• quassar

    Moje jedine naslapne pedaly Wellgo WAM 717 zacaly vcera piskat a dneska uz brutalne vrzou. Chtel jsem je namazat, jenze neni jaksi kudy, rozdelat nejdou (nebo je tam figl, kterej neznam), takze jsem dost zoufalej, protoze se na tom fakt jezdit neda. Co s nima? Ma cenu to tam nosit na reklamaci? Mimochodem vypadaj nejak takhle podobne: http://www.author.cz/…dukt_id=1993

    0 0
    • enjoy  

      a vidis tam tu cernou maticku uplne vepredu co je na inbus?:-).tak tu vysroubuj a cely to rozeber.vyradi se na tom s vazelinou… a za kratkou dobu to delej znovu a znovu a znovu…:-)).mel jsem presne ty authory a jedina rada je zapomen na ne,dej je do supliku a kup si jiny.

      0 0
    • piskot  

      prodej je a kup si za nějakejch 750,– Shimana SPD-M520…

      0 0
      • quassar  

        V pondeli si pro ne jdu…ale i tak jsem je chtel kupovat, mam totiz jeste silnicku a doted jsem ty wellga prehazoval, coz uz me nebavi… Kazdopadne zkusim je dat dokupy.....

        0 0
    • Mamut  

      Mne teda vrzgaju poriadne, ale IBA kufre, nie pedale samotne.

      Takze namaz kufre. Pozri na kufor, kde je otlaceny a vylesteny od pedalu a tam namaz. A bude ticho.

      0 0
    • C.A.C  

      Mám Authory a jsem s nimi zcela zpokojen.Po odšroubování krytky(imbus 6)odšroubuj matičku, která drží tělo nášlapu a ložisko.Při montáži nasaď na osku nejdřív těsnící kroužek(břitem k rámu)namaž osku-používám vazelínu A-00 na namáhaná kluzná ložiska,nasuň tělo pedálu a ložisko.Do krytky nacpi silikonovou vazelínu,našroubuj krytku a nakonec zatlač těsnící kroužek do těla nášlapu.Pokud není oska vydřená, dá se koupit sada s náhradními ložisky a kluznými pouzdry cca.300–400 Kč od firmy Wellgo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.