• Egon

    Tohle mi přišlo od kámoše a docela mě to rozhodilo a následně potvrdilo to, že bez brejlí už ani ránu :o) Pozor, pouze pro silne povahy. http://www.volny.cz/inon/kolo.html#…

    0 0
    • R.1  

      Fuuuj. Mna chyta panika, uz jak mi spadne cosi do otvorov v prilbe.

      0 0
    • Matts.  

      Pekné, už som to voľakde videl, ale taká nádhera poteší aj viackrát. Mucha ti može vletie? aj poza okuliare, asi tak.

      0 0
    • wroum  

      libovka! :-)

      0 0
    • widlicka  

      to ze by som kupil aj dajake repelentne kvapky do oci :))

      0 0
    • Tomcat  

      Á vím o co jde to mi přišlo do oulooku už asi před 2ma měsíci. Podle mně to je HOAX

      0 0
      • wroum  

        was ist HOAX?

        0 0
      • Egon  

        Sem si to taky ze začátku myslel, ale když sem se odhodlal si to prohlídnout pořádně, tak by to fatk muse bej mooc dobře udělaná fotomontáž. Krom toho sem se o tom bavil s přítelkyní (zrovna dostudovala optik/optometris­ta)a ta řikala že to snad i probíraly ve škole…tak nevim ;o)

        0 0
    • vlk  

      to mi poslal na mail Mata.Lan už před 2 měsíci

      0 0
    • lubos  

      porad asi lepsi nez konar do oka.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Po švihu pořádně promačkat oči aby tam nic živýho nepřežilo a nemohlo žrát moje milovaný masíčko

      0 0
    • Andrzej  

      asi pred hodinou sem se na to dival a ted uz me peknou chvili svedi leve oko…

      0 0
      • hydrant  

        je to hrozně nakažlivý :-)

        0 0
        • kubajs mtb  

          to je fakt hnus jen nevim, to musel mít to oko vypouklí ne takovej velikej červ

          0 0
          • hydrant  

            no však andrzej už ho má teď určitě taky vypouklý :-)

            0 0
            • Andrzej  

              zatim nic, to prece musi trvat, nez vyroste takovy macek, ne? :), ale cestou z prace casto(treba dneska) nejakou tu musku do oka lapnu

              0 0
      • Smazaný účet  

        Ty jo přesně. Tak dlouho jsemsi ho potom mnul až jsem si tam toho červa snad zanes.

        0 0
    • Ivan  

      To vypadá na střečka. To se vám teda určitě nestane, když vám vletí muška do oka.

      0 0
    • mike!1  

      Ty jo tak to je mazec:-) To mi připomíná, jak jsem viděl v TV nějaký dokument z Brazílie nebo odkud o nějaké mouše, která naklade larvy na kůži a ty se přes pory dostanou pod kůži a pak z toho vzniknou takové vyrážky, ze kterých po vymáčknutí vylezl ten červík. Taky pěkný humus:-))))

      0 0
      • wroum  

        zivej bedar :-)

        0 0
        • mike!1  

          :-)))) ty jo ale jak jsem to viděl, tak jsem se málem poblil:-))

          0 0
          • hydrant  

            sem si teď poblil klávesnici

            0 0
            • cabbage  

              tak zatim tu mame na foru 2 poblity klavesnce a jeden monitor:)))

              0 0
              • mike!1  

                Ono na těch fotkách mi to zase až tak nevadilo, jako mi bylo blbě v te telce, když se to hýbe a je k tomu zvuk:-))))

                0 0
      • kungpao  

        Nazdar, ešte existuje choroba ktorá sa volá bilharzia, je to malý živočích ktorý žije v stojatých vodách hlavne v Afrike a v Ázii. Po kontakte s vodou sa neš?astníkovi rozšíri tento organizmus po tele až sa rozšíri do dutých vnútorných orgánov (srdce, žalúdok a pod. ) a končí to smr?ou. Keď rastie v blízkosti kože vytvorí sa tam hrb (akoby opuch) pod ktorým je on schovaný. Vy?ahovanie prebieha tak že sa to miesto nareže a červík sa namotáva na paličku, je totiž dlhý a tenký… Napríklad na niektorých sanitkách alebo v lekárňach častokrát vidno znak akoby obtočeného hada na paličke, a tento symbol vychádza z opísaného liečenia. Táto choroba predstavuje vážny problém pre niektoré rozvojové krajiny, liečba je veľmi problematická, výsledkom choroby sú časté úmrtia alebo oslepnutia......

        0 0
        • venca1  

          byla pěkná blbost že jsem si tyto krásné příspěvky začal prohlížet zrovna při snídani…

          0 0
    • Meesha  

      No, myslim, ze muzeme bejt radi, ze zijeme v Cechach… Sou tu akorat obycejny zkurveny mouchy ruznejch rozmeru a chuti a obcas nejaka uzovka. V Africe bych na bika asi nevyrazil… :-))

      0 0
      • kungpao  

        Zabúdaš na automobilových „pretekárov“ čo sa množia po našich cestách ako dáka pandémia. Na tento obtiažny hmyz nepomáhajú ani širokospektrálne lieky typu akcia Kryštof alebo Jastrab…

        0 0
        • Meesha  

          no jo, na hovada sem zapomnel… :-))

          0 0
          • -b-n-x-  

            nastesti se pohybuji v jinem prostredi nez my. U nas je bezpecnejsi priroda a v africe to je zase naopak

            0 0
    • Brouk_Pytlik  

      U nás bych se toho nebál. Lítaj tu jen malý mušky a z těch sou jen malý larvičky. Tenhle olgoj chorchoj je nějaká exotika, takže je to v pohodě.

      0 0
    • peky  

      Prdel je že se ti tohle může stát i když nejedeš na kole. Jdu hrát fotbal a každou chvilku tahám něco z ksichtu. To bych musle nosit brejle permanentně.

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.