• repa

    Nevíte někdo jestli se vyrábi na kolo nedioptrické samostmavovací brýle .Jestli jo ,tak jaké a je to vůbec dobré ? Myslím tím , jestli dost rychle reagují na změnu světlo – stín . Dík

    0 0
    • blue  

      spesl by mel mit letos takovy brejle… pokud za ne chces dat trojku

      0 0
    • MARIN  

      RudyProject dela samozbarvovaci skla TEK RED a TEK BROWN www.rudyproject.cz specifikace skel

      0 0
      • pali  

        Pouzival som /dioptrie/ neosvecilo mi to ani na bezne pouzitie.Ono to nikdy nie je cire a v zhorsenych svetelnych podmienkach mi to vadilo ako aj pri prechodoch zo svetla do sera reakcia sfarbenia je pomala namahalo mi to oci.To je moja skusenost.Ale zalezi aj na technologii s akou dana firma pracuje mozno by sa naslo nieco.

        0 0
    • black.horse  

      hmmm, já to měl na dioptrických brejlích (teda ještě mám, ale už nosím jiný) celej život a je to dobrý… ve stínu to je v pohodě a na sluníčku nebo světle je to příjemnější… ale jak sluneční brýle, to bohužel vyloženě není… jinak ideální zabarvení je do hněda, je to fyziologičtější barva a pro oči příjemnější… ale asi to bude individuální… (viz. výše) jinak je taky možnost, nechat si udělat v optice obyč. skla bez dioptrií a na ně nanést ten samozabarvovací filtr… ale budeš vypadat asi málo spor?ácky:-D tak si kup, radši ty RP za trojku:-D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.