O vikendu jsem si projizdel Šelu Maraton 05...

68 nepřečtených
  • Vymi

    V sobotu se udelalo opravdu fajn pocasi takze jsem nevahal a jel si projet SELU nerikam ze jsem ji jel uplne celou protoze jsou v zavodu soukrome pozemky a tak nekde jsem musel na chvili jet mimo trasu ale vesmes jsem splnil asi 80% maratonu… musim rict ze teren je znacne tezkej pokud bude po desti tak to bude maso :-)) nekde je to pohoda ale brody nejsou zadna slava… zalezet bude jestli pojedete v prni linii nebo az te druhe… pokud se neodstranni ten spadlej strom co je pri sjezdu od Teplic tak to bude pro nektery docela narocne se hodne rychle rozhodnout jestli kousek sjet nebo to prebehnout… :-)) docela maso taky… navic budou se opravdu tvorit zacpy???????… :-)))) co se tyka Pekla tak nic noveho ze… ale sjezd opravdu bacha ja se docela pekne vysekal a svoji vinou… :-(( mistama jsem narazil na sklo a i ostre kameni – to taky bylo pricina ze jsem mel defekt… urcite vyuzite studanky… ja jsem o vikendu snad vsechny na te trase vyzkousel a doplnoval do flase… :-))

    0 0
    • p.biker  

      Já se chystám si ji projed v sobotu (30.4.), tak snad výjde počasí.Ještě to ale musím pořádně zvážit, protože se v sobotu otevře na jeden den v roce Libava, taky mě to láká.

      0 0
      • Vymi  

        Radsi si to projed… Ta Libava to bude jen takova projizdka – rodinky a tak… :-)

        0 0
    • ryllos  

      Zdravim,na Šelu se chystam poprve a bez projetí předem........a? mám hlubší zážitky.

      0 0
      • Vymi  

        no tak to budes teda mit zazitky… :-)))

        0 0
      • M1R3K  

        ja je mel necekany loni..a letos to predem taky nestihnu ;-)

        0 0
        • Vymi  

          no on by si to mel aspon kazdej jednou projet protoze urcity mista jsou opravdu super… :-)) a ne vsichni maji tak silny nervy… :-))) no a ted navic poprselo tak to bude teda neco… ale vikend ted nejedu pac mame narozeninovou­ akci..

          pak jedine v tydnu pred samotnym zavodem…

          0 0
          • Extremist  

            Kolik to letos meri km?

            0 0
            • Vymi  

              no melo by to byt neco kolem 80 nevim presne protoze par useku se muselo zrusit kvuli nesouhlasu sokromniku (pozemky) ale mam dojem ze to zase nekde jinde dohnali… takze ze by zase tech 88 KM.. :-)

              0 0
    • kovar  

      a když jsi to tak projížděl, dají se tam najít nějaké objížďky, kterýma by se daly objet úzká místa před Helfštýnem, která budou beznadějně a nekonečně dlouho ucpaná?

      0 0
      • McBlacky  

        jo daj, na startu to vezmeš okolo převážné části startovního pole zprava nebo zleva a apk už stačí držet tempo s elitou :))))

        0 0
      • Vymi  

        no neco mam ale stejne pokud bude zacpa a to bude mista moc na objizdeni nebo zkraceni nebude… :-((((

        0 0
    • foxhound  

      Ja nevim ale nekde jsem cetl, ze Sela je jeden z nejlehcich maratonu u nas… Jel jsem ho trikrat a moc se mi to nezda :)

      0 0
      • Vymi  

        tak zalezi jak pro koho ale vesmes Sela ma dobrou trasu jen mistama pokud bude mokro to bude o hubu… :-)))

        0 0
        • TinkTink  

          Ty jo…ja Ti nevim…mne se zda sela i za mokra docela ok…nic drastickyho to vlastne ani neni…staci pouze prizpusobit rychlost svym dovednostem…

          0 0
          • Vymi  

            jo to souhlas ale ted jak jsem to jel tak mistama uz jsou koreny vice vystouple a nekde zase sutra se hezky na tebe smejou… :-))) ale jinak je to pohodova trasa…

            0 0
          • lubos  

            Nejdes ti Selu nahodou s 130/170 ? :)

            0 0
            • Vymi  

              to ne :-))))

              0 0
              • lubos  

                No ja nevim .. pac Tink tady nekde psal, ze bude jezdit XC na 130/150 nebo 170 uz si nepamatuju.

                0 0
                • Vymi  

                  ano neco takoveho psal.. tedy taky vim ze jsem to uz nekde cetl…

                  0 0
            • TinkTink  

              Jo…budu tam s Giantem…ale nejedu to zavodne a ani celou trat nejedu…

              0 0
              • Pekáček  

                Srabe :o)))

                0 0
                • TinkTink  

                  No nevim, proc mam jet Selu zavodne…to fakt nevim :)

                  0 0
                  • Pekáček  

                    Hádám … protože bys to nevodjel? :o)))

                    0 0
                  • kannon  

                    Jak tomu mam rozumět že nejdedeš celou trat. Jdeš na start a potom někde skončíš nebo si projedeš jen čast kterou chceš.

