destičky od brzdovky - výměna?

15 nepřečtených
  • BoB

    Tak sem v neděli hapal, uvolnila se mi hadička (Mono M4 – měl jsem to víc utáhnout) a kvapkalina mi vytekla na brzdu. V návodu píšou, že destičky jsou tím pádem v čudu. Je to tak nebo mám šanci? A jestli nový, máte někdo zkušenost jaký koupit jako jestli fibrax, goldfren nebo jaký by byly lepší než orig?

    0 0
    • heerer  

      Ahoj, navazu na dotaz… pri odvzdusneni jsem si poblil mineralnim o. desky. Tak jsem se snazil smirkem desky zbrousit a kotouc taky…nicmene brzda rve a ucinost je 20%…

      Bohuzel nemam moc kopcu okolo, tzn vypalit se me nedari…

      Mam vydrzet a nakonec se vypali nebo do kramu pro nove? Nastesti je to zadek, tzn me to zase tak netrapi…

      0 0
      • Vilém  

        Tak to zkus vypalit na sporaku, horkovzduskou ap. Pak je dobry jeste desky i kotouc odmastit necim vhodnym.

        Pokud jsou to organiky, tak do tech se to dokaze nasat kvalitne a nekdy ani vypalovani nepomuze. Nove jsou jistota.

        0 0
        • heerer  

          tou pistoli me nenapadlo, zklusim a kdyz nebude ok, holt shop…

          Dik

          0 0
          • Vilém  

            Jinak i kdyby se to zadarilo, tak necekej, ze to bude hned od zacatku brzdit. Je to jako kdyz das novy desky, nebo cely brzdy, potrebuje se to rozbrzdit.

            0 0
            • heerer  

              jj to je me jasny, ono bude citit zda to ma vzestupnou tendenci ci budou „mrtve“ porad stejne…

              Dnes do prace 0,5km kopec a po sjeti se to malinko zlepsilo :D

              Dam tomu chvilku..a uvidi se.

              0 0
          • jIrI___  

            Hlavně je vypaluj ze strany od plechu a u organiky pozor na teplotu, protože jinak se rozpadnou na prach :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              …cimz by preskocil nudne kolecko opetovneho vypalovani, brouseni, zajizdeni a koupil so rovnou nove desky:))))

              0 0
            • scret  

              cece, uz jsem vypaloval organiky zapalovacem normalne a nerozpadly se… tohle jsem nevedel…

              0 0
              • Vilém  

                No je to tak:) Jednou jsem hodil organiky do kalici pece, kde bylo nejakych 400st., coz jsem si rikal, ze musi v pohode vydrzet.

                Po vyndani jsem s nima klepl a z oblozeni zustala jen hromadka prachu.

                0 0
              • jIrI___  

                Já je vypaloval horkovzduškou. Jedna se povedla, druhá po lehkém zkušebním zabrzdění ve stojanu opadala :)

                0 0
                • scret  

                  tak to bude asi tim, ze zapalovac nejspis neudela takovou teplotu..

                  0 0
        • goofy  

          Me zase prislo, ze se vic vsakly do sintru a ven to ne a ne dostat :-)

          0 0
      • mr.antik  

        někdy se mi nepovedlo udělat to stoprocentně, takže než se stim dělat (pokud už jsou aspoň trošku jeté) vzal bych nové. Já teda mám shimana, ty nic nestojí.

        0 0
        • heerer  

          jj mam shimana, objednam si desky, nez to prijde tak uvidim jak se to posune…odmastoval jsem to v SO 3× a uz me to nebavi…Necham je na tom a treba se to poda:-)

          Kdyz ne tak to vymenim a hotovo…spis sem lama ze sem je zadelal…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.