• Kalous

    Zdravím! Máte někdo INFO kde se dá objednat 5ks MTB dresů s vlastním designem a z alespoň trochu kvalitního materiálu?

    0 0
    • gomolka  

      Já tam mám už objednanej jeden kousek mtb dresu … uvidím, jak dopadne :o)

      ZDM s.r.o. Okružní 22 35201 Aš Česká republika

      Telefony: +420 354526894 +420 354526376

      +420 35452637­5 Mail:info@zdm­.cz

      0 0
    • Lucka  

      I u Kalase se da, ale nevim jak ho beres…Momentalne si nechavam delat veci, je to jedna z tech levnejsich firem…

      0 0
      • Kalous  

        Hmm, mně moc levný nepřijde – na základě kalkulace, kterou jsem obdržel: pro 1–10 ks MTB dresů mat. PICOLO bílá+modrá barva je cena za 1 ks 1756,– s DPH :( To je poměrně dost, vzhledem k tomu mat. Pro Coolmax ani nebudu počítat…

        0 0
        • gomolka  

          Já mám slíbený následující ceny: MTB dres (mirtil, na bázi CoolMaxu) … 249,–Kč Tisk digitál … 389,– Kč, kakže když to sečtem a přidáme daň, tak to je … hmmm … 778,36-Kč :o) Ale jak to bude ušitý zatím vážně nevím ?!

          0 0
          • Kalous  

            Jojo, už s něma komunikuju…ty ceny jsou fakt lákavé…uvidíme. Každopádně nic levnějšího a alespoň trochu kvalitního asi neexistuje. Zkoušel jsem ještě Atex a Salton – opět dost vysoké ceny. Pro 5ks se nedostanu pod 1700,–/ks :( To je poměrně dost…

            0 0
        • Lucka  

          Hele to se mi zda docela divny…ja tu mam cenik a jak koukam, tak koukam, tak to je za 305 + potisk…mne za dva kusy uctovali 930bez DPH…to se nemohlo dostat na takovou castku…a mam picolo mini

          0 0
          • radek z BF  

            a v jaké formě/formátu jim dodáváte ty potisky, loga atd? a jak lokalizujete začátek potisku a orientaci (třeba u šikmých)?

            Díky…

            0 0
            • gomolka  

              … mě teda poslali střihy v Corelu … grafiku jsem připravil dle jejich požadavků … podklad je bitmapa v tiffu, loga v křivkách v corelu, k barvám popis pantone :o)

              0 0
          • Kalous  

            Tak tahle Tvoje cena je jeste divnejsi – nejspis, kdyz jsi zenska, mas uplne jinou cenovou nabidku :)

            Tohle mi poslali:

            Posílám Vám přehled cen.

            Dres kr.ruk. MTB mat. Picolo

            1. 1barva 20 – 49ks (cena dle ceníku (látka+potisk) 305+370= 675,–
            2. 11 – 19 ks – digitálním tiskem stanovena cena za potisk 1044,– + cena látky 305,– = 1349,–

              (zde nezáleží na počtu barev)

            3. 0 – 10 ks – digitálním tiskem stanovena cena za potisk 1134,– + cena látky 305,– = 1439,–

            Ceny jsou uvedeny bez DPH/1ks

            Co Ty na to?

            0 0
            • Lucka  

              Ja tomu nak nerozumim…ze jsem zenska je jedno, neb si veci nechavam delat v panskem strihu…mi rekli, ze na objednavku damsky ani nedelaj…mne proste rekli, ze mi cenu navysej o 30% od normalni nabidky…jestli neco zvorali oni, tak to je jejich problem, ale opravdu mam dres za 930bez DPH…i s latkou a potiskem…2barvy

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.