• Zerocool

    Co říkáte na počasí?? Jaká asi bude trať?

    0 0
    • Lance  

      bojim se cim dal vic a jak uz jsem psal, uvazuju, ze se na start ani nepostavim. Udelal jiz nekdo z vas, ze jste byli prihlaseni,za­placeni a nakonec jste nejeli?

      0 0
      • Luka  

        to se stava… nemoci atd… loni na malevil jsme takhle nedojeli. Dokonce i ubytko jsme meli , nastesti medunka ho srdnate prevzala :)

        0 0
        • Lance  

          Ja se ale bojim jen toho, ze mam najeto tech 76 km vyletnim tempem na pivinko:)

          0 0
          • Zerocool  

            Myslím si, že více lidí nebude mít vzhledem k letonímu počasí hodně najeto. Ale odhlásil bych se asi jen kvůli nemoci, vždyť jde o zábavu a ne o život.

            0 0
          • Luka  

            tak tam chcipnes no… ale jestli to prezijes a zajedes trochu slusneji, tak na to muzes byt pysnej… s desetitisicem km se zavod zajede jako nic, ani nepoznas ze jedes, ale s 76ti km letos, to bude teprve hrdinskej kousek! Drzim pesti!

            0 0
            • Zerocool  

              Tak tak, sáhneš si za hranici svých možností, to je výzva!

              0 0
            • Lance  

              jenze ja uz to zazil loni a predloni na dlouhe taky-myslel sem, ze fakt chcipnu a jeste jsem prerval retez,ale dojel jsem,pocit skvely:) A vzdy jsem si rek,ze uz to NIKDY NEUDELAM!!!!!!!A JE TO TU ZAS:) Ale jo, vsak dojet nemusim…

              0 0
      • CZiko  

        já to udělal přesně naopak:-) přihlášený jsem nebyl a jel jsem:))

        0 0
    • zirecek  

      Chystáme se. Počasí nic moc, alespoň teploty hlásí přívětivé. Tu oblast máme trochu proježděnou, ale jak bude vypadat trať neodhaduju. Jestli bude ráno před odjezdem hrozně, nepojedu. Musím přikoupit pláště se vzorekm, :-)).

      0 0
      • Martinkaa  

        Ne ze to zabalis tretino naseho tymu :-). Vycistim ti kolo ;-)

        0 0
        • zirecek  

          OKa, :o)). Už jsem rozhodl obutí, nic kupovat nebudu. Díky za tipy.

          0 0
          • Martinkaa  

            Papuce, Inovader a sjeta Fredka :-))

            0 0
            • zirecek  

              Papuče omotám izolepou, dozadu NanoRaptora a dopředu tu Fredku. 2body ze 3, :-). Pláště už tu leží na zemi, jen je přezut.

              0 0
    • tom xtr  

      Trať „90“ jsme včera z větší části projeli a byla až na klasická blátiště (sjezd Jelenice, kolem Hrázky) tvrdá a very good. Pokud bude platit předpověď, pak by neměly ty občasné deště na tom nic moc změnit.

      0 0
      • Zerocool  

        v Ostravě momentálně silně prší už tak dvě hodiny

        0 0
        • Lance  

          bud v klidu v Opave prave taky doprselo:)

          0 0
        • Lance  

          bud v klidu v Opave prave taky doprselo:)

          0 0
          • kolda  

            ja bych to nevidel skepticky. trasa je docela sucha, par prehanek to nemuze zmenit. ja jsem spis rad, aspon se nebude prasit. a sem tam kaluz me nevadi. po lonskem drasalovi mam jina meritka na blativy teren:) to bylo poprve, co jsem vzdal (nebo spis material). takze Lanci,nedelej kravu a startuj. kratkou das klidnym tempem i bez pripravy:)

            0 0
    • kolda  

      nebyli jste nekdo omrknout lavku? jestli se da v poho prejet na kole? myslim tim v POHO, ne zadny North Shore 1,5m nad vodou:) ty klady me desily, houpalo se to a ja mam zavrate:)

