• cube

    Tak co pánové a dámy kdo letos byl na tomto suprovém závodu ?? pište své zážitky !!

    0 0
    • peetrys  

      Byl jsem jako každý rok. Počasí super, pohoda dokonce mě ani nebolely záda.Zase za rok.

      0 0
      • ananas  

        jj, taky jsem se zůčastnil této super akce, již potřetí, střihnul jsem si 90-ku, umístění tak akorát, až na malou nevolnost po dojetí do cíle (nějak mi nesedly pomeranče z občerstvovaček), ale přesto se těším na příští rok, czus !!????

        0 0
        • peetrys  

          Kurňa Ivo, tys nešel na to černé?

          0 0
        • Kachnička  

          Buď rád, žes na občerstvovačce měl nějaké jídlo. Když jsem tam dorazila já, hladová jako vlk, nebyla tam už ani jediná rozinka!!! To mě totál namíchlo a jela jsem směr co nejblíže do cíle:-) Tento ročník mě totálně nasr… Pokud byl opravdu poslední, tak se jim to vůbec nepovedlo!

          0 0
          • Tušnak  

            no ty jsi aspoň na tu první občerstvovačku dojela:)

            0 0
          • Roman1492  

            koukám pár let zpoždění co? ROFL

            0 0
          • kolda  

            tak priste musis jet rychleji, at na tebe neco zbyde :)

            normalne bufety spis projizdim, max tycka nebo ovoce, ale letos jsem odpovedne stavel, koblizky, salamek,rohlicek :)

            0 0
          • Tomahomo  

            Pokud se bude na BF hlasovat o nejlegračnější reakci tak přihlašuji tento příspěvek :o) Takhle sem se už dlouho nezasmál :o)

            0 0
            • Roman1492  

              viz můj příspěvek ;)

              0 0
            • Kachnička  

              Tak koukám, že se mi zas něco povedlo, čůrám tu smíchy :-) Žila jsem v tom, že reaguji na aktuální příspěvek. Vůbec jsem si toho data nevšimla, hledala jsem jen odkazy na fotky. No, aspoň jsem někoho pobavila a rozesmála :D

              0 0
    • piskot  

      Jel jsem to poprvé (třetí maraton v životě :) a musím říci že paráda, moc krásná tra?. Ty panorámata nebo romantika podél Moravice stály za to.

      0 0
    • ananas  

      … ale jo dal jsem si , ale až doma v Albrechticích, to byl teda vyproš?ovák :o)

      0 0
    • CZiko  

      já jel 55km… u Kajlovce jsem zasukoval řetěz a zkroutil se mi jeden článek, tak jsem půl hoďky jak debil sháněl kleště až jsem je sehnal a kámoši mi už ujeli nenávratně:( Tak jsem se snažil dohnat alespoň ty ostatní, až se mi to za Jelenicí povedlo. Pak jsem si málem rozbil držku na Hradci, jak se jelo dolů z těch zahrad, protože tam někdo vytratil flašku:) Ale jinak v poho… doma jsem se přežral a následně v noci pogrcal… ale jel bych znova:)

      0 0
    • kolda  

      dobrý, akorát bylo vedro, ale za to pořadatel nemůže:) a mě dojem trošku pokazila i nehoda na trase,jak už jsem se zmiňoval. ale jinak v pohodě. dobrý bylo to zázemí v JZD.

      0 0
    • Pavlos  

      Letos zadny prujem? :D

      0 0
    • jaktařák  

      Supr, jel jsem po třetí 55, hnedka ze začátku mě borec blokl=koleno rozbité a předjelo mně tak 100 lidí :( Pak od včelího hradu se dalo už jet „na kole“ a ne s kolem, tak jsem za to vzal co to šlo a výsledek 78 :) Škoda, že jsem zapomněl vyměnit zadní plášť (jel jsem na total slejku :-D :-D)

      0 0
    • blisterexist  

      práda, jelo se supr, ten kopec jsem vyjel:-), ale od 40km jsem totálně vytuhl, takže jsem se taky hodně prošel:-), ale nakonec 3. :-)

      0 0
    • gri3f  

      Poprvé na maratonu a hned tohle.No prostě bomba.Jen škoda,že jsem ke konci chytl křeč a nedokázal to rozhýbat,ale i tak jsem dojel do cíle,což byla ta nejvědší výhra:D

      0 0
      • witmar  

        odkud z OV jsi??? zebychom někdy vyjeli na bike?

        0 0
        • sYs  

          Ostrava zdraví Ostravu :o)

          Taky bych s někým pojezdil, zatím většinou jezdím sám a někdy je to trochu opruz…

          0 0
          • cvrček  

            ahoj no já Silesiu jedu letos poprvé jsem na to zvědavá jedu na tandemu protože nevidím a tak doufám že někdo mně a mojeho pilota nesundá s biku jo a mám dotaz co tak bývá na těch občerstvovačkách? já totiž celkově nějaký závod na kole jedu poprvé takže vůbec netuším když tak prosím napište na můj e-mail zuzka.chamulova@seznam.cz tam jsem častěji než tady moc díky Cvrček

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Všechno …

              0 0
            • blisterexist  

              ovoce, pití

              0 0
            • daymaker  

              ovoce, rozinky, salám, sýr, sůl, pečivo a možná ještě něco navíc… pití samozřejmě!

