• Ice-goofy

    Hledal jsem v historii ok mozna spatne.. mam jen dotaz kde se daji nechat vyrobit samolepky na ram? pruhledne s valtnim logem.. diky a omlouvam se jestli uz to tu bylo

    0 0
    • Mamutt  

      Mám nejlepší zkušenost s Trinnity.cz Prý dělají i polepy pro RB.

      0 0
      • mm  

        jak to vychazi cenove pri tak malem odberu na jedno dve kola?

        0 0
        • Mamutt  

          Já jsem si dost navykládal – chtěl jsem polepy jméno+motto a hlavně dokonale identické polepy na SIDku, ale ve zlaté/průhledné. Bylo toho celkem dost, 1000Kč, na kvalitu si nemůžu stěžovat. http://koukal-lukas.fotopic.net/p22090781.html

          0 0
          • MartinXC  

            Ještě bys mohl sundat pár deka – FlyWeight duše ;-) Samolepky moc pěkné.

            0 0
            • Mamutt  

              Duše mám latex Vittoria – 80g kus. Až dorazí objednávka Extralite bude to 8.5 a níž už s tím asi nepůjdu. Teď přesně 9.

              0 0
              • MartinXC  

                8,5 je dost slušné, do kopce to jede samo. Před 2ma lety jsem měl obdobně ověšeného Attituda, ale s rámem M ve váze 1405g, Pythony, …, celkem necelých 9,5kg. Pak jsem to ale rozhodil částečně i proto, že to s kopce nebylo na moji váhu (SID, slabý výplet, úzké rodla) a přestavěl na trochu bytelnější a o číslo větší exemplář.

                0 0
                • zac  

                  chystam se na 9.9kg s Kleinem… :)

                  0 0
                  • MartinXC  

                    Jestli v XL, se slušnou vidlí s 32mm nohama a kotoučem, tak to bude docela oříšek. Nové rámy jsou jen na kotouče, takže gramíky nahoru. Klein začal na rámech nechávat víc materiálu ve svárech a tlustší lak, aby se mu nemnožily reklamace :-) Takže rám bratru 1750g a víc (s patkou).

                    Já jsem na cca 10,5kg v L-ku. Abych se nebál na tom jet, tak vidím rezervu jedině v kolech (Crossmaxy SL) – 200g dolů. No a kdyby vidle měla špunty na V tak kotouč nemám a sundal bych ještě 100g. Někdo by k tomu dal přebrané, lehké pláště do 450g kus – to je cca 100g dolů. Jo a střed s klikama XTR – taky cca 100g dolů a je to pod 10.

                    Ale nestojí mi to za to – čím víc špekuluju, co bych si vylepšil, tím míň mám čas na ježdění. Pomalu abych se styděl na Kleina sednout… A na to abych tahal vozík je zimák až až dobrý.

                    Lehký kolo – to patří na silnici.

                    0 0
              • Meesha  

                kde si sehnal pls ty duse?

                0 0
          • Twister  

            Blázne! Ale klobouk dolů, je to krásný. Toho sida nepískuj. Takhle vypadá s tou zlatou fakt exluzivně, :)

            0 0
          • mechanik  

            Jsi naprostý magor…:-)))

            0 0
          • Radek Broz  

            Tak dat litr jenom za design kola prijde dost i mne a to klidne priznam, ze mi u biku na vzhledu dost zalezi;-)

            0 0
            • black.horse  

              heh, furt lepší než když sem dal 2litry a nějaký drobný za samolepky TLD :-) ale TLD, no kdo by tomu odolal:-D

              0 0
              • Radek Broz  

                No, me uz se treba dneska moc nelibej. (pred lety jsem to taky zral;-) ) Nektery hadry a designy helem jsou moc pekny, to jo (v helmach je to asi uplne top), ale ty samolepky mi uz prijdou trosku kycovity.

                0 0
                • black.horse  

                  jojo, některý jsou fajn, některý ne… od každý firmy si člověk vybere „něco“… já tehdy sháněl plameny a jiný sem nesehnal…

                  0 0
                  • Mamutt  

                    TLD je klasika, ale zdá se mi už okoukaný (poslední roky nic nového, opakuje se…)

                    0 0
          • bajaja  

            mas ty samolepky pod lakem? ja si chci taky nechat udelat ale prestrikat to lakem , zajimalo by me jestli to vydrzi v peci tak 180–200stupnu

            0 0
    • Extremist  

      Zkus se zeptat v reklamce.

      0 0
    • Twisp  

      ja jsem si nasel nekolik fontu ve schwabachu pro adobe ilustrator, vybral jsem jeden, udelal si predlohu a odnesl do reklamky. http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?… Pozor obrazek musi byt, doufam ze me profesionalni grafici neutlucou, „nakrivkovane“? u fontu to neni problem ale u vlastniho loga asi bude. Celkem 290,– 4Xbomber + 6X logo M.

      0 0
    • goofy  

      Taky se chytam prebarvit kolo, pac bych to mnel mit za 100kc, a pak tam chci hodit jenom nejake logo vyrobce a nazav ramu. Jak sem tak prochazel historii, trefil sem na tohle: http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… Sice nevim odkud si, ale kamosh si delal budiky do auta, a v copycentru naproti koleji mu vytiskli v pohode A4 a vyshlo ho to tushim na 90kc…

      0 0
    • Verte  

      Taky jsem stříkal rám a řešil kde sehnat samolepky. Nakonec jsem ty nápisy na kole který jsem chtěl zachovat přesně zalepil průhlednou samolepkou a po nastříkání odlepil. Moc jsem se s tím nepáral, říkal jsem si že si když tak raději koupím nový rám než platit za opískování lak a samolepky cca 600–700Kč. Ale výsledek mě překvapil, je to k nepoznání. Když jsem pak na rám nandal fšechno co tam patří tak je to „pro mě“ dostačující.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.