      0 0
      • Zerocool  

        Abych řekl pravdu, tak na fotkách se mi to zdá taky celkem dost úzké, nerad bych spadl do vody…:)

        0 0
      • Biker jak Pes  

        kDyž jsme to v sobotu projížděli, tak tam byly jenom klády, projít se to dá, ale prýy by tam měli ještě nabít desky, tak nevím…

        0 0
      • tom xtr  
        1. Lávku je možné vcelku vpoho projet na kole, pokud to ovšem někdo uprostřed nezablokuje – uprostřed lávky bych z kola slízat teda nechtěl. Je třeba to rozjet rovně a nedívat se moc vpravo vlevo.
        2. Trať bude dobrá. Pršelo jen v noci a žádné drama. Zítra bude OK.
        0 0
        • Daník  

          Dá se ještě nějak přihlásit kromě dnes v Opavě. Přes web prý už ne a zítra před závodem též nikoli......???

          0 0
    • Martinkaa  

      Ja bych to nevidela tak tragicky ;-). Zkoumala jsem radarovou mapu ;-). Srazky jsou pryc a zitra bude pekne :-). Maximalne nas od jihu lizne nejaka prehanka. A jestli to bylo predevcirem jeste relativne suche, jak pise Tom XTR, tak to snad zadna tragedie nebude :-) Slunce v dusi :-) J.Z.

      0 0
      • kolda  

        ja bych to taky nevidel tragicky. prselo par hodin,zacina se to trhat (sedim primo v OP), tak to bude ok. a obcas kaluz – kuwa, je to zavod na MTB,ne? Martinkaa vi, jak to obcas vypada v Litovli na Bobrcupu:)

        0 0
        • Martinkaa  

          Jo jo, videla jsem tov televizi ;-)

          0 0
          • kolda  

            však jsi aktivní účastník,ne?

            0 0
            • Martinkaa  

              Ajo :-). Predloni jsem tam byla a na 5 km jizdu po rozbahnenem poli nezapomenu :-). Vloni nam chybela vodacka. Letos se uvidi :-)

              0 0
              • kolda  

                to je skoda. loni to byl totiz prvni rocnik, co se jelo za sucha a tepla. razem byly o 10 min lepsi casy. a to pole bylo najednou rychlovka:) predloni jsem tam zapadl az po naby:( tos v sobotu na startu.

                btw – v OP uz sviti slunicko:))))

                0 0
                • Martinkaa  

                  U nas taky :-)

                  0 0
                • Lance  

                  Toz letos naposled na starem kole:)

                  0 0
                  • dav33  

                    Ty ještě nemáš nové ? No, mohlo mi to podle těch tvých najetých km dojít.....

                    0 0
                    • Lance  

                      Stale neni to ktere mam vybrane a na starem me to fakt nebavi!!! To druhe z mych favoritu bych moh mit hned,ale kdyz to az v tom horsim pripade,ze nesezenu to, ktere chci jako prvni, no a kdyz uz jsem cekal 2,5 mesicu,tak to uz me nezabije. A vrazet do toho stareho prachy uz nechci. Prehazky brzdy kazeta kliky jsou v haji!!! Takze kdyz dojedu bude to uspech kdyz ne,tak ficim rychle domu:)

                      0 0
    • dav33  

      Jdou vám otevřít výsledky ?

      0 0
      • 10  

        ty voe mě to taky nejde

        0 0
      • tom xtr  

        Jdou.

        0 0
      • zirecek  

        Chlapi, co říkáte k závodu? Jestli víte odkaz na nějakou první galerii, dejte, prosím, link, :-).

        0 0
        • dav33  

          Závod byl super , pěkné počasí , na dlouhé přiměřeně lidí .

          0 0
        • tom xtr  

          Nemělo to chybu. Strašně mám rád tuhle trať (myslím dlouhou), i když letos to zatím s kilometráží u mně není úplně optimální na tuhle délku. Myslím, že je to technicky docela náročné, takže se snad z toho nestane další roky masovka. Těch 220 lidí na dlouhý je ještě dobrej počet, aby to od začátku i vzadu jelo.

