• Spící kníže :-)

    Tak kdo jel dnes na okruhu? :-)

    0 0
    • Amoondre  

      koukam, ze v Hobby to nestacilo ani na lepsi pulku

      0 0
    • Člověk a jeho svět  

      Jak si to zajel? Pocity dobrý, spokojenost?

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        No bylo to ma můj vkus docela rychlý šupec a nečekal jsem takový kopečky. Ale jinak jsem rád že jsem odjel všech 8 kol. Asi to bylo maximum na co mám ten průměr 41 nebo kolik se jela ty první dvě kola byl na mne jaksi příliš. Pak jsem držel 38 a to už se dalo. Jen mi balík trošku poodjel. Kolega z týmu to zajel líp myslím 13 flek. Jen je tam víc zkušeností a asi i naježděno.

        0 0
        • Člověk a jeho svět  

          Tak na to, žes to zkusil tak nějak z voleje a po půl roce ježdění, to je fakt dobrý… Neřešil bych vůbec pořadí. Prostě zvládls osm kol, hodně lidí to tam nedává a má minus kolo i dvě.

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Jo to že x lidí to nedalo to jsem si všiml. I těch co měli stroj jak z reklamy a hezkej dres ale o tom to jistě není. :-)

            0 0
            • Člověk a jeho svět  

              To bych nijak nehodnotil – kolem Blanska občas potkávám cca šedesátníka s bříškem na S-Works + od hlavy k patě Castelli, kterého předjíždí i holky. O tom to fakt není – každý má tyhle věci jinak ;)

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Pravda že jeden z kolegů z týmu to nedal. Nezvládl jak tempo tak ten rychlý sjezd do zatáček, to mne taky zaskočilo ale nějak jsem se s tím popasoval. Nikdy jsem na okruhu nebyl. Tak ten fakt že jsou tam sešupy a kopce to člověk v televizi nepozná. Tam je důležitý jak si najedeš, pokud blbě a ještě brzdíš, tak tě tam ostatní převálcují. Jeden se tam docela nepěkně vyflák, doufám že z toho bude jen rozedřená kůže a ne nic horšího. Každopádně hodnotím to jako dobrou zkušenost a nějak mi to dalo odpověď co čekat od závodu na okruhu.

                0 0
                • destr  

                  V tom směru co se jel včera kopce nejsou ;-) jinak tomu borcovi prej hodili bidon do nebo před kolo a kvůli tomu se smontoval.

                  0 0
                • Člověk a jeho svět  

                  Všude je důležitý, jak si najedeš. Zde to je jen o fous rychlejší.

                  0 0
    • destr  

      Dalo se to, od začátku jsem se snažil chodit do úniků, bohužel jsem na ten správnej neměl štěstí, což mě dost popravilo a na spurt už jsem se vykašlal, protože když sem viděl, jak se tam někteří motaj, tak to bylo akorát tak o hubu.

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Tak to jezdíš asi dýl než já. A jezdíš jen silnici nebo i bajk? No v některých momentech to tam bylo nebezpečný. Hlavně když se jely ty první kola až se to pak roztrhlo tak už lepší.

        0 0
        • destr  

          Závodím jenom na bajku, toto je taková krátká rasárna, takže v poho, něco delšího nevím jak bych objel.

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Ještě nevěděl bys jestli z toho jsou někde fotky? Na stránkách jsem nic z toho 5.9 nenašel. Co jsem viděl tak v cílové rovince byl hned fotograf s pěknou mašinou a fotil jak divej každý kolo. Tak snad z toho někde něco je. :-) Bych se docela koukl. :-)

            0 0
        • JakeF  

          Hlavně že máš na všechno výmluvu :D. Nepsal jsi tu nedávno, jak na krátkejch závodech bys všechny porazil, protože jezdíš 300ky denně? :D

          0 0
          • Rubi  

            asi tak, on je chlapec celkove tak trochu jinde :)

            0 0
          • Lada,s  

            Jedeš v neděli ČP v Boskovicích? :-)

            0 0
            • JakeF  

              Původně jsem chtěl, ale naskytla se příležitost jet pěknej silniční závod, tak jsem se rozhod vyzkoušet silnici :).

