost debilní co se týká tohoto

                      0 0
                    •  

                      hm ani ne pred tydnem sme jeli s kamosema po lavkach u Tocny no a kamosovi se do zadni gumy zabodl hrebik!! fakt sila takovej starej rezavej smejd, na rpvni pohled neviditelnej… to mohla a nemusela byt nahoda :-/

                      0 0
                      • Maike_1  

                        to možná ne lidi sou na tohle hrozný všechno jim vadí

                        0 0
                      • McBlacky  

                        spíš náhoda, se podívej v jakým stavu ty lávky jsou, já takhle minulej tejden dvakrát zasek do pláště kovovou šponu behem hodinky jízdy na silnici, taky síla, zlatej terén :-)

                        0 0
                    • RomanH  

                      A jakou to melo dohru ?

                      0 0
                    • TinkTink  

                      Hele…to se mi stalo v Praze taky…ale byl to nakej duchodce kdyz jsem jel po chodniku…nastesti jsem jel pomalu…fakt mazec ta Praha…

                      Tady (Zlin) stoji par dirtu u reky a nikomu to nevadi…skoda ze se o to nikdo nestara – ale jak je videt, nikdo to tu neboura ani nic takoveho, takze moznosti tu jsou…ja to neskacu = nemam potrebu stavet dirty :)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        A kdyz sem tam byl, tak mi ve skateparku bikeri tvrdili, ze tam nikde nic neni, jen ta bikroska na Jiznaku. Asi se tam mrknu za 14 dni. Presouva se k vam na Moravu kolotoc Ceskyho poharu v technickych disciplinach.

                        0 0
                  • Tomcat  

                    Né mě, ale nám. Dotičný hovada přestalo bavit ničit dirty a tak nám tam nechávali „dárečky“ . Ten drát sme naštěstí nestihli (už ho někdo svěsil) K přímý konfrontaci bohužel nedošlo, protože bych jim hrozně rát rozbil huhu. Byli to holt velký hrdinové . Mimo dlužej nám odhadem 1000,– všechny ukradený lopaty.

                    0 0
    • kOmE  

      to je normal ,v dablicich snad znicili vsechno co bylo ze dreva,co bylo hlineny to nechali ,nechteli si spinit ruce. Vetsinou to jen rozhazeli kolem ,takze to po nich vypadalo mnohem hur nez pred tim. Asi nejaci duchodci /:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.