          Mimochodem, jestli správně dekóduju ty vaše nicky, tak Martinkaa vyhrála „dlouhé baby“, takže gratulace – to je úspěch, ne ?

          0 0
          • zirecek  

            Vyhrála, :-). To stihla ještě po startu na asfaltu hodit hlavana. Neostrý start je dobrý nápad, ale vysvětluj to lidem, kteří se furt dle šířky vozovky cpou, cpou dopředu. Mi se to líbilo, šotolinová dupačka s místy technickými pasážemi. Obutí nezklamalo, pevná taky ne. Brody příjemné, až na ten u Podhradí, kde se člověk měl držet vlevo, já to nafičel ve vyjeté stopě s pěti lidma za zádama zprava a dojel až do vody skoro po náby, tak seskočil do vody a přeběhl, za mnou nemístné poznámky, kam jsem je to zavedl, :-)). Značení mohlo být lepší, tam kam se nemělo odbočit, mohlo být mlíko na zemi. Dal jsem si na 60km 6km navíc. I další dva, co jsem znal ze startu, taky něco projeli. Celkově 5kulí z pěti, trať velmi pěkná.

            0 0
            • tom xtr  

              Já trať docela znám, takže to jezdím vcelku popaměti a s blouděním naštěstí problém nemám. Díky tomu, že jsem to moc nehnal, tak jsem to letos zvládl bez technické chyby (loni po pádu zlomený žebra) – vlastně až na jedno vypadnutí z tratě do křoví v blátě – sjezd lesem za Dubovou, tolik sraček jsem tam nečekal. Jestli tím brodem před Podhradím myslíš tu zatopenou cestu kolem nádrže (Hrázka), tak já jsem tam zahučel naštěstí už před týdnem při tréninku a při závodě to oběhl.

              Možná by nebylo špatný jim ty problematicky značený úseky poslat do připomínek – hoši jsou dost snaživí.

              P.S. Teď se dívám na kolo v profilu – „pevná“ myslíš pevná vidla ? Ty brďo – jsi na sebe drsnej, ne ? Já to jel na fulu a byl jsem za něj taky rád.

              0 0
              • zirecek  

                Délky sjezdů byly přiměřené, že se dalo jet celý sjezd normálně. Spíš jsem se bál 1.85ky vzadu na 4barech. Jj, přesně ta zatopená cesta, :-)). Moc se mi líbil asi ten nejtechničtější sešup lesem, někde v první polovině trati, točilo se na pravou rukum lesem, kořeny, dole zakončeno brodem, kde jsem málem šel přes, :-). Fakt pěkný závod, sprchy, jídlo, vše ok, moc se nečekalo, dobré, že to není moc masovka.

                0 0
              • zirecek  

                Kde jsi si zlomil žebra?

                0 0
                • tom xtr  

                  To bylo skoro hned na začátku v tom technickým úseku – když se po lesním sjezdu přejede napříč asfaltka, pak je zase mírný sjezd lesem zakončený ostrou zatáčkou na pravou ruku, krátký sešup dolů a doprava technický traverz lesem – no a tam je jeden takový ostrý krátký padáček (pak se pokračuje 2× mělký brod). Já to měl naježděný, tak jsem to dost hnal, jenže v tom padáčku ležel na zemi borec a zrovna vstával a já o něj škrtnul řidítkama a padnul jsem žebrama na šutr. Sice jsem to dojel, ale bylo to utrpení.

                  0 0
                  • zirecek  

                    Ano, to je ta pasáž, tech. traverz, co jsem myslel. Mělký brod? Vjel jsem do něj zleva a málem neudržel na rukách, :-). Nebo brod před papírenským splavem, tam hodně lidí políbilo ohradu, :-).

