• Spící kníže :-)

    Chystá se někdo na tento seriál závodů?

    Zítřejší závod s účastí Jaroslava Kulhavého a Jana Bárty

    Silniční cyklistické závody pro veřejnost i profesionály na brněnském Masarykově okruhu.

    14. 05. 2014

    11. 06. 2014

    09. 07. 2014

    03. 09. 2014

    0 0
    • Fran-tic  

      11.6 jsem na startu :)

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Já myslel že toho 14.5 aby sis pozávodil s Honzou nebo Jardem trošku :-)I když já se vidím jak visím na konci balíku a už myslím na to až projedu cílem :-)

        0 0
        • bagr84  

          Neboj, dostanes kolecko a oni ti to trapeni usetri. Pak si jeste nekde doctes, ze Bartovi prasklo lanko a jel to cely na 53×11 (jako v Hlohovci :)). Ale zrovna zitra by to slo, jede se protismeru hodin – lidstejsi varianta.

          0 0
          • destr  

            O kolo nedostane, protože 95% jezdců tam jede s tím si to odjet v balíku do cíle a závodí se minimálně.

            0 0
            • Spící kníže :-)  

              Se nebojím vlka nic. Někteří lidi to předem vzdali, ty voe jede Bárta a Kulhec to je smrt nejedu nejsem blázen. No vidíš a mne to napak motivuje si to zajet a vydržet. Ale nepojedu z Vysočiny sám takže snad budeme mít i lepší výsledek než ten můj. :-)

              0 0
            • bagr84  

              95% jezdcu tam jede mozna s tim si to odjet v baliku, ale realita je takova, ze jich ze 40% dostane kolo (koukam na lonsky vysledky).

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                No tak ono to tak bejva, jednou dostaneš kolo, podruhý a potřetí už třeba ne. Je to jako na jinejch závodech poprvý to uplně posereš podruhý už je to lepší a potřetí už trošku víš co a jak tak to není takový propadák.

                0 0
              • Spící kníže :-)  

                Tak doufám že dorazí oranžovej tým v plný síle. Protože bez toho to nepůjde. :-)

                0 0
              • destr  

                Kdyby se závodilo, tak dostane o kolo 80% ;-)

                0 0
                • Spící kníže :-)  

                  Taky si myslím ale co se týče lidí co to jezdí tak si myslím že málo kdo z nich má na to za to vzít hned ze startu a jet sám naložit tam pořádnej průměr a sám to v uniku dát až do cíle.

                  Co jsem koukal tak se to tam rozjede vetšinou až v posledním kole a pak špurta do cíle. Kde je to vo držku. Ale třeba dnes dostaneme názorný příklad závodění uvidíme. Každopádně se těším.

                  0 0
                • bagr84  

                  Ono proti smeru hodin neni moc kde utocit a trhat balik, takze je jasny ze to dojizdi pohromade a rozhoduje se vetsinou az v zaveru.

                  0 0
              • Spící kníže :-)  

                Já myslím že včera dostalo kolo hodně lidí, bych řekl tak 2/3 startujících. Ale největší drsňačka byla starší paní na trekingovým kole s odrazkama co jela pořád svý tempo a ani Bárta s Kulhavým ji nerozhodil. :-) Naše skupinka ji dávála v každým kole o kolo tak Barta s Kulhavým ji museli dát v jednom kole možná i dvakrát :-) To je snad místní rekord. Chápu že třeba byla ráda že si zajezdila na okruhu protože to se tam jen tak nevidí. :-)

                0 0
                • Rorejs74  

                  Tahle pani ( nebo nejaka hodne podobna ) tam byla uz minimalne po treti … taky to nechapu, ale tak zase proc ne ;-)

                  0 0
          • Spící kníže :-)  

            No tak jel jsem to loni poslední závod taky protisměru a kolečko jsem nedostal. I když pravda taková špička tam nejela a tak to nebylo tak vyhroucený. Druhou věci je to že jsem byl na konci sezony víc najeto než teď touhle dobou. Ale i když ho dostanu tak co myslíš že dám kolo na bazar? Kdepak. Beru to jako trénink. Jak říká šéfík co tě nezabije to tě posiluje. :-)

            0 0
          • Spící kníže :-)  

            Hlavně si myslím že Bárta a Kulhec bude dobrej magnet na lidi. Jak ty koukající tak ty závodící. Myslím že i když bude hnusně. Jede ještě někdo s tebou nebo jedeš sám?

            0 0
        • bagr84  

          Neboj, dostanes kolecko a oni ti to trapeni usetri. Pak se jeste nekde doctes, ze Bartovi prasklo lanko a jel to cely na 53×11 (jako v Hlohovci :)). Ale zrovna zitra by to slo, jede se protismeru hodin – lidstejsi varianta.

          0 0
      • Spící kníže :-)  

        No 11.6 se těším doufám že bude lepší počasí než včera.

        0 0
    • destr  

      Nevíš, jestli už je otevřená silnice z Žebětína?

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Mám to v plánu, samozřejmě pokud nebude chcát. Jinak se tam v tom sjezdu zabijem.

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Myslím pokud bude chcát tak tam vetšina lidí pojede opatrně nikdo se tam nebude chtít položit. Nevíš co náš největší cyklista všech dob Laďa.s, jestli jede taky? Přeci jen by tam ukázal své kvality :-)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          To jsem si na sobotním Mamutu taky myslel a skončilo to pádem půlky startovního pole.

