• os

    Jedete to v sobotu někdo? Vypadá to asi na bahenní lázeň. Letos jsem tomu dal přednost před Starobrnem, ale nevim zda budu litovat…

    0 0
    • tradic  

      Mozna

      0 0
    • Siddha  

      no ja mam taky ten pocit, ze to nebude moc suchy, ale co, bude to muj prvni bikovej zavod, at si dam. retez mam stejne uplne vyzvejklej, tak ho ani nebudu cistit :o)

      a mimochodem Starobrno je az pristi tyzden.

      nepojedete nekdo projet trat v patek v podvecer? pohodovym tempem jedno kolo na rozjeti nohou. Kdyztak sem piste!

      0 0
      • os  

        To vím, že Starobrno je až příští týden, ale už jsem ho jel 2×, tak jsem chtěl změnu…

        0 0
      • marin.1  

        Jo, ja si pojedu v patek projet trat. A rovnou si na letisti vyzvednu cislo.

        0 0
      • chobot  

        já bych jel,ale muselo být móóc pohodovým tempem :) a v kolik bys to tak viděl?

        0 0
    • preacher  

      jel bych ale jsem ve škole.....

      0 0
    • LuSter  

      Tak včera jsme to jeli. Je to o něco blátivější jak loni, ale pokud už nebude pršet, tak tam bude jen pár kaluží. Dalo se projet vše, jen to chtělo lepší obutí (trénink techniky na sněhu se vyplatil). Tak v sobotu zdar.

      0 0
    • Marika88  

      Chystáte se někdo na tu letošní 8.7.?

      0 0
      • Polka  

        Uvidime se ;-) Jsem to jeste nejel, pry nic moc, ale me se to tam kolem Kurimi libi, takze se aji tesim.

        0 0
        • sfinga  

          Pokud dám dohromady bika, neměl bych chybět na startu :-)

          0 0
      • JancA  

        taky jedu, ale necekam, ze to bude nejak kopcovity nebo narocny, proste jedno z lehcich KPZ

        0 0
        • VA3  

          Mno, aby ses nedivila … :-P

          0 0
        • JSt  

          jeste loni to byla jedna z nejtezsich padesatek u nas. ted tomu kvuli zelenym muzikum ubrali dva kopce a jeden sjezd (ten nejlepsi, fnuk) na kolo. i tak to nebude upna brnkacka. sak uvidis ;)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.