                    0 0
                    • tom xtr  

                      Jo, tak ten brod přes Meleček (před tím splavem) byla zrada. Normálně se tam za brodem totiž pokračuje rovně a ta ohrada vede jinudy. Teď to bylo upravený. Samo jsem to nečekal a jak jsem se lek, tak jsem málem trefil toho fotografa, co tam dřepěl. Stačil se naštěstí převrátil na záda pod tu ohradu. Minul jsem to dřevo tak o cenťák.

                      0 0
                      • Zerocool  

                        nevíte, kde je možné shlédnout nějaká fota??

                        0 0
                        • Lance  

                          vydrz, vzdycky to byva na tech jejich strankach,ale je tam nekolikadenni skluz

                          0 0
                          • Zerocool  

                            aha, tak to jo…jak se vám jelo??

                            0 0
                            • Lance  

                              No dobre jsem spokojen, ze jsem dojel, krece jak cyp, nic nenajeto,tak jsem si rek, ze se tam nebudu nikomu plantat a postavil jsem se az na konec no a pak se to na par mistech ucpalo a uz nedojedes skoro nikoho pokud se nechces honit. Loni jsem byl spokojenejsi,letos to slo, bylo to o moralce sebrat se a jet do Opavy no a po zavode jsem jel na kole hned zpet, mam to 20 km doma myslel sem, ze to je muj konec!:)

                              0 0
              • dav33  

                Tlamy jsem hodil myslím jen dvě , dolů z Jelenice v tom blátíčku a druhou v tom singlíku s kořeny před druhou občerstvovačkou , tam mě dojela krátká (cca 4–7 borec) a lehlo nás tam víc .Zkusím přidat foto , co jsem si tam „koupil“ .

                0 0
                • zirecek  

                  To je manchester. Dostals krunýř na žebra?

                  0 0
                  • dav33  

                    To červené je vzorek moirového trika a pod tím se to začíná pěkně vybarvovat :-) . Všiml jsem si toho až doma a manželka mě chtěla zabít , že jsem si mohl ten roh vrazit do plic :-)).

                    0 0
            • dav33  

              Jo, chudák Martinkaa , tu jsem "předjel jen když se válela na zemi u toho nádraží ...... V cíli jsem ji pozdravil i Pekáčka ,ale bylo to takové zmatečné .Myslím , že se ji moc dobře nejelo , protože byla jen asi o tři minuty přede mnou a na Šele mi dala kládu :-) .

              0 0
              • zirecek  

                Asi sem brzy napíše, ale jinak se totiž furt učí, psst. Říkala v cíli, že se ji nejelo zvlášť ok.

                0 0
                • Martinkaa  

                  Zrovna jsem psala :-))) Ale nejsu zadny sprt, abyste si nemysleli ;-)

                  0 0
              • Martinkaa  

                No jo, kdyz nekdo neumi jezdit v baliku… Ani nevim, jestli jsem tam vjela ja tomu klukovi nebo on me. Zahakli jsme se rohama a uz jsem lezela. Nakonec to vsecko dobre dopadlo. Mam akorat skrabanec na loktu ;-) Ze zacatku jsem byla pekne rozhozena. Kotrmelec v baliku, pak me serval nejaky borec v tom prvnim vyjezdu, jestli si ku… do pi.. myslim, ze si tim predjizdenim pomuzu a to jsem jela v horsi stope… A aby toho nebylo malo, tak jsem jeste ztratila v prvnim sjezdu vsecky karbose :-). Nastesti jsem si smulu vybrala hned na zacatku a az do cile uz to bylo OK :-). No a forma ted moc neni, do konce kvetna jsem studijni typ :-)) Jinak trat se mi moc libila :-). Pocasi a obcerstvovacky nezklamaly, vyhledy byly nadherne… Pristi rok zas :-) Chi chi a virivka na nohy taky super :-))