              0 0
              • celevra  

                tak pak poreferuj, mužem pak dát poslední šlápnutí, když nák rozchodim den předtim Kácov.. :))

                0 0
                • Spící kníže :-)  

                  Tož tak brzo poslední šlápnutí? :-)

                  0 0
                • JakeF  

                  Kácov je nesmysl, tam ani nejezdi ;). V termínu posledního šlápnutí budu asi v Rychlebech… A abych řek pravdu, tak UAC mě celkem děsí…

                  0 0
                  • celevra  

                    tak musim kvuli týmu, ale už mě glx závody neba, jedině tak Tálín a Prachatice mně osobně dcl ba.. Hele UAC je prostě o tom se dobře pohybovat v balíku a myslim, že to je super trenink.. jednu chvíli se jede relativně pohoda a pak nástup střídá nástup, hlavně v kopcích se jede občas dcl podlaha.. Zkus to, například oproti giant lize to je s prstem v nose z hlediska toho, že to lehne nebo tě spíš někdo vyloktuje.. :))

                    0 0
            • Tina  

              Dnes som si bola prejsť trať v Boskovicích. Totálna paráda! Niektoré dropy sú drsné :)

              0 0
              • JakeF  

                Ach jo :(. Mi někdo říkal, že tam je trať o ničem…

                0 0
                • Tina  

                  Tiež som si pôvodne myslela, že to bude iba rýchle a nudné kritérium. S traťou sa však naozaj vyhrali.

                  0 0
                • destr  

                  To by mě zajímalo, kdo ti to mohl říkat.

                  0 0
                  • JakeF  

                    Někdo z pražskejch, mám ten pocit… Ale když o tom tak přemýšlím, tak se v tý době možná ještě myslelo, že se pojede Okrouhlá. No škoda, bejt to o týden pozdějš, tak bych přijel.

                    0 0
          • Spící kníže :-)  

            :-) Myslím je to ložený už tou průměrnou rychlostí která tam byla u těch na špici snad 42 nebo i víc a na to prostě nemám. To neuvisím a ani si v tom už nepřidám. Takto rychlý kocení je trošku něco jinýho než jezdím. Já bych to zas tak neprožíval, spokojenost s tím jak jsem to zajel je. Možná příští rok bude výsledek lepší. Každopádně kolegové z týmu ten výsledek na první start hodnotí dobře. Minimálně jeden z nich má určitě odjěžděno dost na to aby to mohl zhodnotit jestli jsem zajel dobře nebo ne. To je hodnocení který mne zajímá. Tvoje slova určitě ne. :-)

            0 0
            • Amoondre  

              a prave proto na jeho slova reagujes?

              0 0
            • JakeF  

              No a jaktože jsi to teda všem nenatřel, jak jsi sliboval? :)

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Na to najdeš odpověď o něco víc nahoře. Odjel jsem všechna kola to je momentálně to na to mám. Lepší výsledky snad příští rok. Se můžeš připojit :-)

                0 0
                • JakeF  

                  O mně tu všichni ví, že jsem akorát pózer. Na to, dokazovat si něco se závodníkem tvýho charakteru, jsem už moc starej :).

                  0 0
    • Vilém  

      To nas ceka, po kazdem tebou navstivenem, zavode?

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Ne neboj to ne. :-) Já jen chtěl vědět jestli to jel někdo poprvé a jakej na to má pohled. U mne je to zcela jiné pojetí závodu ale dobrá zkušenost.

        0 0
        • Člověk a jeho svět  

          Mě to zrovnaa zajímalo a musím říct, že ta ztráta nebyla tak zlá – bez ohledu na pořadí to nezajel SK zase tak blbě.

          0 0
    • maedva  

      Jel jsem druhý a třetí závod jeden po směru a druhý proti směru – ten je určitě jednodušší.

      Závod sem jel jen z důvodu, že to mám za barákem a hlavně je to zcela uzavřená trať se zcela vynikajícím povrchem, takže věci které běžně nemáš.

