chystate se nekdo na XC Jihlavskou skalu_

30 nepřečtených
  • pegal

    Ja jo. Je to sobota 4. cervna. http://www.ju-bike.cz/…skaskala.htm

    0 0
    • Matts.  

      3,70 km za 150,– Kč? Takúto blbos? som ešte nevidel.Možno budú prihlásených celú tra? nies? na rukách.

      0 0
    • kolda  

      asi ne, ale jestli tam budes, tak pozdravuj mistni bike team (konkretne Jirku a Vitu) – ze jeste jednou dekujem za pomoc na Silesii!

      0 0
    • kris  

      Mám to co by kamenem dohodil,takže si to nenechám ujít a je potřeba takovéhle akce podpořit svou účastí,čím víc nás bude tím lépe né?Jinak tra? je skvěle vymyšlená,takže to určitě bude stát za to!

      0 0
    • juli  

      No docela urcite. Vcera vecer jsem se odtud vratil a dneska odpoledne jdu zas. Připravovat :). Jinak dik za reklamu :))))

      0 0
      • pegal  

        Ty jsi z ju-bike??

        0 0
      • pegal  

        Zeptam se Te. Kdy bude cela trat vyznacena? Abych si ji vyzkousel.

        0 0
        • juli  

          Oficialne vlastne az 3.6., ale pravdepodobne uz tak ve stredu.

          0 0
        • juli  

          Trat bude vyznacena a pristupna od zitrka, tedy ctvrtka 15.00 hodin. Akorat prosim davy, aby me nekde neprevalcovaly. Jeste tam budu makat. Dik

          0 0
    • saly  

      Myslim ze ne. Tyhle akce co se jezdi porad dokolecka me moc neberou.

      0 0
    • juli  

      Byl si trat nekdo dneska projet ci chysta se tam nekdo zitra?

      0 0
      • pegal  

        Tak ja to asi nestihnu, tak asi az zavod vezmu naostro.

        0 0
    • pegal  

      Uz se Ti prihlasil nekdo znamej??? Nebo pojede tam nekdo z cesky spicky???

      0 0
    • pegal  

      Tak jsem to jel. Bylo to docela v pohode, ale ten sjezd dolu k rece… to byl teda slusnej hardcore sjezd, ja jsem ho teda svedl a nevim jestli se to dalo vubec sjet. Jestli jste tam nekdo jel, jak jste si s tim poradili?

      0 0
      • juli  

        Jezdil ho Pavel, ten co to nakonec vyhral, ale jenom v prvnim kole. Pak se vymaz a uz behal taky. Jinak, pokud by neprselo tak se to jelo asi 5 metru vlevo po te skale. Dojel jsi ty v tom bordelu?

        0 0
        • pegal  

          Takze tam bylo jeste neco prudsiho nez tahle mez??? Ja jsem puvodne chtel jet taky elitu, ale segra uspesne odmaturovala tak jsme trochu slavili a zvolil jsem Prichozi muzi starsi a tam jsem dojel druhej, takze me se ten dest vyhnul.

          0 0
          • juli  

            Bylo to jenom trochu technictejsi po kameni. Jinak jsi jezdil to same co elitaci, protoze v desti byla skala zavrena. Abych nezapomel – gratuluji.

            0 0
            • pegal  

              Diky :) Byl to peknej zavod, dobre organizovanej, az na to pocasi a docela slabou ucast, treba pristi rok..

              0 0
              • juli  

                No ja citim, ze organizacne nam to v jistem miste docela zahaprovalo, ale je to pouceni pro priste. Pocasi nam odradilo 22 predem prihlasenych, coz by byl uz slusny narust. A jeste klobouk dolu pred elitackou ze stejneho klubu jako ty. Absolvovala to cele v tech najhorsich sr…ach a jeste s usmevem na tvari:)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.