                0 0
            • vitan  

              Zdarec, jsem jeden z poradatelu a tak se na tebe obracim pres bike-forum:) mohl bys nam napsat,kde jsi zabloudi?? jestli mas kontakt i na ostatni co zabloudili, tak jim napis! budem se to snazit nejak napravit! jinak…znaceni delame v 7mi lidech uz 14dnu pred startem a dva posledni dny pred zavodem to projizdime terenakem…! mohlo se stat,ze to mliko nekdo strhnul.....pri druhem rocniku nam naci borecci zamazavali znacky..:( ale.....jinak­......si myslim,ze pokud se clovek diva…tak nemuze zabloudit!:))

              fotky budou, vydrzte!!!!!!!! v nedeli jsme byli uklizet areal a okoli.....coz asi ve 12lidech je fakt zahul!!:) uz se na tom pracuje...... nejake fotecky uz jsou na www.dekbike.cz

              mejte se pekne…a diky ze jste prijeli!!!!!:) je fakt radost vas videt spokojene.....!:)

              Vitus

              PS: gratuluju Martincee......!! prijel jsem z posledni obcerstvovacky pozde(cekali jsme i na posledni bikery, nazdar Nikolo:)…tak jsem si te ani poradne neprohlidnul…!:)))

              0 0
              • zirecek  

                Viz. email, :-)).

                0 0
              • dav33  

                Přiznám se , že si tím místem nejsem úplně jistý , ale řekl bych cca 54km mezi Lhotkou a Zálužnou , když se sjelo dolů k řece k nějakým chatkám a nebýt toho , že jsem potkal kluky , kteří se vraceli podél vody , tak jsem taky pokračoval rovně . No, a že se mi v tom okamžiku zasukoval řetěz , mohl jsem na další dva zařvat ať se jedou doleva nahoru , protože taky jeli rovně podél řeky .

                0 0
        • tom xtr  

          Jo ještě jsem si vzpomněl – asi je to tím , že jsem jel začátek dost na „spotřebu“, ale letos jsem relativně v pohodě vyjel to stoupání na Včelí hrad (to je ten ne úplně krátkej krpál těsně před první občerstvovačkou). Vzhledem k tomu, že tam všichni kolem šourali pěšky, tak na to jsem docela hrdej. Tímto současně děkuji neznámému chodci, který mě potlačil při zaváhání v blátíčku.

          0 0
          • zirecek  

            Jestli myslíš tu hrůzu v bahně a kamení, smekám na zem, :-).

            0 0
            • tom xtr  

              Jo myslím, to víš – výhoda domácí tratě.

              0 0
              • zirecek  

                Na to jsem neměl kvalty, tak jsem klusal. Většinu prudších stojek jsem tahal kolo.

                0 0
                • tom xtr  

                  Já strašně nerad chodím („radši blbě vyjet, než dobře vyjít“), takže se všechno snažím jezdit. Dal jsem dozadu kvůli tomu 11–34. Nicméně na výsledný čas tato strategie nemá evidentně zásadní vliv.

                  0 0
                  • zirecek  

                    Raději se někdy projdu, protáhnu nohy, i když se mi většinou nechce, :-). Kazetu taky tak.

                    0 0
                    • Martinkaa  

                      Zapomnels napsat, ze ti nekdo odsrouboval malou placku :-))

                      0 0
                      • tom xtr  

                        To jako fakt ? No potěš ! Na tomhle bych si odvařil nohy. Já mám raděj lehčí převody.

                        0 0
                      • tom xtr  

                        P.S. Všiml jsem si , že na bsc.opava už dali nějaký fotky, moc jich tam ale není. Každopádně i z toho je vidět, že na tom posledním brodu musela být docela podařená taškařice.

                        0 0
                        • zirecek  

                          Dobré fotky, skluzy, pády, :-). Doufám, že se tam nikdo nenamotal, bo ten sjezd předtím se dal jet fest rychle, :-/.

                          0 0
                      • dav33  

                        Nejvíce deprimující bylo , když mě na cca 55km předjel borec v trenýrkách a sandálech :-(( , divil se proč vozíme spdéčka…byl nakonec asi (podle názvu klubu ) 109. , takže jel úplně v pohodě.