      Jedině ohrožující faktor jsou amatérští závodníci co v balíku nikdy nejeli a zatáčku neprojížděli rychleji než 30km/h, ale ti většinou v prvním stoupání odpadají, na to je třeba dát si pozor. (já pak odpadám za nedlouho taky, takže zas musím dávat pozor aby mě nedojeli… :) No a taky mladí kluci z Favoritu Brno, co se tam v balíku a pak v odpadnuvších skupinkách pohybují bez čísel a a motají se tam dost nemotorně. Vždy počkají v kopci, pak se vmísí do skupinky a začnou nastupovat, po kopci odpadnou a vrátí se zpět pod kopec, čekat na další unavené hobíky :-)

      Jel sem tam samozřejmně bez šancí na úspěch, jen se svézt, na to abych se o něco pokoušel bych musel jezdit více než jen pár dní v roce… Bohužel, doby kdy jsem se tomu věnoval jsou již pryč. Takže pro mě taková zábava, nic víc, nic míň :-)

      Můžu to s klidem doporučit všem co rádi jezdí a chtějí zkusit závodní podmínky.

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Fajn názor a jak jsi dopadl, dojel všechna kola?

        0 0
        • maedva  

          Odpadl sem a pak jezdil v menší skupince cca 5 lidí, tempo co sem udýchal… :-) Balík nás pak pohltil…

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Když píšeš že vás balík pohltil. To tě dojeli o kolo? Jinak myslím že i kdyby ano není to žádná prohra pokud to bylo poprvé. Co jsem koukal dostat kolo není problém. Ale jak píšeš povrch parádní, uzavřená trať to jinde tak moc není. Hlavně některý silnice snad už nejsou pro silniční kolo. :-)

            0 0
      • Spící kníže :-)  

        Ještě co jsem byl překvapen že tam mají ženský docela malý zastoupení. Snad by se všechny vešly na bednu. Čekal bych větší konkurenci. Minimálně těch z klubů, kterých snad není u nás tak málo.

        0 0
    • nox159  

      gratuluju k bedne a ze si zarizl vsechny ty zavodniky a plasany a pak sis dal na vyjeti jeste dalsich 300km jsi fakt dobry…

      pokud neni gratulace opravnena tak to samozrejme neni tvoje chyba… zklamala technika, ostatni byli jiste nasypani nebo jen jeli moc rychle ale to neni tvuj problem, jel jsi nejlip ze vsech!! jeste jednou velka gratulace ;-)

      ale mas stesti ze jsem nejel ja, protoze od klavesnice jezdim taky ******** dobře :D

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Tak od klávesnice se jezdí dobře :-) Chystám se teď na časovku do vrchu, bude to takový rychlý špurt. Šupec do kopce ale jestli bys chtěl můžeš se přidat :-) Jede se to hned za Třebíčem obec Střítež 28.9.2013 loňský rekord drší šéfík. Tak třeba ho překonáš. :-)

        0 0
        • Člověk a jeho svět  

          Kolik km a převýšení a jaký je čas?

          0 0
          • Spící kníže :-)  

            Tady bys měl najít profil trati a výsledky z loňského roku.

            :-)

            http://cyklotrebic.blgz.cz/…OU-HORU.html

            http://www.vysocinacycling.cz/…dky_TnKh.pdf

            0 0
            • Spící kníže :-)  

              Nevypadá to nějak hrozně jsou horší kopce ovšem ten loňský čas je již špičkový a nevím nevím jestli letos bude překonán. :-)

              Ale snad co je mé přání to zůstane v týmu :-)

              0 0
          • Spící kníže :-)  

            Chystáš se přidat?

            0 0
            • Člověk a jeho svět  

              Spíš jsem si chtěl porovnat nějaké časy s jednou sranda časovkou do kopce.

              0 0
              • Spící kníže :-)  

                Nevím jestli letos dorazí Jan Hirt z týmu Leopard Trek. Ale kluci na něj maj foun tak to snad klapne. Každopádně kvalitní borci budou tak by ses mohl porovnat. Já ten kopeček jezdím docela často. Není to tak zlý spíš to nepřepálit.

                0 0
              • Spící kníže :-)  

                Zkoušel jsem si loňi tuto časovku a řekl bych že ten kopec je daleko tvrdší. A možná nejtvrdší okolo Brna. A to na zvolené tempo a velmi prudké stoupání hned od začátku.

                http://www.pells.cz/propozice/

                0 0
                • Spící kníže :-)  

                  Ještě loni byla dole vidět čára odkud se startovalo a navrchu kde byl cíl tak sis to mohl zajet a změřit.

