Jak má být vybaveno jízdní kolo :-)

23 nepřečtených
  • plukovnik

    Aneb vyhněte se setkání s městským strážníkem v Hradci Králové – odkaz vlevo „Doporučení cyklistům“. Hned večer, z domácího počítače napíšu mejl panu řediteli MP HK.

    http://www.hradeckralove.org/redirector.html?…

    0 0
    • Luka  

      A ještě v popisu obrázku mají „Jak má BÝK vybavené kolo“ .. to sis spletl, to se nás netýká, a? si býci jezdí na čem chtěj :)

      0 0
      • MaPa  

        Já tam ale mám „t“

        Jinak bohužel i městská policie v Praze má občas takovéhle „vzdělání“…

        0 0
        • Luka  

          Ale kdyz najedes na obrazek co se ti zobrazi za „alt“?? Jak má býk vybaveno kolo

          0 0
          • MaPa  

            Máš pravdu, nenapadlo mě si nechat ještě zobrazovat popisek…

            0 0
          • pos3k  

            ano potvrzuji :-) i kdyz jsem byk, tak takhle vybavene kolo nemam a ani mit nebudu :-)

            0 0
    • Cromoly  

      TO JE DOCELA SOLIDNÍ ÚLET:-)

      0 0
    • Volf  

      Dole je uvedeno, že za správnost odpovídá Ing. Zdenšk Šrajer, čili velitel nebo ředitel MP. Myslím si, že v civilizované zemi by asi musel odstoupit po zveřejnění své neznalosti silničního zákona.

      0 0
      • Cromoly  

        Taky si myslím.To je fakt síla.A takoví lidi nás pak na cestách buzerujou:-(

        0 0
      • Luka  

        ANo v civilizovanych zemich… tos vystihl…

        0 0
      • Radek Broz  

        Zase to neprehanejte – tohle by ustal kdekoliv na svete. To by pak kazdy vedouci musel zkontrolovat naprosto vse, co jeho podrizeni delaji a to proste nejde.

        0 0
        • MilaH  

          Kdyz uz je pod tim podepsany,tak by to mel zkontrolovat,sic by to psala uklizecka!

          0 0
    • miťo  

      No a pak se s nima hadej, kdyz te zastavi. Nebo volat 158? Kdyz te chteji postihnout za neco co uz v zakonech neni? Co vy na to?

      0 0
      • BiSon  

        proc to hrotit? Sepsat protokol a jit do spravniho rizeni, to bys podle me musel vyhrat. A mozna by nebylo od veci si poznamenat sluzebni cislo dotycneho prislusnika. Az pokud by protokol sepsat nechtel (a nepustil te), tak volat 158.

        0 0
      • Radek Broz  

        158 jsou dost casto se 156 kamosi, takze by ti to moc nepomohlo. Stejne je to na obecim urade – dostali jsme pokutu za prakovani na miste, kde se parkovat muze, ale jak uz ti ji jednou policajti daji, o tom, ze to bylo spatne, nikoho nepresvedcis.

        0 0
    • Volf  

      Neznalost zákona neomlouvá ani občana natož vrcholného představitele složky, která má dbát na dodržování zákona.

      0 0
    • gadzo  

      Sorry, všichni kritizujete, ale to co je tam napsáno o vybavení kola je v podstatě správně!

      0 0
      • vlk  

        si nejdřív přečti daný zákon a pak mluv.

        0 0
        • gadzo  

          zákon znám. Napiš mě, co tady bylo napsáno navíc?

          0 0
      • fousac  

        uz je to opraveny/doplneny..

        0 0
      • zwwak  

        Jo, je to v podstatě správně. Možná někoho zmýlilo a nevšiml si toho „doporučeno“. Tento často diskutovaný problém je taky řešen na stránkách KPO.cz v trafice.

        0 0
        • plukovnik  

          Smekám před Královehradeckými empíky, dopoledne si všimnu chyby na jejich stránkách, píchnu svoje výtky na toto diskusní fórum a během pár hodin je chyba odstraněna, aniž by museli být přímo upozorněni.

          Pro ty, co neviděli dopolední verzi – scházely tam poznámky povinná/doporučená výbava a odkaz na přílohu č. 13 k vyhl. 341/2001 Sb.

          Tak pánové a dámy, kdo z Vás patří k místním četníkům?

          0 0
          • kolombo  

            Například já, místo řečnění, jsem jim poslal mail s odkazem na správný předpis.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.