              0 0
              • witmar  

                A ještě dobrá nálada :-)

                0 0
              • muppet  

                někdy pěkné holky :-)

                0 0
                • daymaker  

                  no tak na to fakt nemám čas… :-)

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Ale zrovna na tohle bych si čas udělal :-D

                    0 0
                  • muppet  

                    obžerství nebo chrťák? :-)))

                    0 0
                    • cvrček  

                      no jak kdy a jinak všem moc díky protože jedu poprvé tak doufám že mně ani pilota aleše s kola někdo nesundá pojedeme asi až nakonec aby jsme nebrzdili ostatní no nic jdu usnout ráno vztávám do práce

                      0 0
                    • daymaker  

                      špíš základní reflexy přežití… nažrat se a dál… :-)

                      0 0
                  • hekynen  

                    Tvoje chyba… ;-)

                    0 0
                    • cvrček  

                      moc díky no nevíte někdo jestli se může no dpoředu si to projed? abych věděla kudy jedem a pod? protože mapa no moc ni toho neřekne kdyš nevidím a plastickou jí opravdu nemám ale zase bych nechtěla udělat něco co se třeba tak úplně nemůže díky

                      0 0
                    • cvrček  

                      moc díky no nevíte někdo jestli se může no dpoředu si to projed? abych věděla kudy jedem a pod? protože mapa no moc ni toho neřekne kdyš nevidím a plastickou jí opravdu nemám ale zase bych nechtěla udělat něco co se třeba tak úplně nemůže díky

                      0 0
                      • Jauda  

                        Určitě si to můžeš projed – už to mají značené. :-D

                        0 0
                        • cvrček  

                          díky supór teď ještě pokud můj pilot bude moct jo a vůbec nechtěli by jste si někdo občas zajezdit na tandemu? já neřídím teda naštěstí to bychom daleko nedojeli D

                          0 0
    • goldfield75  

      pokud by měl někdo zájem, přepustím startovné na krátkou, e-mail: dr.fate(zavináč)pos­t.cz

      0 0
    • blisterexist  

      chlapi, nevíte jak je v lese?přemýšlím co tam nazout

      0 0
      • daymaker  

        zatím absolutní sucho… jde o to, jestli na to spadne do zítra bouřka…

        0 0
        • pepe19  

          snad to vydrží

          0 0
        • blisterexist  

          aha dík, no snad zitra nezachčije

          0 0
          • cvrček  

            ahoj tak dnešní silesia byla super a my dojeli i snaším tandemem bylo to náročné ale zároveň strašně krásné ještě když jsme dojeli do cíle trvalo mi to pobrat že jsme tady jinak moje startovní číslo bylo 1644 nevím kteří jsme dojeli ale dojeli jupí jo prosím jestli by jste někdo mněli fotky pošlete mi je na e-mail pro aldu moc díky.

            0 0
            • muppet  

              fotky budou časem na stránkách Silesie,tak to tam okoukneš a dá se to i domluvit aby ti je dotyčný fotograf poslal, blahopřeju k dojetí z dojetí :-)

              0 0
              • cvrček  

                ahoj moc díky jela bych klidně znovu ani nevím kolik bylo úrazů ale ten co jsme viděli nebyl hezký bohužel nevím přesně kde to bylo ale to se dá zístit a ani nevím startovní číslo té holky ale i kluci se záchranky při dotazu jestli blbí vrtěli hlavou že jo

                0 0
                • muppet  

                  trať je náročná a někteří bohužel neodhadnou v zápalu boje své možnosti a potom dojde k maléru,já sám mám otisklé zuby od pily jednoho borce který to ve sjezdu nezvládl a spadl,naštěstí se mu nic nestalo a jsou tací co tak vehementně závodí poslední kilometry jako by šlo o bednu,že jsou schopni kličkama poskládat jezdce před i za sebou :-(

                  Doufám že všichni zranění brzy uzraví

                  0 0
                  • cvrček  

                    jo to já taky doufám ale jel tam i bratranec a podle toho co říkal tak ta holčina mněla vyražený dech a pár odřenin takže snad dobrí jo prý už jsou výsledky akorád já musím počkat až dorazí Alda protože mi to na těch stránkách hodně špatně mluví takže se k výsledkům nedostanu

                    0 0
                  • cvrček  

                    jo to já taky doufám ale jel tam i bratranec a podle toho co říkal tak ta holčina mněla vyražený dech a pár odřenin takže snad dobrí jo prý už jsou výsledky akorád já musím počkat až dorazí Alda protože mi to na těch stránkách hodně špatně mluví takže se k výsledkům nedostanu

                    0 0
    • Biker jak Pes  

      Narazil jsem na video na youtube, pohled jezdce na krátké. 55km za 20min…

      http://www.youtube.com/watch…

      ;-)

      0 0
    • pjv  

      Super kranej pristi rok urcite znova :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.