                  0 0
                • Člověk a jeho svět  

                  Jo, ten je zlý…

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Já v Lažánkách bydlel tak mi nemusíš říkat jezdil jsem to každej den dolů a nahoru. :-) A někdy i opáčko několikrát. A to i letos abych nabral trošku těch kopců. :-)

                    0 0
                    • JakeF  

                      Tyvole, jezdíš 300ky a tohle je podle tebe kopec? :D

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Kopec to je, a pokud ho dáš vícekrát po sobě v krátkém odstupu tak si parádně naložíš. Zkus si to zajet a pak tady o tom piš. :-)

                        0 0
                        • JakeF  

                          Pak už chápu ty 300ky, když to dáváš na placce… Takovýhle brdky se kolem Berounky jezdí v objemovým tréninku :D. Schválně jsem koukal, co tak normálně jezdím 200m/1,8km, 270m/3,3km, 350m/5km a rozhodně z toho nedělám nějaký drama :D. A podobnej kopec jsem na ANP intervaly několikrát za sebou jezdil, ale to už je pár let zpátky, když jsem ještě trénoval…

                          0 0
                          • Spící kníže :-)  

                            Jo o tom žádná kopce jsou u nás větší, ale tento je cca 15 km od Brna a o žádném horším tady v okolí nevím co by bylo táhlé a stálé stoupání. Na trenink je tento postačující nandáš si na něm až dost.

                            0 0
                            • JakeF  

                              Tak nandat si můžeš i ve sjezdu, když ho pojedeš na krev… Tohle i když vezmu jen tu prudší část, tak je to nějakých 8% na 2,4km… Ono na silničku to není úplně zadarmo, to je jasný, ale podle těch komentářů okolo jsem čekal trochu větší nářez…

                              0 0
                              • Delkim  

                                je to sice kousek od Brna, ale taky to bude zajímavý závod

                                "O nejlepšího vrchaře 2013 ":http://www.krivoklatskeokruhy.cz/vrchar-2013/

                                0 0
                                • JakeF  

                                  Tohle fakt není kousek od Brna :D. Škoda, že se to nejede začátkem sezóny, to by byl výbornej trénink…

                                  0 0
                              • Člověk a jeho svět  

                                Technická – je to o dost víc, než 8 %, na začátku je 14 %. Pak to padne na tu osmičku, ale úvod je celkem masakr.

                                0 0
                                • Spící kníže :-)  

                                  Těch 14 by souhlasilo. Nevím kde v blízkém okolí Brna je něco prudšího a delšího.

                                  0 0
                                  • JakeF  

                                    Což ovšem znamená, že v tom zbytku je to ještě mírnější, než těch 8%…

                                    0 0
                                    • Lada,s  

                                      Jsou to spíš takové schody, stojka pak se to srovná, pak zase stojka atd. Kopec je to slunšný, a když se to jede na pohodu tak to zas není žádné terno. Na jaře jsem to na sílu jezdil třeba 5× za sebou (ta poslední runda už teda docela bolela :) Ale když tam najedeš v tempu, a dole přepálíš tu stojku tak to dokáže docela vytrestat :-)

                                      0 0
                                    • Člověk a jeho svět  

                                      Máš to najetý nebo průměruješ dle oka a mapy?

                                      0 0
                                      • JakeF  

                                        Je tam výškovej profil v propozicích… A to beru jen těch prvních 2,4km, co jsou prudší, vzít to celý, tak to vyjde úplně směšně… Tohle prostě neokecáš, už ty základní čísla ukazujou, že to žádná brutalita není a co si budem povídat, 14% krátkodobě taky není zrovna extrém… Zajeď se někdy podívat na Říp :D.

                                        0 0
                                        • Rubi  

                                          da se tam dojet na silnicce?

                                          0 0
                                          • JakeF  

                                            Není to zrovna ideální povrch, ale v zásadě by to neměl být problém. Je to nějakej beton, pokud si dobře pamatuju.

                                            0 0
                                            • AussigBiker  

                                              Je to panelka a je to hodne prudky, dolu jsem brzdil jak vo zivot. Nahrou by to na slinicce snad melo jit.

                                              0 0
                                        • Amoondre  

                                          presne tak, je to ostre, ale zadna brutalni 20+ stena to neni a navic je to kratke

                                          0 0
                                  • pepek  

                                    A co Šošůvka a Chlébské?

                                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.