• gomolka

    Zdar, příští týden jedu b50 (www.b50.cz)a jedu ji poprvé. Chtěl jsem se optat, zda jsou tam nějaký „zrádnosti“, na který bych si měl dát bacha. Teď v neděli si to chci projet, ale každá rada dobrá :o)))

    0 0
    • Ceslo  

      Zdar oficialni nazev je B-52 :-).

      Zaludnosti typu cilova rovinka na Malevilu tam snad nebudou (loni nebyly), ale na to se muzes zeptat primo na oficialnich strankach poradatelu.

      Co mi loni prislo dost tezky a potvrdilo mi to i vice lidi je to, ze je to porad do kopce a z kopce a nikde tam neni rovinka, kde by se dalo vydychat a uklidnit tep, jako napr na Starobrnu.

      Taky je vcelku neprijemnej spunt, ktery se udela nekde na cca 5 km. loni tam byla uzka pesina tak pro jedno max dve kola, no a pri cca 800 zavodniku se to ucpalo.

      Jinak to pojedu asi za hodinu projet a pokud by tam bylo neco zradnyho tak to v pondeli napisu.

      0 0
      • gomolka  

        … tak si to pěkně užij … a né, že to tam rozvrtáš, a se tam budu v neděli bořit :o)))

        0 0
      • bronas  

        Tak já to chci projet v neděli. Na počasí asi nebude záležet, o nějaký postřeh se taky rád podělím.

        0 0
        • gomolka  

          Bronas, nezajedeme to spolu ??? V neděli se mě to taky hodí ???

          0 0
          • bronas  

            Já bych chtěl jet kolem desáté, tak se můžeme srazit. Ale ještě jsem to nejel, ale prý to má být už značené. Tak snad, maximálně najedeme víc kilometrů! :o)

            0 0
            • gomolka  

              v deset na letišti v medlánkách … poznáš mě podle Apache a veselého xichtu :o))

              0 0
              • bronas  

                Ten xicht tě přejde! Nevím ještě na čem pojedu, podle počasí. Ale asi si vezmu žluté GT.

                0 0
                • gomolka  

                  OK :o))

                  0 0
                  • Paja  

                    Tak jak vypada teren na trati?

                    0 0
                    • MARIN  

                      Jestli myslis tim terenem ty panely tak asi budou porad betonove a asfalt se taky moc nemeni jiny teren tam snad ani neni :)

                      0 0
                    • Ceslo  

                      Dobre :-) projizdel jsem to v patek a v nedeli, v patek bylo dost blata, v nedeli to bylo o dost lepsi. Velka kaluz je a bude ve sjezdu na cca 8.5 km (ta tam byla i loni a to bylo dost sucho).

                      Sjezdu z Sychrova na cca 18 km je v koryte plnem navateho listi, ale zda se, ze tam zadny sutr nebo klada neni (aspon jsem na ni nenarazil :-}.

                      Ve sjezdu z Baby do Reckovic jsou nejaky klacky pres cestu, ale je to z dalky videt a da se to v pohode objet.

                      Nejvedsim problemem byli konaci, kteri se tam motaji a rozbiji cesty a turisti s volne pustenymi psy. Jeden se mi pripletl pred kolo ve sjezdu z baby a mel jsem co delat abych to dobrzdil.

                      Celkove bych to videl, ze pokud nebyde prset tak to bude co se tyce techniky vcelku pohoda. Co se tyce profilu tak za tim si stojim (viz vyse) i kdyz tou objizdkou po silnici na Reckovice se to zjednodusilo.

                      0 0
                      • Paja  

                        Takze myslis, ze pokud nebude prset, tak nejaky rychlejsi plaste nez drapaky? O vikendu jsem byl v krasu a v lese nektery vyjezdy s wormdrivem vzadu nesly, ale pocitam, ze do vikendu by to mohlo trochu vyschnout. Nerad bych zbytecne hrabal…;)

                        0 0
                        • Ceslo  

                          Pokud nezaprsi tak jsou drapaky nanic, blato bude nejspise jen na zacatku (3–5 km) a to je vice mene po rovine. Pak jsou asi jeste dva vyjezdy, kde muze byt blato a zbytek je po dobrych cestach (sterko-pisko-kameno-hlinenych a dostt udusanych).

                          Vsechno je to vsak bez zaruky

                          0 0
                          • Paja  

                            Jo tu trat znam, par mist tam je blativych i za dlouhyho sucha, chtel jsem znat aktualni stav toho zbytku co usycha…

                            0 0
      • lubos  

        No vydychas se preci do toho kopce, ne ? :-))

        0 0
      • rodriguez  

        odkdy se jezdí na závody oddychovat ? LOl…zkus si někdy zajet ČP XC.Tam slovo rovina neexistuje.

        0 0
    • Karaya  

      Jedu si to projet taky v nedeli… Jinak mi ten zavod prijde lehci nez Starobrno.. Jsou tam dlouhy rovinky – po hrebeni Baby od Kurasu na Medlanky a stoupani nejsou dlouhy… Zradny je to po startu za letistem se najede na lesni cestu, loni tam byly tezky pady…

      0 0
      • Karaya  

        Jo, ale jedu v nedeli odpoledne, tak kolem druhe…

        0 0
      • Extremist  

        Jaky je tam povrch trate? Jake plaste obout?

        0 0
      • prochpetr  

        zdravim, lehci nez starobrno? to by mohl bejt dobrej vejlet, taky bych se jel projet, zel mam zitra jiny program :). ale stahnu mapu a zkusim to sjet, jen jak bude lepsi pocasi.

        0 0
        • Karaya  

          Dneska jsme to byli projet, tentokrat se neda zakufrovat :-), je to dobre znaceny a vyjety od kol…

          0 0
          • prochpetr  

            vzhledem k tomu, ze to na slatinu mam kolem 50 km, tak by me moc nepotesilo, kdybych parkrat zabloudil, prece jen pade tam, pade zpatky, pade zavod je docela streka :). ale ve stredu jedu na palavu, to bude pohodicka, zas nakejch 100 km, to je radosti, kdyz v praci nejde elektrika :)

            0 0
            • Karaya  

              Jaka slatina, vzdyt se to jede mezi Kurimi a Medlankama, to mas jeste bliz nez Starobrno :-) Nam bohuzel elektrina jde…

              0 0
              • prochpetr  

                sypu si popel na hlavu, myslel sem, ze se to jede jinde, vubec ten zavod neznam :(. ze bych si o vikendu dal mensi vyjizdku? :) Kazdopadne pokud je to po rovine a peknejch cestach, mohlo by to bejt zajimavy :). Jo, ma to nekdo stesti, ve stredu prac. tydne si jet na Palavu na kola bude pohoda, nikdo se alespon nebude motat do cesty :). Neco nafotim, pak to lupnu na svy pages.

                0 0
    • MartinXC  

      Teďka jsem to projel vpodstatě celé – je to suché, tzn. místa, kde je vždycka bláto jsou blátivá, jinak suché až prašné. A to počasí dnesk – paráda.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.