• kolda

    Tak se pochlubte. Ja jsem mel docela smulu. Jel jsem asi na 30.fleku a v Jelenici jsem mel kolizi s bajkerkou – patou mi zrusila vyplet na prednim kole. Ji se nastesti nic nestalo – nakonec to mezi zenskyma vyhrala:) a ja jsem asi 10 min zprovoznoval kolo:( nakonec jsem dojel 73 – na kratke.

    0 0
    • 10  

      Já jsem byl na 128. místě na dlouhé.Na to,že jsem tam byl nejmladší tak jsem celkem spokojenej.Jinak super závod.

      0 0
      • mh  

        Já po defektu 61.(na dlouhé) Jsem starší o rok:)

        0 0
    • piskot  

      55. na dlouhé – na to, že se považuju za bajkera rekreanta, tak jsem spokojenej :)

      0 0
    • Lance  

      Na to,ze tento maraton byla ma prvni letosni vyjizdka (to je fakt,nenatrenoval jsem ani kilometr)tak sem max.spokojeny,ale uz to bez treninku nepojedu,bolelo me vsecko. jinak 186:)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        po 19 km ve sjezdu na bývalou první občerstvovačku se mi zamotal řetěz do pedálu, o pár metrů dál jsem rozbil tachometr, na louce, kde byla první ob. jsem sejmul dřevěné ohradníky a páska mezi nima se mi zamotala do devíti kolečka, při sjezdu nad Vajzonem jsem hodil držku jak sviňa (kolo mi sjelo po šutrech, o pár metrů dál jsem přeletěl přes řídítka, následky:sedřené celá pravá strana, na pravé ruce naražený ukazováček a ďura v loktu jak pes – krev byla všude, ďura na duši z obou stran, nešlo to spravit, k Běláčkům na kole, pak pěšky dpo Žimrovic, kde pro mě přijela mamka, do cíle autem, odtud do nemocnice na rentgen sanitkou), NEDOJEL kdochce může se podívat http://tomiksatke.album.cz/…ersky-zavod/

        0 0
    • EL  

      Po defektu 42 na dlouhé. Loni to bylo lepší – 16 na kratké

      0 0
      • cube  

        LANCE vždyt ty jsi ten týpek z Bolatic a furt tu do mně jebeš a přitom já jsem z Kobeřic :) !!! svět je malý !!

        0 0
        • Lance  

          CUBE, jo,ale neznam Te:), pockej kdy sem do Tebe jebal? si nevzpominam..­.......

          0 0
          • cube  

            Jé sorry to jsi do mně nejebal ty jsem si tě spletl na tom příspěvku o tom ukradeném kole !!

            0 0
    • Frankenstein  

      Doufam, ze na Oderske budeme konecne spolu zavodit az do cile :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.