                    0 0
                    • Vymi  

                      tak to je jasne ty urcite jedes sjet ten malej sjezdik o kterym jsem psal onehda… :-) ale je to mozne jet od startu jen tak a pak klidne kde budes moc vyjet a skoncit… ale musis byt az na konci… jsou prece nejake pravidla

                      0 0
    • grafik  

      na upati vyjezdu k hubertovi /po sjezdu od helfu k chatkam/ je v lese takova hodne nenapadna kaluz – na 1. pohled se zda ok, ale pri prujezdu sem do ni zapad nad naba /podklad totalne rozmocene bahno/ – takze chce to poradne rozjet a pokusit se prehupsnout :)

      0 0
      • Vymi  

        jo jo ale v poho musis najit misto kde ji vetsinou jezdi a pohoda… :-))

        0 0
        • grafik  

          ja to hned vedel, ze jsem jel tu nejhorsi stopu … ale ono kdyz pred tebou nikdo nejede, tak pak babo rad kudy to pujde nejlip :)

          0 0
          • Vymi  

            jo to jo… taky jsem parkrat musel rychle kopnout nejlehci prevod a pak to nejak prezit… ale jinak ta kaluz se objizdi z leva… a je fakt ze ja taky reagoval na posledni chvili… :-)))

            0 0
    • M1R3K  

      jel nekdo z vas loni ten individualni start – o pul hodiny pozdejc? jaky to bylo? stihliste dojet spunty? bylo to neustaly predjizdeni odpadliku? pojedete to tak znovu?

      0 0
    • trabuk  

      chci se zeptat tech kdo trenovali ted o vikendu na trati šely jakej je povrch – na kolik blata se mam pripravit

      popripade jaky plaste nasadite?

      0 0
      • Vymi  

        jestli podle predpovedi pocasi bude prset (prehanky) tak se priprav mistama na dost blata a jinde zase na sucho… ted je povrch suchej jen mistama byla kaluz… a co se tyce plastu – ja budu mit 1,9" traktory… :-)

        0 0
    • sraldo lattrinny  

      A jak to tam vypadá teď? Ta předpověď stojí za h… Vypadá to na opakování 2003 Díky.

      0 0
      • Vymi  

        no jak asi hnus… :-/// ale uvidime co se jeste stane do soboty… to budou drzky.. :-))) urcite si beru dlouhy kalhoty…nechci klepat kosu a na pady je to lepsi… :-)

        0 0
      • LukasX  

        sela 2003 byl muj prvni a malem i posledni maraton, nastesti sem se nenechal odradit ;o) Bylo to fakt mazec, v pulce jsem diky totalnimu vycerpani tela i technickych prostredku, na pokraji smrti vycerpani a zimou vzdal (pred peklem). Uzijte si to ve zdravi, ze bych se jel podivat na nejake zajimave pasaze?

        0 0
        • Vymi  

          myslim ze tech tam po desti bude opravdu dost…:-)) a pokud bude prset i tak to bude mazec… kolo dostane sakra zabrat…

          0 0
          • LukasX  

            ja sem tam onehda odrovnal retez, spalky a vidlu (stejne to byla suntourka, takze zadna skoda ;o)

            0 0
            • Vymi  

              s tim pocitam… :-))))

              0 0
              • RBbur  

                Ten nový sjezd z Maleníku místo serpentýn už zpívá slizké písně. Těšte se.

                0 0
    • goood  

      No taky uz se moc tesim. Co budete nasazovat za plaste ?

      0 0
    • peetrys  

      Kurňa, letos jsem se přihlásil na Šelu poprvé, tak nestrašte :o)

      0 0
    • sraldo lattrinny  

      Teď mi volal kámoš který projížděl kolem a chčije a chčije :-(

      0 0
      • Vymi  

        V Prerove jeste nic… zatim neprsi… ale tam je to mozne…

        0 0
        • grafik  

          on jenom zkusa telefon ;) Olomouc taky nic.

          0 0
          • Vymi  

            je sucho… :-) zitra to jedu projet uz od rana… at si kolo na to zvykne… :-))) nebo spise at vim kde budu padat.. :-))

            0 0
            • sraldo lattrinny  

              Tak to je pozitivní, je možné že spíš než telefon zkoušel moje nervy. Tak v sobotu. Zdar.

              0 0
              • Vymi  

                jo nervy… beru si sebou kybl… :-))))

                0 0
                • sraldo lattrinny  

                  Vymi – zejtra to sem dej jak to vypadá. Dokonce vyhrožují na horách sněžením!

                  0 0
                  • Vymi  

                    je to na hovno uz chcije i v Prerove ale co vim tak na Helfstyne to vzdy z tech kopcu jen stece takze uvidime uvidime… :-///

                    0 0
                    • zirecek  

                      Moc to resite, bahno proste bude, a kolik to uz je nakonec jedno. Spis at neprsi pri zavode a je trochu teplo… .

                      0 0
                      • Vymi  

                        jo to mas naprostou pravdu.. :-) takze v sobotu se tam potkame… budu mit Lynx dres a hned 3×… snad vsichni znas 3 uvidi cil… :-)

                        0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.