          O Láďovi nevím vůbec nic, v životě jsme se neviděli. ;)

          0 0
        • Lada,s  

          Snad příště. Bohužel mě byla vymyšlena domácí aktivita zvaná malování bytu, kterou jsem musel v rámci zachování rodinné pohody akcepovat :-D

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Teda Laďo, jsem čekal lepší výmluvu. Ale příště už nebudeš mít s kým závodit Bárta ani Kulhavý už tam asi nebude. Ale snad pojede víc lidí od nás tentokrát to bylo vemlmi chudý. Já určitě toho 11.6 jedu. V červenci a září by to mělo klapnout též. Beru to jako součást tréninku a rychlejší svezení jak říká šéfík. Ono to má něco do sebe.

            0 0
            • Lada,s  

              Nj, ale radši budu makat doma tento týden když je hnusně než jindy až bude hezky :-) Navíc jsem nestihl vyzvednout docentrované kola z Mamuta kde jsem se lehce vyválel

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Teda Laďo takovej závodník a válí se po zemi jo? : _)

                Jedeš s náma Laďo ten trénink na Zlatý kolo toho 22.5? Pojedem ve 3 nebo 4 lidech, dáme to celý + něco navíc jako bonus max těch 250 km. Startilo by se kolem 07:30–8:00 z Rudy má bejt už letní počasí. :-)

                0 0
                • Lada,s  

                  Byl tam hromadný pád. Na 250 km trénink vám seru, navíc v týdnu :-) Přihlásil jsem se stejně na 100 km…

                  0 0
      • destr  

        Tam se bojím i za sucha :-)

        0 0
        • Spící kníže :-)  

          Souhlas tam se to řeže neuvěřitelně rychle ještě to pořádně naklopit za mokra si to nějak nedokážu představit to projet stejně rychle. Ale tak jako všude jsou jedinci co se nebojí.

          Já si však chci sezónu užít proti mi rozbití huby za to nestojí. Radši vemu za brzdu.

          0 0
    • zdendos-rb  

      jsou uz nekde vysledky? bylo to pekne i pres ten vitr.

      0 0
    • bagr84  

      Tady ze par fotek

      0 0
      • Člověk a jeho svět  

        Tak Jarda tahal špic a pak se na to vyprdl? Jinak moc pěkné fotky.

        0 0
        • Spící kníže :-)  

          :-)

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Tož je čas udělat zpětný pohled na závod. Rozebrat co se povedlo nepovedlo a postřehy z okolního dění. :-)

            Hned před závodem jsme se potkali s Irenkou Berkovou ta holka je čím dál lepší, se asi zamiluju :-). Sice jí spadlo kolo jak ho blbě opřela o auto možná spadl řetěz, ale holka šikovná to zachránila nahodila a s hadrou v ruce protočila všechno okem zkušené závodnice prohlídla. Prostě Irenka to zmákla. Hůř asi v závodě jsem čekal že to s přehledem dá v hlavním balíku.

            Laďa Karásek tentokrát v roli drtiče s kamerou na přilbě, zdá se mi závod od závodu menší a vymakanější. :-) Doufám že někde bude video. :-)

            Šárka Hawerlandová- tentokráte opět kočka, ovšem minule to bylo v tom cyklistickém na kole lepší :-)

            Tradiční polé závodníků, rozšířené o hvězdy, které to rozjely aby pak přenechali štafetu dalším. :-)

            Nechyběli vyplašení mladící z Favoritu což je dobře.

            Nevyšlo uplně ideálně počasí ale co to k závodění jaksi patří.

            No a nakonec výkon kníže pána nestál za nic. Posledně to zajel líp snad utěchou může být to, že kolega z týmu udělal lepší reklamu. A na dalším závodě to snad kníže už vyladí líp.

            0 0
    • nic-nechci  

      Už se pomalu blíží druhý závod (11.6.), tentokrát po směru. Pojedeme na rekord nebo na podívanou :D

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Záleží čemu říkáš rekord a čemu podívaná :-) Já start zvažuju. Protože 14.6 jedu náročnější závod. A tak přemýšlím, zdali do toho 14.6 se dám dostatečně dokupy nebo jestli ten okruh v Brně vynechat. Přeci jen Ruda je asi náročnější než 10 koleček v Brně. Pokud seš závodník jistě zvu do Rudy tam to ale o sprintech nebude.

        0 0
        • nic-nechci  

          Ahoj, no já spíš pojedu na podívanou a případně rekord v počtu diváků a potom cestou domů na jedno :)

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Co koukat závodit ne? Takoví se mi líběj co tam jezděj koukat? Samo že to myslím humorně, asi jako jeden můj kolega co se tam jel podívat. A říkal si, kouknu na to, jak se to tam jezdí a postavím se na start v dalším závodě. A po závodě říká, no asi budu dál tím divákem na to se postavit na start jaksi nemám odvahu. Já říkám maximálně dostaneš kolečko jako já :-)

            No já po tom blbým pádu na Křižanově,budu mít kolo asi cajk ve čtvrtek, takže závod je už pasé. A budu se připravovat na těžší nálož v té Rudě. Ale jestli chceš mohl bys zavítat tam. Tam se jede pomaleji, leč dlouho, a ty kopce jsou moc pěkný :-)

            0 0
    • nic-nechci  

      Kolegové pěkně prosím…nemáte někdo nějaké fotky z druhého závodu? Děkuji za případně odkazy a zprávy :)

      0 0
    • Madtomas  

      Vidim ze startujicich v kategorii Prichozi bylo tentokrat vyrazne vic. Priste to asi taky zkusim :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.