                        0 0
        • Lance  

          Mozna to tu uz je ten odkaz,ale pro jistotu, nechce se mi to cist cele: www.profotostudio.cz/8_1.html

          0 0
    • Pedro  

      Týden před startem jsem si koupil prvního bika, do XC treter a pedálů jsem už neinvestoval (silniční Look a Adidas Y2k). Dojel jsem na krátké na pozici č. 32. Jsem Bůh! PS: Vím co chcete říct a napsat, ale nechte mě v tom opojení ještě tak týden. Prosím! :-)

      0 0
    • Lance  

      tak trat se asi zmenila z prasne na mene prasnou

      0 0
      • disonance  

        No toho se fakt začínám děsit. CHtěla jsem to jet na tom jediném kole, které mám – krosu, ale s takovou asni nevyjedu protože zapadnu do prvního bláta. :-(

        0 0
        • Lance  

          zatnout zuby a vydrzet:) pokud bude tak jak dneska tak nejedu ani na MTB, jsi prihlasena?

          0 0
          • disonance  

            Jsem, už dva měsíce a docela jsem se těšila. To víš, můj první „závod“. Mám do něj vysoké cíle – dojet! :-) Za sucha to ten můj kros zvládá, to mám ozkoušené. Teď ale začínám hledat půjčovnu MTB, že mého milovaného krosa nechám doma.:(

            0 0
        • tom xtr  

          Trať bude v SO v pohodě. Byla teď strašně prašná a tvrdá jak mlat, ta trocha deště jí jen prospěje. V pá a so neprší, takže jedem na suchu.

          0 0
          • Martinkaa  

            Moje rec :-). Na sobotu hlasi jasno az polojasno, ojedinele bourky ;-) Jo a nechcete nekdo se mnou a s Pekackem urobit tym na dlouhe trati? ;-)

            0 0
            • tom xtr  

              No, dělat domestika loňskýmu vítězi – já to bych to bral jako vrchol dosavadní kariéry. Škoda, že už nosím vodu někomu jinýmu.

              0 0
              • Martinkaa  

                My nechcem domestika! My chcem nekoho kdo s nama pojede v trojclennem druzstvu! :-) To bych si snad ani nedovolila prosit nekoho na B-F aby mivozil vodu :-))

                0 0
                • tom xtr  

                  To byl joke. :-)

                  0 0
                  • jogin  

                    Tak letos už to nevyjde ale přiští rok určitě pojedu. Ale zaujala mě jedna fotaz loňska :))) www.bsc.opava.cz/…TES_8808.jpg

                    0 0
                    • disonance  

                      Ten potok je dost dobrý. Kdžyz jsem si projížděla trasu, sice jsem ho projela, ale podařilo se mi u toho píchnout. A zatímco jsem kousek za ním bojovala s duší, viděla jsem jiný krásný pád jedné slečny. Asi je to tam časté. A teď po těch deštích to bude ještě zajímavější.

                      0 0
                      • Zerocool  

                        vypadá to, že bude nakonec sucho…

                        0 0
                        • dav33  

                          bude nádherně.....

                          0 0
                          • Zerocool  

                            tak tak, jakou jedeš??

                            0 0
                          • kolda  

                            přesně tak, nevím co všichni stresujou s bahnem. naopak jsem rád, že sprchlo, minulý víkend jsem si to cvičně projel a bylo hrozně sucho, prach.. takže to jen prospělo a zítra to bude super.

                            0 0
                            • Zerocool  

                              souhlasím, ten deštík byl ideální

                              0 0
                              • tom xtr  

                                Včera odpoledne jsem byl po tom dešti (a před dalším deštěm) lehce projet kus tratě jak to vypadá. Povrch fajn – tak akorát aby se neprášilo. Akorát za Kalvárií ten sjezd – tam se asi pár lidí smotá. Před týdnem to bylo rovný arychlý a teď je ve spodní části po těžbě dřeva oranice jak na tankodromu. Docela jsem byl rád za 2,3" gumy na zimáku.

                                0 0
    • sportovni_biker  

      Takže 206 krátké. Prvních 15 km jsem se držel v první 70, pak mi jako vždy ustřelil na louce přední Racing Ralph v 53 km/h. Následovala držka, pár kotrmelců, natržení zadní brzdové hadičky (olej šel ven), ohnutí řidítek, ustřelení a následná ztráta tachometru, prasnutí skořepiny sedla, povolení obou rychloupínáků, osmice cca 1 cm do strany a totální narušení psychiky :-( Jel jsem pak ještě chvíli na plno, ale za pár km jsem to vypustil a dojel už klidově :-(

      0 0
      • arcco  

        Totální narušení psychiky?!? Někde po startu jsem dostal pomalý defekt a ono to utíkalo a utíkalo, takže jsem to zaparkoval pod prvním kopečkem a měnil duši. Když mě předjela i ta poslední dívčina na „Libertě“ byl defekt opraven. Byl jsem poslední 650-paráda!Začala stíhačka, bohužel i s tepy, které se draly taky hodně nahoru. Po absolvování Kalvárie, opět začalo kolo plavat-já hlupák, si po prvním defektu neprohmatal z vnitřku plášť. No nic, na poloprázdném kole, které jsem musel alespoň ještě třikrát dofoukávat, jsem dorazil ne první občerstvovačku, kde už nebyly banány-mé oblíbené banány :-(. ale za to servis, sundal jsem z nohy čip-v daný okamžik to už nemělo cenu se dál snažit, hodil jej borcům, že si za to beru dvě duše, že už to stejně nemá cenu. V plášti jsem našel zapíchly trn, opět vyměnil duši a jen tak z lehka pokračoval. Avšak nedalo mi to, opřel jsem se do pedálu… V cíli jsem zastavil stopky a další den na netu zjistil, že jsem předjel cca 200 lidí a ve své kategorii skončil lehce za polovinou. Na to, že se mi před třemi měsíci doktor hrabal v koleně, to myslím ujde. Mám však pro sebe jedno ponaučení. I když je člověku hodně ouvej, je naštvaný, rozladěný atd, neměl by dělat unáhlená rozhodnutí, kterých posléze lituje. :-( viď, čipe :-)

        0 0
    • tom xtr  

      Optimistický plán s časem pod 5:00 na dlouhé nakonec těsně nevyšel, ale stejně spokojenost. Navíc jako bonus krásný kotrmelec i s kolem hned před prvním sjezdem, naštěstí na měkkýho do mechu a kapradí. Bohužel to odnesl levý šlehač, který bude zřejmě na odpis.

      0 0
      • kolda  

        tak moje skóre:

        76. na krátké, 1 lehčí pád taky s malou opravou bajku a v cíli asi 10 piv :))

        jinak velká gratulace Martince, která (jak se už stává tradicí) stála na bedně !!!

        0 0
        • Hynas  

          A moje skóre: 19. místo na dlouhé, devátý v kategorii. :o)

          0 0
    • petryk  

      no, já bych k tomu svýmu řekl akorát tak, že jsem dojel… Ze začátku super, pak se mi začalo dělat brutálně špatně, celej jsem se třepal, na první občerstvovačce jsem stál asi dvacet minut, abych to trochu uklidnil. Kolem 30.km se mi začalo dělat dobře, zase jsem trochu jel, předjížděl, dojel Martinku a Pekáčka a tak tři minuty potom jsem píchl v břidlicovým lomu, no a pak už mě to moc nebavilo:) Chtěl jsem jet dlouhou pod 5:00 nebo aspoň rychleji než Šelu, ale nakonec asi 5:31 a 130. místo,takže zklamání… Závod je to ale nádherný, skvělá trať, luxusní vodačky kolem trati v bikinách:) a guláš bez chleba.

      0 0
      • disonance  

        Přidám informace z opačné strany peletonu. Krátkou jsem dojela 578., s jediným pádem a ohnutou patkou. Svůj cíl – dojet, jsem splnila, takže ze svého prvního závodu v životě jsem více než spokojená.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.